0

Był ktoś w kinie na tej "Małpie" Stephena Kinga? Coś ambitniejszego czy typowy horrorek klasy B?

6

@Neymar_Junior No dobra, tu faktycznie widać, że lewa noga wprawia piłkę w ruch. Posypuję w takim razie głowę popiołem.

1

@Zoker No ja postrzegam football mniej "urzędowo". Spalone na paznokcia też są dla mnie śmieszne.

1

@Neymar_Junior Właśnie, że nie drgnęła bo oglądam teraz powtórkę.

35

Według mnie żenująca decyzja VARU i Królewicza Marciniaka z ego na poziomie Burj Khalifa, ale niech każdy sobie tam myśli co chce:

- to nie był zdecydowany dotyk, a muśnięcie
- nie było intencji tylko poślizg
- piłka nawet nie drgnęła i nie miało to żadnego wpływu na bramkę

Nikt by się nawet słowem nie odezwał, gdyby to normalnie przepuścili. Za dużo robotyki, a za mało piłki w samej piłce w dzisiejszym footballu.

0

@nabial Dokładnie. Blisko centrum, a jednocześnie na uboczu zgiełku. Cisza, spokój. Ja Norwida. Ogólnie mieszkasz w miejscu, gdzie mam najwięcej znajomych.

0

@nabial Ja też xd Z dolnych

2

@nabial Jaka dzielnica Częstochowy?

0

@RoberDzik Uważam, że ta drużyna nikogo się nie musi bać jeśli zagra na 100% swoich możliwości. Ja właśnie chce w finale PSG, żeby im udowodnić kto jest lepszy w tym sezonie.

4

@nabial Takiej wysokiej i stabilnej formy Dembele jeszcze nie miał w karierze, ale czas pokaże czy to jest tzw "Sezon Konia" czy późny rozkwit jakości. Obstawiam do pierwsze. Myślę, że w następnym tego już nie powtórzy.

0

@BezglutenowyPedri Oprócz bramek i asyst istnieją jeszcze inne czynniki, które są brane pod uwagę, a mianowicie:

- % celnych podań
- ilość wykreowanych sytuacji
- ilość kluczowych zagrań
- ilość udanych dryblingów
- ilość udanych odbiorów

Czasem te liczby potrafią przyćmić bramki i asysty. Nie twierdzę, że Raphinha czy Yamal nie powinni dostać tej nagrody, ale nie patrzy sie wyłącznie na te oczywiste statystyki.

0

@VeB 1899 To jego najlepszy sezon w karierze. Nigdy nie miał tak dobrej i stabilnej formy.

0

@Seba_23 To był strzał? to jest lekka piłka odchodząca. Nic mu tu nie zeszło. Ewidentne świadome podanie. Nawet patrzył na wolne pole po stronie Raphinhi.
Ustawienie stopy tu nie ma znaczenia przy jego umiejętnościach.


3

@Starrk Podanie też było zamierzone do Raphinhi bo tylko delikatnie podniósł piłkę. Już tak podawał/próbował podawać kilkuktronie w innych meczach. Zarówno asysta jak i strzał typowo w stylu Messiego.

1

@VinDiesel Sprzedawali, "bo szklany, co chwile kontuzja, potrzebuje butli z tlenem w 60minucie." Tak było.

0

@VeB 1899 I zaledwie 6 asyst.

23

Raphinha - 27 goli i 19 asyst. Kosmos po prostu.

2

@BezglutenowyPedri Jedni raz grają lepiej w ataku, raz grają gorzej, a cichutki Pedri od dłuższego czasu trzyma swój kosmiczny poziom w środku pola i nie każdy to dostrzega. Jeden z najlepszych piłkarzy obecnie w klubie.

0

@Mitch_Atleta Według mnie więcej pewności daje Cubarsi. Ma o wiele lepsze wyprowadzenie piłki i wyjście spod pressingu. Araujo zawsze będzie miał gorsze wyprowadzenie bo to kwestia przeglądu pola i analizy przestrzeni, którą albo się ma albo się nie ma. Pau współpracuje też lepiej z Martinezem. Wczoraj Araujo nie pokrył przy bramce na 1-1 i nie gra do gwizdka sędziego tylko macha łapami jak piłka jest nadal w grze. Lubi też złamać linię. Gdyby nie czerwona kartka Cubarsiego w pierwszym meczu to to spotkanie Urugwajczyk zaczynałby na ławce.

0

@tbas Tam w pierwszym garniturze to Cubarsi zamiast Araujo.

3

Gdybym układał skład to pierwszym zawodnikiem od którego bym rozpoczął byłby Pedri. To jest niesamowity pomocnik. Praktycznie nie traci piłek, nie zagrywa głupich podań, jest zarówno z tyłu jak i z przodu, rozrzuca piłki w zależności, gdzie jest więcej przestrzeni, potrafi się sam zabrać wyżej i napędzić akcję, a następnie zagrać jakieś ciastko między linię obrony rywala. Dodatkowo poprawił wydolność u Flicka. TOP pomocników na świecie.

2

Co to jest za drużyna

0

@Czajka90 Pod względem czysto technicznym tak, ale rap to nie tylko szybkość składania wyrazów i są raperzy, którzy wnosili o wiele więcej emocji czy autentyczności do swoich utworów.

1

@PiotrR To silniejsze od niego, więc mogę postawić pieniądze, że będzie dzisiaj taka sytuacja.

4

@Kgorecki2500 Oby! miewał taką nie raz.

0

No skład fajny. Pytanie tylko jaka forma się wylosuje Araujo.

1

@Kinginiesta Liczę, że będziemy grali swoją piłkę i nie oddamy inicjatywy.

1

@Kgorecki2500 Obecnie Stevią w kroplach, ale staram się wyeliminować całkowicie.

2

@Foro Mógłbyś to napisać do każdego, ale nie do gościa, który kibicuje Barcelonie od ponad 20 lat, który oglądał większość spotkań zarówno za Valverde, za Koemana, za Setiena, za Xaviego i w każdym kryzysie przez jaki przechodził ten klub. Nie do gościa, który zawsze podnosił morale na forum i karcił ludzi pozbawionych wiary.

Jedyne czego brakowało w ostatnich latach to młodzieńczego podekscytowania wagą spotkań i czuję, że to odzyskałem.

Ale wiem, że Cię boli do dzisiaj nasza ostatnia dyskusja prowokatorku :D Nadal podtrzymuje to co tam napisałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?