3

@Gaz Tak, ale gdzie był Salah, gdy Neymar w wieku 22 lat był Top5 ZP? W FC Basel. Faraon na ten prawdziwy TOP wszedł później, niż Ney. Potem Brazylijczyk był jeszcze w TOP3 2 lata później i dwa kolejne razy w TOP5, a Salah na 5 miejscu w ZP znalazł się dopiero w 2019 roku, więc to, że są z jednego rocznika to nie jest wyznacznik niczego.

0

@jacobFCB Dbasz jakoś szczególnie o to by zniwelować ryzyko wypalenia? czy lecisz na żywioł?

1

@nightwishygt Nie od dzisiaj wiadomo, że to chorągiewka.

2

@Kapitan hawk Ja uwielbiam patrzeć jak Userzy niezorientowani w temacie się łapią na wędkę xd Jak tam wyżej.

3

@Sulimo Stara sztuczka cwaniaczków powielana od pokoleń. Lekarz powinien mieć listę pacjentów i nazwisko przy danej godzinie. Wtedy wchodzi taki cwaniak, a lekarz się pyta:

- "nazwisko i godzina?"
- Kowalski 17:30
- To proszę wyjść na korytarz i zawołać Pana Nowaka, który miał wizytę na 17:00

...ale takie rzeczy to tylko w dobrze poukładanym systemie czyli nie w naszym.

A w ogóle to powinny być drukowane numerki jak w Urzędzie i dany numer wyświetla się nad drzwiami.

1

@Sulimo Teraz nawet jak każdy ma na konkretną godzinę to znajdą się osły, którzy chcą wejść przed Tobą. Niektórzy są po prostu przesiąknięci PRL

1

@KamQiX No właśnie trochę się lękam, gdyż sporo używam laptopa podczas dnia zarówno w pracy jak i w czasie wolnym i nie wiem czy zdołam go skutecznie uchronić przed statycznym obrazem. Niby te laptopy maja chyba technologie odświeżania matrycy i przesuwania pikseli oraz można ukryć pasek czy ustawić wygaszacz ekranu, ale sporo się o tym słyszy i mam delikatny dylemat.

0

Posiada ktoś laptopa z matryca OLED albo monitor do PC? Warto dopłacać ? I jak to z tymi wypaleniami? Nadal cierpi na to tego typu sprzęt?

0

@jacobFCB No właśnie stamtąd idzie ten skrajny kapitalizm, brak moralności, pogoń za luksusami, a relacje międzyludzkie są w tym wszystkim na ostatnim miejscu.

2

@Trojanek23 No najgorszy syf właśnie napływa ze Stanów, ale polskie społeczeństwo jest niewiele mądrzejsze bo traktuje ich jako wzorzec i naśladuje tę wspaniałą współczesność.

1

Trzeba przyznać, że Hansi potrafi w zmiany. Kolejne spotkanie, gdzie jego rezerwowi robią robotę.

2

@FcPortoFan1999 Ma silną psychikę. Jak Psikuta bez S

2

Wódka z przepoją czy jednak bez żadnych @Popitek12 ? Tak czy nie?

0

@Limaker Masakra, jakie teraz guwno robią.

0

@Archie ThinkPad to są te wersje biznesowe, nie? Ale ogólnie już raczej nie wybiorę tej marki. Myślałem o Asus Vivobook x15 lub x16. Chociaż kiedyś miałem HP ProBook który chodził 10 lat.

2

Lenovo IdeaPad. Zawiasy dokręcone do gwintów zalanych w plastiku. 3 lata i wszystko pourywane od otwierania i zamykania. Oczywiście zakładam, że to umyślny zabieg producenta.

0

@Popitek12 W zdalnej

14

Jak dobrze, że dzisiaj Piątunio.

1

@kubix05 Ostatnio właśnie złapałem wenę na oglądanie starych polskich filmów i "Ziemię Obiecaną" też muszę sobie odświeżyć. Wczoraj oglądałem "Amator" z Jurkiem Struhrem.

1

@fart Takich grzybów to już trochę jest na świecie i to od dawna. To pasożytnicze grzyby z rodzaju Ophiocordyceps, które zmieniają w zombie insekty różnego rodzaju.

0

@kaamil1910 Oczywiście, że montaż

1

@dzefrej234 Może jakby zjadł Snickersa to by jego kariera potoczyła się inaczej, ale chciał pójść na skróty po drabince finansowej i to w najgorszym okresie klubu, więc się odbił. To była znakomita decyzja i lekcja by go spławić.

4

@Michael24 Na kolanach z praniem ślęczy, tu hydraulik Cię wyręczy,
Pralka brzęczy ona jęczy, Ty nie słyszysz jak mu sterczy

1

@PatrykBarca Kiedy byłeś ostatni raz w Rumunii? Bo ja troszkę jeździłem i pomijając większe miasta to wygląda jak Polska w PRL.

1

@VbamboeB Ja piszę o ludziach, którzy nastawiają się na jakieś manity po 5-0 z
rywalami, którzy są na równym poziomie, a potem są zdziwieni, że np.
przegraliśmy 0-1 lub wygraliśmy 1-0 bo ciężkim męczeniu buły. Nie widzę w tym za grosz racjonalności i logiki. Takie wyniki jeżeli się zdarzają to są niesamowicie miłą niespodzianką, ale nadal jest "niespodzianka", a nie coś co wynosi 95% prawdopodobieństwa. Ja zawsze wierzę w wygraną swojego zespołu, ale potrafię też zachować w tym wszystkim jakiś zdrowy rozsądek.

1

@VbamboeB Myślę, że Ty piszesz o czymś innym, a ja o czymś innym.

3

@Bartek22 No jak ktoś nie potrafi się uczyć na błędach to do końca żywota będzie cierpiał na brak pokory i cały czas będzie zdziwiony, że dostał po łbie od losu.

4

@Mitch_Atleta Nie dziwię się. Dla mnie najlepsze strzelanki to właśnie te, które są zrobione w klimacie starych wojen. Zarówno CoD jak Battlefield z upływem lat sprofanowali swoja markę. Żałuję, że Medal of Honor zniknął z rynku.

0

@Mitch_Atleta Myślę, że to była jawna symulka. Biegnie po równej murawie i nagle leci jakby zahamował przednim hamulcem w rowerze i wypadł przez kierownicę, a kontaktu z rywalem zero. W pełni zasłużone żółtko i w konsekwencji czerwona.

0

@Fake69 Nie, bo widzę filmiki z ławki rezerwowych lub z treningów, gdzie sobie gadają na luzie i się śmieją. Nie każdy z każdym w składzie musi być best friend. Wystarczy, że mają zdrowe relacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?