0

@RysiekBarca No tak, najlepiej komuś po rodzicach jeździć. Żałosne.

1

@PuszkinFan No tak, to są czynniki, które trzeba brać pod uwagę nawet jeśli jesteś po prostu gościem, ale status "Ojciec Chrzestny" tutaj dodatkowo podbija stawkę podczas Komunii.

2

@Toretto Myślę, że każdy kto nie jest zabetonowany w jednostronnym fanatyzmie potrafi obiektywnie stwierdzić czy zawodnik jego klubu dopuścił się chamskiego zachowania, symulki lub niebezpiecznego faulu. Często krytykowałem tutaj Albę, albo Xaviego, który kopał bandy czy Suareza, który kładł się plecami na obrońcy, a potem siadał na trawie z rękami w górze skierowanymi w stronę sędziego.

0

@Ogorinho1974 Nie ma jakiejś jednej słusznej kwoty ile się powinno dać. Ja dałem 2.000 , ale uważam, że 1000 też jest ok.

1

@Lionel_Messi10 To jest XL? Panie, u mnie w budzie to XL ma 50cm :D

24

@A4ron Bardzo infantylne rozumowanie. Brak szacunku do drugiego człowieka tłumaczyć "dystansem" i "luzem". Może jeszcze liścia powinien mu sprzedać dla beki? Oni tam są w pracy, a nie na korytarzu w Liceum.

5

@wpwelement Myślę, że na przestrzeni tych 10 lat budowała się również Twoja świadomość w kwestii odpowiedniego balansu między skrajnie radykalnym karaniem, a zbyt dużą pobłażliwością. Przegięcie w jakąkolwiek stronę oznaczałoby złe zarządzanie porządkiem na portalu, a obecnie uważam, że jest to dobrze wyważone. Wszyscy się czegoś uczymy.

2

@Sulimo Nie zapominaj o remisie Kotletico

0

@WiecekFCB Fifa a raczej FC (bo pod taką nazwą teraz wychodzi ta gra) wypuszczana jest na premierę w dwóch wersjach :

- Standard (czyli podstawowa wersja gry, która obsługuje wszystkie tryby, ale nie ma dodatkowych bonusów)
- Ultimate (czyli wersja w której dodatkowo otrzymujesz paczki oraz karty do tryby Ultimate) i to jest właśnie ten boost.

1

@Lionel_Messi10 No w te stare części to wszystkie grałem. Szkoda, że Medal of Honor zniknęło. Pierwsze części Batllefielda też lubiłem, a potem to odpięli wrotki.

2

@WiecekFCB Jak to Game Pass zastąpić konsolę? Nie czaję w ogóle tego pytania.

5

Eh człowiek się nastawił na mecz w niedzielę, a tu psikus.

3

@jacobFCB Tu też :)


2

@Coutinho007 Ledwo, rzutem na taśmę ^^

0

@dmcteam ...zamulaj.

0

@Transu96 W przypadku remisu Atletico

1

O, widzę wynik meczu, czerwoną dla pyskacza i humor gitara

3

@BorzyKrzys Jak to? Przecież przestępca zawsze najpierw sprawdza czy ktoś nie apeluje o to by tego nie robił, a potem doznaje autorefleksji i idzie przelać hajs na schronisko.

Ludzie to mają nayebane w głowach xD

1

@reloaded W tej cenie kupisz to https://zapodaj.net/images/532916a585d08.png

Z dźwiękiem przestrzennym. Soundbar to musi się przy tym schować do szafy. Niesamowite wrażenia podczas grania i oglądania filmów. Wierz mi.

2

@ACRAB95 To polecam znaleźć czas na film dokumentalny o Neymarze i wtedy się dowiesz, że ojciec go namawiał do pozostania w Barcelonie.

Messi odszedł przez nieudolne zarządzanie klubem.

1

@masik86 Przeczytałem to, ale nie widzę tam nic na ten temat.

6

@gumaz Młodziej. Mam wiek biologiczny jak Cristiano czyli 27.

2

@7black4 Hansi Flick. Za Koemana tyle nie było.

7

@Popitek12 Lecą na rentę.

2

@ACRAB95 Gdzie Neymar wspomniał o tym, że ojciec go namówił?

0

Zapytać można tylko po co?

Btw. Tę klauzulę 100mln to proponowałbym im podnieść i to żwawo.

7

@Kgorecki2500 Dlatego właśnie nie mam Twittera, żeby mi tacy wróżbici nie mącili w głowie.

2

@MesQueUnClub96 Lepiej bo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?