MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaelBarca2007 Na ich miejscu zamiast Ferrana grałbym fałszywym Olmo.
0
@Fake69 No właśnie, że mam siłkę jeszcze o 17 i mam nadzieję, że tam się obudze bo jak nie to będzie lipny trening dzisiaj.
0
@BulaKG Jeszcze nie mogę. Muszę trochę pojeździć autem, więc ewentualnie na wieczór dopiero.
0
@gumaz Właśnie może być ciężko i chyba pójdę na łatwiznę z aplikacji ;P
2
@Gogonatra A taaak, zgadza się. Pomyłka :D To Sardynia
10
Jakieś niekorzystne ciśnienie dzisiaj. Szaro na zewnątrz. Człowiek chodzi jakiś śpiący, słaby, bez motywacji.
5
@michal26 To nie jest ten sam rodzaj pleśni co na zepsutym chlebie czy owocach. W takich serach stosuje się specjalny rodzaj grzybów Penicillium camemberti i Penicillium candidum. W ograniczonych ilościach są bezpieczne. Tak samo w tuńczyku masz rtęć, ale jeżeli nie spożywasz tego nałogowo to nie umrzesz. Osobiście bardzo lubię Gorgonzolę i stosuję ją również do Risotto bo podbija smak dania. Na Sycylii jedzą ser z żywymi larwami much. Jest zakazany, ale i tak go jedzą.
4
@pt9 Pojedynczego gościa. Firmy działają taśmowo i skroją Cię niemiłosiernie.
1
Decyzja będzie taka, że przedłuży.
4
@Reviven Najlepszy trener od czasów Enrique.
0
@Kamiloza91 Dla mnie jest lepszy np. Dimarco
3
@lithotripter W sumie jak wyjazd na wakacje, niektórych przekonywał do zaszczepienia się to i myślę, że na poligon też się ktoś skusi za 6k. Polacy są gotowi do poświęcej dla małych rzeczy.
0
@Smrodek "Swój żal czterech liter zostaw dla siebie" - świetnie sam sobie odpowiedziałeś. Nic więcej nie trzeba dodawać. Swoją drogą o intelekcie dzieci napisał gość z ustawionym nickiem "smrodek", kisnę.
8
@DiSBlaDE No to" jak nieograniczone możliwości" to zamieściłbym na LR transmisje meczów Barcelony.
10
@DiSBlaDE
- Posty ignorowanych są niewidoczne również w gorących
- Do komentarzy pod artykułami można przejść za pomocą przycisku "przejdź do komentarza", a nie jak teraz klikając w książeczkę.
- likwiduję zakładkę #tikitaka bo nic tam nie ma
4
@Kgorecki2500 @LambiPL @KamQiX @KrisVEB81 @Karzel Skusiłem się na to wczoraj i muszę przyznać, że gra się w to świetnie, ale tylko dla ludzi o mocnych nerwach jeśli ktoś planuje grać wieczorem/w nocy. Klimat jest faktycznie niesamowity i czasem się łapałem na tym, że grałem z otwartą buzią bo tak wciąga, że człowiek siedzi cały czas w skupieniu. Dopiero 3 godziny gry za mną, ale już widzę, że to do końca będzie dobre.
0
Ten nowy stary Silent Hill 2 warto ograć? Nie grałem w pierwowzór, a ograłbym jakiś dreszczowiec z zagadkami. Fabuła spoko?
0
@bartekvisca To wielka korporacja. Marketing to podstawowy czynnik dla takiej firmy i na pewno się będą promować, ale to już jest taka renoma, że nie muszą robić fajerwerków tak jak CDP przy Cyberpunk, które chciało wciągnąć ludzi w nowy świat.
2
@bartekvisca Rockstarr, a przede wszystkim GTA nie potrzebuje marketingu. I tak będzie pobity rekord sprzedaży.
3
@RobiS Nie wiem ile kosztują bilety, ale wiem, że jeszcze by mi musieli dopłacić.
0
@Rafalloxfcb Najlepiej takie, które nie leżą na półkach w markecie pakowane w paczki tylko takie, które sprzedają luzem na stoiskach mięsnych. Są sklepy, które mają takie stanowiska z lodówkami, gdzie leży mięso, wędliny, kiełbasy, ser.
1
@prodigy Widzę, że bardzo obruszył Cię mój komentarz. Nie bierz sobie każdego wpisu w internecie tak mocno do serce bo sobie rozregulujesz układ nerwowy i nabawisz problemów na stare lata. Ja Pana Marciniaka oglądam nie od wczoraj. Wiem jak się zachowuje na boisku, wiem, że lubi być postacią pierwszoplanową, wiem, że lubi, gdy się o nim mówi, a w domu przed lustrem ćwiczy wyciąganie kartek by dobrze się prezentować przed kamerami bo śledzę jego wywiady, wystąpienia i karierę zawodową od debiutu w Ekstraklasie czyli 2009 roku. To jest osobowość narcystyczna z bardzo dużym i wyniosłym ego. Fajnie, że mamy sędziego Polaka, który dostaje Lige Mistrzów czy MŚ, ale to nie zmienia mojego nastawienia do osób, którym się wydaje, że są naj naj naj . Wyrażenie swojego punktu widzenia popartego jakimiś argumentami (nawet jeśli faktycznie są błędne) to nie jest HEJT tylko subiektywna ocena, która czasem może być mylna. Poza tym zamieściłem w tym poście takie zdanie:
"...ale niech każdy sobie tam myśli co chce"
i nie wiem co w nim jest niezrozumiałe.
0
@Seba_23 Tak, znam go tylko z mediów, ale śledząc jego karierę od samego początku (bo gdy debiutował w United miałem 16 lat), słuchając tego co mówi w wywiadach, obserwując go w stresowych sytuacjach i obserwując reakcję na krytykę można wiele się dowiedzieć o danym człowieku. Jasne, nigdy go nie będę znał w 100%, nie wiem jakie ma rytuały przy śniadaniu i czy krzyżuje nogi robiąc kupę, ale bardzo dużo cech można wyłapać na podstawie zwykłej obserwacji. Ja nie neguję jego jakości piłkarskiej czy ambicji tylko dostrzegam jego brak dystansu względem siebie. Gdyby to było oceniane "bez podstaw" to wtedy byłoby to niesprawiedliwe, ale mówimy o czymś co po prostu widać. Być może ludzie dzielą się na tych, którzy są w stanie to wyłapać i na tych, którym takie rzeczy umykają i stąd spory w dyskusjach na ten temat. Był blisko Messiego, ale tylko na płaszczyźnie czysto ofensywnej. Nigdy nie miał takich cech rozegrania, precyzji podań, dryblingu, przeglądu pola. Argentyńczyk to jednocześnie Iniesta, Xavi, Juninho i Nazario w jednym.
2
@comtedurgell To jest takie jedzenie typu "aby tylko nie umrzeć". Obok prawdziwego kabanosa to to nawet nie leżało.
0
@NeroTFP1 Biorąc pod uwagę obecny sezon City i to, że wszyscy ich przekreślili, wyśmiali i skazali na totalny paździerz to byłby to coś wyjątkowego się tak podnieść z kolan.
1
@Pawlak1992 Zawsze chodziłem, głosowałem i wybierałem mniejsze zło. Teraz mam to w d* i przestałem się tym interesować totalnie. Niech się dzieje co chce w tym kartonowym kraju. Ta lista kandydatów to jakiś ponury żart. Żadnego z nich nie akceptuję w roli Prezydenta.
5
@macio_944 Świetny PR sobie robią na świecie i oby tak dalej.
2
@IronMan43 A ja mam wrażenie, że to były objawy jego narcystycznej osobowości bo to jest człowiek, który uwielbia, gdy się go chwali, mówię o nim wyłącznie dobrze i w dodatku nie potrafi przegrywać z klasą. To nie jest ambicja tylko obsesja na swoim punkcie. Zdrowa ambicja wygląda inaczej. To jest taki człowiek, że jak mu nie wyjdzie akcja to ma pretensje do wszystkich łącznie z sędzią tylko nie do siebie. Potrafił wyciągnąć rękę w górę sygnalizując, że bramka na jego konto, gdzie nawet piłki nie dotknął. Do kamery mówi o Messim to co wypada powiedzieć, a swoje sobie myśli bo ma gigantyczny kompleks na jego punkcie i nigdy się nie pogodził z tym, że jest drugi. On w przeciwieństwie do Argentyńczyka ŻĄDA podziwu.
0
@prodigy Ok, fajnie.
0
@Comentateiro Pisze książki, na podstawie których inni kręcą filmy.