MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ciekawe kto ma większy czas spędzony na murawie w pozycji leżącej
Suarez czy Neymar?
4
Gościu taki rytuał odwala przed tymi wolnymi, napina się, 20 wdechów, a tu mur i czar pryska :D
8
Teraz to za Inieste, Albe, Pique i Busiego.
0
W tej reprezentacji trzeba poukładać wszystko od nowa, przede wszystkim Sampaoli out, sprawy osobiste powinny zostać poza szatnią jak przystało na profesjonalistów i do pierwszego składu wchodzi Icardi i Dybala, a o składzie ma decydować wyłącznie trener, bez kolesiostwa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po co oni tak drastycznie falują?! nie pojmuje tego, bezsensowne kartki.
0
Te ostatnie podanie to mają tragiczne, nawet ze stojącej piłki nie potrafią dobrze wrzucić.
0
Żiruu jak na razie też
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wiem co on miał w głowie faulując :v
5
Kiedy on tak zdziadział ten Di Maria?! straszny spadek jakości :/
5
Argentyna 1-0, Urugwaj 2-1
0
Każdy człowiek jest inny i myśli inaczej czy Ci się to podoba czy nie.
0
Nie, twierdzenie, że to jest nie do pomyślenia żeby ktoś kibicował Francji pokazuje, że w Tw opinii każdy powinien myśleć tak jak Ty, takie jest moje zdanie.
13
Kibicuje Argentynie, chciałbym, żeby Messi podniósł Puchar, żeby spełnił swoje marzenie, ale narzucanie ludziom jak mają żyć i komu kibicować jest śmieszne :V
Żyj i daj żyć innym, kibicuj sobie komu chcesz, tylko nie mów, że ktoś jest marnym fanem Barcelony bo się ośmieszasz jeden z drugim.
4
Urugwaj wygra, są silniejszą drużyną.
0
Dokładnie tak jak mówisz Ciro xD tak będzie ;)
23
To mnie rozwaliło xd
Jan Bednarek ma już tylko jednego gola mniej na dużych imprezach od Roberta Lewandowskiego.
6
Zestawienie najlepszych goli fazy grupowej mundialu 2018. TOP 10
http://sport.tvp.pl/mundial2018/37866618/mundial-2018-top-10-goli-fazy-grupowej
1
No mimo wszystko chyba Ronaldo, gol z karnego, gol z rzutu wolnego, gol z rzutu różnego, gol z dystansu.
22
Dość, że Polacy zagrali dwa tragiczne mecze o punkty (totalny pokaz bezradności) to jeszcze w meczu o honor taka żenadę odstawili na koniec, że ten nasz biały orzeł to chyba zszedł z godła i poszedł na wódkę, zaprezentowali nas przed całym światem w najgorszy możliwy sposób i dosłownie można powiedzieć, że jesteśmy daleko za murzynami.Pierwsza dziesiątka w rankingu FIFA :V Nie wiem jak to teraz będzie wyglądało, ale na pewno trzeba przewietrzyć szatnie i dać szansę młodym chłopakom, głodnym gry, którym chce się biegać.
Ogromne rozczarowanie i rozdarte serce, ale cóż, żyję się dalej.
1
Dobrze powiedział, bo tam nie było żadnej koncepcji, pasywna gra stoperów niczym bokser z dziurawą gardą czekający na knock-out.
9
Zagra na bank, podobnie jak Armani czy Rojo.
0
Według mnie Argentyna, Japonia, Portugalia, Dania, Rosja, Meksyk, Szwecja, Kolumbia odpadną po 1/8, ale tak jak mówisz, wszystko się może zdarzyć.
19
Grubo xD dobra kompilacja
https://www.sadistic.pl/maradona-na-mundialu-w-rosji-vt476476.htm
9
Jak na razie się sprawdza przeczucie, zobaczymy dalej.
https://zapodaj.net/e50756afe4b62.jpg.html
1
Zawsze można jeść pełnoziarniste, razowe, też smaczne;)
0
100g chleba ok. 247 kcal, 100g bułki ok. 293 kcal, minimalnie więcej ;)
4
Ciepły, chrupiący, okrągły chleb z makiem i prawdziwe mleczne masło ;)
8
Wrzuciłem Mine w TVP Fantasy tak żeby zapchać dziurę w składzie, a ten mi dołożył już 26pkt.