6

@tomek8756 Stówka, Najlepszego!

3

@damianex10 @BarcaFan17 Haha tylko czekałem, aż ktoś nawiąże do potężnego Bora z Dębicy.

1

@VamosDeJong No Jarek do dzisiaj myśli, że marihuana nie ma nic wspólnego z konopią, więc nie dziwi mnie ich wiedza. Musieli mu też wytłumaczyć co to jest "karimata" bo biedny nie wiedział.

5

@Eklerek A to w swojej lokalnej piekarni "Borek" na osiedlu.

1

@Lionel_Messi10 Ja robiłem dzisiaj zapiekanki to tez zaraz wrzucę.

1

@Lionel_Messi10 No Lasagne to by się zjadło. Jedno z lepszych dań włoskich.

2

@lithotripter @tomcias10 Dzięki za rozjaśnienie tematu. Przyznam szczerze, że nie wnikałem nigdy w to tak głęboko.

0

@lithotripter No ja jestem osobą niewierzącą, więc nie jestem w stanie wskazać różnic Nowego i Starego Testamentu. Chętnie się dowiem tu czegoś nowego ;)

0

@tomcias10 To czemu jak sobie wpiszę "10 Przykazań Bożych" to każde źródło podaje 5. "Nie zabijaj" ? Pokaż mi, gdzie jest napisane "nie morduj" bo pierwszy raz się spotykam z takim sformułowaniem.

0

@NeroTFP1 A Szczęsny pewnie ma Raphinhe, więc też mu nabił.

1

@clyde Mogłaś jej napisać, że w takim razie czekasz na pozew xD i żeby paliła gumę.

3

@gumaz To ja zapodam dzisiaj Wam nowy temat pod gorące i zapytam dlaczego chrześcijanie, którzy zajmują się skazywaniem i wykonywaniem wyroków śmierci wychodzą z założenia, że akurat na takie zabójstwo Bóg przymruży oko skoro mają sztywno napisane NIE ZABIJAJ. Przecież jeśli Bóg istnieje to nie interesują go jakie zasady i kodeks wymyślił sobie dany system bo stworzył go człowiek omylny, nieświadomy, grzeszny i bez względu na intencje czy własne przeświadczenie o słuszności takiego działania nie zastosował się do przykazań najwyższego. Pozdrawiam i życzę miłej debaty ;)
https://zapodaj.net/images/c29a6c0926179.png

12

@gumaz Dobrze jakby wszystkich tych patusów pozamykali do rynsztoka tam, gdzie ich miejsce, ale znając ten tekturowy kraj to zaraz wszyscy wyjdą i będą jeszcze większym wzorcem dla debilnej młodzieży.

1

@clyde Jeszcze tak precyzyjnie nie wymyśliłem, ale prawdopodobnie będzie albo Carbonara albo jakaś Azja typu kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ananasem i ryż.

1

@PerroHerro Co roku powiadasz. Co tak rzadko? Może co 6 miesięcy podpisywał?

0

@Marian_Pazdzioch Ciężko stwierdzić bo żadnej takiej osoby nie znam osobiście, ale podejrzewam, że moglibyśmy nie nadawać na podobnych falach w wielu kwestiach.

0

@jacobFCB Ogólnie fajny, ale w nim tylko pokrywa matrycy jest aluminiowa, a reszta laptopa to tworzywo sztuczne. No i zastanawiam się też nad tym OLEDem czy nie lepiej wziąć sobie błyszczącej matrycy LED i nie martwić się o żadne wypalenia. Nie będzie tak znakomity jak OLED, ale będzie dużo lepszy, niż na matowym LED, więc taki kompromis w zamian za spokój ducha.

9

@Transu96 To dobrych kierowników tam mają jak nie mogą dojść pod którą ekipą jest gość od koparki xD Standardowo białe kaski robią laski.

3

@gumaz Kilka postów na pewno dzisiaj napiszę

0

@jacobFCB Dużo istotnych informacji, ale jeżeli to nie problem to podpytalbys jeszcze czy konstrukcja jest solidna i odporna na uszkodzenia bo na tym zależy mi najbardziej. Czy 14" nie wydaje mu się zbyt małe, czy dobrze działa czytnik linii papilarnych i jak się piszę na nim, w sensie czy klawiatura ma odpowiedni skok oraz czy podświetlenie daje radę

0

@partymaker A jak to się ma do moich komentarzy? W ogóle mam wrażenie, że nie zrozumiałeś mojej narracji w tej dyskusji.

Najpierw Arasz zgodził się z moim komentarzem, potem Ty pochwaliłeś Arasza za komentarz, a na końcu napisałeś, że brednie wypisałem.

1

@Lionel_Messi10 Patrząc właśnie na jego wzrost to jest to marzenie ściętej głowy.

4

@Matt_i1992 Jeżeli sam piłkarz nie chce się odbudować to trener nie pomoże. Już De Zerbi wspominał, że musi popracować nad mentalem.

1

@Sulimo Zupę gulaszową z chlebem Bożym

7

@Encore No, ale pisałeś, że nie umieściłbyś Jordana nawet w 10 All Time, a teraz jest na drugim miejscu.

4

@Encore A na którym miejscu umieściłbyś Kareema Abdula-Jabbara i Magica Johnsona. Bo mam wrażenie, że mamy do czynienia z gloryfikowaniem zawodników ze swoich czasów.

11

@Encore @Lanosss Jordan to odpowiednik Ronaldinho. Kto miał przyjemność oglądać go na żywo (w czasie bieżącym), a nie na YouTube to rozumie o co chodzi. Jest wiele koszykarzy, którzy mają lepsze cyferki, ale to Jordana się wspomina z przyjemnym sentymentem. Proste.

0

@4drian0 Najlepsza część tej serii to była Tony Hawk Pro Skater 2. Jakby tak zrobić sondę to wygrałaby miażdżącą przewagą. Nie zliczę godzin spędzonych przy tej grze z kumplami na PS. Kupiłem też odświeżoną wersję na PS4. W tej kwestii na równi mógłbym postawić chyba tylko Need for Speed Underground 2 i turnieje w Drifty.

0

@NeroTFP1 Pamiętam ten smutny okres. To kolano ciągle wracało i niestety te częste przerwy były już oznaką tego, że czas ze sceny zejść. Nigdy nie będzie drugiej takiej charyzmy i osobowości na boisku. Szanowany przez cały piłkarski świat, nawet przez kibiców RM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?