MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Nie napisałem WSZYSTKIE ŚWIĘTA tylko TO SĄ ŚWIĘTA odnosząc się konkretnie do PseudoŚwiąt typu dzień Pizzy, dzień Pączka, dzień Makaronu, dzień kolorowych skarpet itp, no, ale jakoś mnie nie dziwi, że nie zrozumiałeś bo ogólnie na tym forum to jesteś w ścisłej Topce tych intelygentych inaczej.
2
@qbsonFCBarca To są Święta, ale dla przedsiębiorców. Podobnie jak te Black Friday. W galeriach, aż ciemno od ludu bo myślą, że kupują coś taniej, a potem czytam w komentarzach Media Expert - "Jak to jest, że teraz cena niższa, niż na promocji Black Friday? Wychodzi na to, że przepłaciłem 300zł" Tak naprawdę to taki wyimaginowany dzień, gdzie można opchnąć więcej towaru, niż zwykle. Dzisiaj już piekarnie przygotowane od rana - dwie ekspedientki w piekarni zamiast jednej i 50 skrzynek pączków :D
3
@NeroTFP1 Zagrał też w filmie "Jowita" produkcji z 1967 roku poświęconej żonie znanego wulkanizatora @Luciano99
2
@Isso89 A tę czekoladę dubajską to pewnie robił Laska, a raczej Siwy z "Poranek Kojota".
1
@Krzty Opcji jest kilka. Wiadomo jedynie, że nie ma oznak przestępstwa osób z zewnątrz.
0
@wojopancer Możliwe.
0
@Nazio_87 Podobno nawet pies tez został znaleziony martwy. Ciekawe co tam się odyebało. Może się otruli na własne życzenie.
1
@mekston Ok. Musze poszukać bo gość ma sporo reportaży na temat wypieków.
Edit. Ok mam, wysyłam.
2
@mekston Polecam reportaż o marketowych pączkach na profilu Rzemieślnik.
0
@Krzysztof1987 Jakoś nie widzę tłumów pod Twoim postem.
5
@macio_944 Przede wszystkim znowu chce się oglądać te mecze i wróciły do mnie emocje, z których myślałem, że już wyrosłem.
3
@Popitek12 Gdybyś kupił Zestaw z Granderem i frytkami to może by powiedziała tak. Źle oszacowałeś.
0
@FcPortoFan1999 Odgrzewany w mikrofali kotlet, który jest już zajebiscie niesmaczny.
0
@Krzysztof1987 Nie ma chętnych
1
@Zoker Nie ujawniają przyczyny śmierci. Zazwyczaj tak jest, gdy w grę wchodzą narkotyki lub samobójstwo.
0
@Pawlak1992
Al Pacino
De Niro
Anthony Hopkins
0
@DonAndresFCB Andre Gomes tez miał taka klauzulę wobec Valencii.
0
@FCBparasiempre Hansi musi zrozumieć, że Atletico to drużyna, która gra efektywnie z kontrataku bo na takim stylu się opierają od wielu lat, więc bronienie na połowie przeciwnika jest bardziej ryzykowne, niż w przypadku innych drużyn. Obrona musiałaby perfekcyjnie zarządzać linią spalonego, a to jest niemożliwe bo zawsze ktoś złamie, gdy robi się gorąco.
1
@OskP Sprawa jest dość jasna. Ferran jest wartościowym zmiennikiem, ale nie nadaje się na rolę podstawowej strzelby FCB. Z kolei Lewandowski nadal robi świetne liczby, ale klub musi już się rozglądać za następnym kandydatem bo potrzebujemy kogoś kto jest młodszy, bardziej mobilny, techniczny i który nie tylko będzie dawał liczby, ale również będzie dawał je w kluczowych spotkaniach sezonu. Osobiście liczę na to, iż klub zapuści sieci na Isaka.
2
@Lola120 Czemu niesprawiedliwego? Jeżeli daliśmy sobie leganie wbić 4 bramki to nie ma znaczenia ile akcji stworzyliśmy czy procent posiadania piłki. Wyczekali nas i wypunktowali jak rasowy bokser.
1
@gumaz Najlepiej wychodzą mi makarony w różnych sosach, ale podobno robię też dobry gulasz, zupę meksykańską, buritto, nadziewaną paprykę, risotto i wszelkiego rodzaju fast foody.
4
@tbas @Luciano99 Postaram się połączyć Wasze propozycje i po prostu nabiję kurczaka na puszkę piwa i wstawię do piekarnika. Dawno tak nie piekłem kuraka. Dzięki.
0
Co dzisiaj macie na obiad? Szukam inspiracji.
0
@barcafan1789 Siatkówki. Bardzo lubię tę dyscyplinę.
18
@Danny Gaucho Ale Ania wystawiła patelnię
https://zapodaj.net/images/b9d5d8dd07ef1.png
4
@jeonek Tutaj narracja się zmienia na przestrzeni jednego meczu. Ostatnio co chwilę wpisy, że Ferran i Garcia w tym sezonie świetnie sobie radzą, jeden słaby mecz i z powrotem są fatalni. Szkoda w ogóle czytać te Złote Myśli :D Wystarczy, że w rewanżu Ferran strzeli dwie bramki i z fatalnego zmieni się w top rezerwowego i tak w kółko w zależności od tego jak wiatr będzie dmuchał.
0
@chlip1 Ja tylko stwierdzam fakty odnośnie psychologii tłumu. Oczywiście, że można rozmawiać na pełnym spokoju o swoich poglądach i czasem zdarza mi się rozmawiać w ten sposób, ale w realnym życiu. Ostatnio taką kulturalną rozmowę przeprowadziłem z Panem, który przyszedł w sobotę wymienić nagrzewnicę w piecyku. Tutaj rzadko się podpinam pod takie dyskusje bo jest zbyt dużo napinaczy internetowych, których obraża to, iż ktoś nie podziela ich subiektywnego gustu, poglądów, smaków czy stylu życia. Odpowiadając na ostatnie pytanie to tak, w wielu przypadkach ludziom chodzi o kłótnię dla kłótni, gdyż mają konfliktową i toksyczną naturę. Warto się odcinać od takich osób bo to energetyczne wampiry.
0
@Faro A może Torre powiedział mu, że jest starym ujem. A może chodzi na treningu i dłubie w nosie zamiast biegać. Dasz mi gwarancję, że tak nie jest? Takie ocenianie go czy jest sprawiedliwym nie wiedząc totalnie nic o tym co się dzieje wewnątrz klubu jest śmieszne i infantylne.
3
@chlip1 Nie zmienisz ludzkiej natury, a bardzo wiele osób ma ciągłą potrzebę przepychania swoich subiektywnych racji. Chyba ten moment poklepania po ramieniu, gdy ktoś napisze "zgadzam się z Tobą" jest dla nich tak satysfakcjonujący, że aż uzależniający.
2
@Michael24 Z Pitbulla to mam tylko ciepłą kurtkę. Muzyki takiej nie słucham.