1

@FcPortoFan1999 Nie sądzę by go chcieli. Ten Hag zanim tam trafił zrobił znakomitą robotę z klubem średniej półki, który zawiózł do 1/2 LM + wyniki w lidze. Mieli podstawy by mieć wobec niego pozytywne oczekiwania.

0

@FcPortoFan1999 Ale ja to nawet nie mówię w kontekście Reprezentacji Polski bo to jest oczywiste, że on by nie podjął tego zespołu. Poza tym PZPN zawsze chce dupę szkłem utrzeć i nie przeznaczyliby takiej kasy na niego. Musi obniżyć oczekiwania finansowe względem klubów jeśli chce prowadzić jakiś przyzwoity klub w Europie, a jak nie to mu zostaje pustynia. Tam mu dadzą tyle ile będzie chciał, ale za prowadzenie Al Ittihad Club, więc musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy priorytetem są duże pieniądze czy rozwój kariery.

0

@FcPortoFan1999 Albo obniży oczekiwania albo jeszcze posiedzi na tym bezrpbociu.

2

@FcPortoFan1999 Ale silne zespoły wolą raczej silnych trenerów, a Xavi do takich nie należy :D

4

@Jakchcesz Taaa i takie "ała, ała, yyysss, qrwa gorące"

3

Dzisiaj trzeba zrobić otwarcie sezonu jakimś ogniskiem z pieczoną kiełbachą. Stęskniłem się za tym.
https://zapodaj.net/images/6b9f6c778b650.png

11

A "onu", "jenu" mają kartę multipakiet i obchodzą dzień kobiet i dzień chłopaka oraz dzień obojnaka.

1

@Chada Fajne i intuicyjne, aczkolwiek w telefonach z Androidem można sobie też tak zaprogramować przycisk boczny, na wyciszenie telefonu lub latarkę.

2

@Jakchcesz Życzenia może nie, ale kupować kwiaty oraz okazywać szczególne zainteresowanie można faktycznie w każdy dzień roku ;)

Najlepsze jest to, że chyba nikt tu nie złapał ironii.

0

@krycha2201 Hell, no

1

@Chada Spróbuj kiedyś Pixela

4

@macio_944 Też mam tę 23, ale musiałbyś zobaczyć co robi S23 Ultra. Jak zobaczyłem ten zoom pierwszy raz to nie mogłem uwierzyć.

0

@shinthps Dzisiaj akurat był burger z sosami :P A Wy dalej podskakujecie w halówkach przez szlaban za medal z tombaku :P

0

@kubix05 No dla mnie to zdecydowanie postać Stanley Kubrick. Miał jeszcze kilka dobrych filmów jak "Full Metal Jacket", "Ścieżki Chwały" czy "Lolita". Świetny reżyser.

3

@Messibestplayerintheworld Dwójka też jest kozak

2

@Encore Dobrze kombinujesz hehe

1

@Lionel_Messi10 No to fakt, zawsze musi sobie trochę odpocząć po wyjęciu z pieca, żeby się zsiadła. Muszę chyba też sobie zrobić na dniach bo dawno nie jadłem.

4

@macio_944 Stek zawsze wchodzi gładko ;)
@Encore Mógłbym rozważyć, ale współlokatorkę heh
@Lionel_Messi10 Zapomniałem ostatnio zapytać jak wyszła w smaku

8

@Lionel_Messi10 Co tam byku dzisiaj w menu? Ja postawiłem na ostrego Bydlaka z boczkiem i jalapeno

https://zapodaj.net/images/1eb4fa4ee34bc.jpg
https://zapodaj.net/images/e296b37505f19.jpg

1

@Michael24 Wyślijcie pocztówkę z okopów.

0

@oyche To teraz wpisz sobie w Google jak to zrobić na telefonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Janas11224 Ja nie mam tego problemu bo od 15 lat sam się obcinam i to nie maszynką na łyso tylko cieniowanie z przejściami i bardzo precyzyjnym docięciem. Z czego się to wzięło? a no z tego, że jak byłem młodszy to bardzo lubiłem mieć krótko wygolone boki i już po 2 tygodniach mnie drażniły włoski, które odrastały, więc zamiast chodzić co chwilę i płacić fryzjerowi sam zacząłem próbować i dzisiaj robię to już doświadczoną ręką. Wystarczy mieć dobre mobilne lusterko, którym można podejrzeć tył głowy, dobra maszynkę i ostre nożyczki. W pandemii ludzie chodzili jak Chewbacca z Gwiezdnych Wojen, a ja jakbym dopiero co wyszedł z salonu xD

4

@Luciano99 Pewnie to był ten moment, gdy Ci wyznał, że Jowita to Twoja siostra, ale jak w sumie nie pamiętasz to tak jakby się nie wydarzyło i możecie śmiało dalej współżyć ;)

1

@kaktus Ja również nie pobieram bo w tym Państwie mam wyłącznie status sponsora.

10

@SeWo77 Raz będzie zachwycał, a raz rozczarowywał i to się tyczy każdego piłkarza w tej drużynie łącznie z Yamalem, Raphinhą, Cubarsim, Lewandowskim czy Balde. Nie ma kompletnie żadnego znaczenia czy i kto ich będzie pompować.

13

@wacek1986 Przeglądarkę można dostosować tak by nie widzieć żadnej reklamy. Dziwię się, że niektórzy jeszcze nie weszli na ten level internetu po tylu latach jego istnienia.

1

@lucas75 Lubię tu czasem zajrzeć pod artykuły i poczytać te mądrości polskich januszexów.

0

@MysticCat Rozumiem, że jak jest Polakiem to musi mieć podobną mentalność do większości polskiego społeczeństwa.

2

@Majkmajki Forest Gump, Wszystko za życie, Nietykalni, Gran Torino, Requiem dla snu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?