MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
@MesQueUnClub96 Ja np. nie rozumiem nakrywania "czapką niewidką" oczywistej agitacji politycznej w branży rozrywkowej i usilnego propagowania własnych ideologii. Nie przeszkadza mi sam fakt, że oglądam ciemnego aktora tylko sama intencja autora bo wiem z jakiego powodu go tam umieścił. Nie podoba mi się taka forma "osaczania" konsumenta danych treści swoim nachalnym wciskaniem własnych racji bo nikt go nie prosił o to by udzielał lekcji moralnych. Dlatego jako osoba, która ma wybór, wybieram odcięcie się od takich treści, a ich karawana niech jedzie dalej. Jest wiele znakomitych filmów w historii kinematografii, gdzie występują ciemnoskórzy, ale było to serwowane ze smakiem w sposób naturalny, a nie wymuszony jak teraz.
22
@Sysia11 To universum się nazywa "patologia". Ich świat jest inny.
2
@Eskel Ja Ci wysiądą hamulce to możesz ratować się hamowaniem biegami (silnikiem) jeśli jest na to wystarczająco czasu i jednocześnie wymijać przeszkody lub wspomóc się umiejętnie hamulcem ręcznym (awaryjnym) na wyprostowanych kołach. Nie jest to sytuacja zerojedynkowa, że zawsze jesteś bez szans. Chyba, że mówimy o typowej sytuacji, gdzie rozpędzasz się do 80km/h i od razu musisz hamować bo Ci coś wyjedzie, ale takie sytuacje to skrajna rzadkość, a wręcz scnenariusz z filmu "Oszukać przeznaczenie".
9
@Michael24 Nie, wolę poruszać się na ziemi. W ogóle mam jakieś dziwne przekonanie, że w samochodzie to mogę jeszcze przeżyć podczas wypadku, a w samolocie to Ci raczej nic nie pomoże, ale może takie myślenie się zmienia wraz z większą częstotliwością latania.
4
@clyde Też się przyjaźnię z Ptaszkiem. Właściwie to znamy się od urodzenia, potem towarzyszył mi w kluczowych momentach mojego życia i jesteśmy razem do dzisiaj.
A tak na poważnie to kluczowe w tej relacji było odbicie z obozu (tylko tyle bez spojlerowania)
7
@Kgorecki2500 Najlepsze są komentarze na Allegro. Szukałem kiedyś hantli do ćwiczeń, wchodzę w opinię, a tam "Bardzo dobry ciężarek. Teściowa nie wypłynęła. " xd
5
@marcin62 To jest platforma, która bardziej zajmuje się propagowaniem ideologii, niż serwowaniem ludziom czystej rozrywki dlatego nie wspieram takich tworów. Obecnie mam CDA Premium za 27zł miesięcznie z sortowaniem filmów według oceny IMDb i nie tęsknie.
1
@Rastafarnianin Ze wszystkich rzeczy, które się nie wydarzą ta nie wydarzy się najbardziej :D
2
@wojopancer No jak ktoś jest niczym zaprogramowany robot zliczający wyłącznie pojawiające się cyferki na koncie danego piłkarza to pewnie tak wyglądają u niego porównania, ale każdy, który zachwyca się footballem wie, że pod względem talentu i wszechstronności nigdy nie był nawet blisko Brazylijczyka :D
1
@Eklerek Dokładnie, też tak miałem, że ktoś np. się cały czas "harcił" i nie podawał piłek w kluczowych momentach to zaczynał irytować i dochodziło do jakiejś wymiany zdań. Innym razem na treningu ktoś wjechał ostro sankami i też pierwsze co to wstawałeś i od razu do gościa z byka.
3
@Eklerek Nie no, nie trzeba mieć z kimś kosy, żeby tam reagować. Możemy mieć z kimś mega relacje, ale na boisku jest ferwor emocji i jak zrobisz coś głupiego to się na Ciebie zdenerwuje. Nawet grając po tej samej stronie w jednym meczu piłkarze potrafią się zwyzywać, a po meczu, gdy "kurz" osiada wracają normalne rozmowy i śmiechy.
0
@arasz1819 Na szczęście nie wyszukuje w google tylko w serwisach filmowych, a tam raczej nie ma takiego ryzyka :D
7
@Batys Mam wrażenie, że dla niego zawsze na pierwszym planie było delektowanie się życiem, a cała reszta to tor poboczny i ja to szanuję.
16
67 lat obchodzi dzisiaj Gary Oldman. Aktor zgromadził na koncie 15 nagród w tym Oscar i 47 nominacji. Znany z takich produkcji jak:
"Leon Zawodowiec", "Czas mroku", "Dracula", "Harry Potter", "Prawdziwy romans", "Szpieg", "Mank", "Piąty element", "Mroczny rycerz", "Hannibal", "Batman początek", "Księga ocalenia", "Oppenheimer", "System", "Bodyguard Zawodowiec", "Sid i Nancy", Kulawe konie", "Stan łaski" i inne.....
2
@ACMaldini3 Za Flicka zagrał na prawej stronie zaledwie 4 razy (z Atletico, Las Palmas, Celta, Stade Brestois) i zdobył 2 bramki? Skąd wiesz, że byłby średni nawet u Flicka na prawej stronie? Może to nie kwestia pozycji, a ogólnej formy i nastawienia? U Xaviego też grał na lewej, a jednak nie prezentował, aż tak spektakularnej formy.
29
Kochana przerwa Reprezentacyjna.
1
A najlepsze, że mogą sobie odrzucić każde odwołanie i zrobić dokładnie to co będą chcieli i nikt im nic nie może zrobić. To się nazywa władza absolutna.
2
@mrboom Nie poczułem się dotknięty tylko zawiedziony tym, że społeczeństwo młodych i pomyślałby obytych ludzi nie dostrzega różnic pomiędzy nutą letnią, a zimową. Jedne są ciężkie i męczące, a drugie są świeże jak morska bryza i owszem na rozmowę o pracę nie psikam się perfumami na randkę. Najgorsze jest to, że jeszcze usilnie próbujesz mi wytłumaczyć, że masz całkowitą rację, a ja jestem w całkowitym błędzie, gdzie widać od razu, że nigdy nie zgłębiałeś dokładnie tematu perfum ;)
1
@mrboom No właśnie, a analogia jest podobna. Zarówno garderoba jak i dodatki mogą być dobierana odpowiednio do okazji.
3
@mrboom A nie bawi Cię, że ktoś na wesele zakłada jasny garnitur zamiast chodzić w jednym czarnym na pogrzeb, na komunię, na chrzciny, na wesele, na stype?
1
To pytanie już tu padało kilkadziesiąt razy, ale nie ma szans się dokopać do tych komentarzy. Jakich perfum używanie na lato?
0
@OBSERWATOR2021 A co za różnica kogo wybiorą? Każdy nowy rząd czy Niemiec, czy Francji czy Polski czy Hiszpanii ma do wyboru tańczyć tak jak zagra Bruksela albo wyjść z Unii Europejskiej bo inaczej czekają ich sankcje i naliczanie kar. To UNIA jest poyeana z tymi swoimi standardami. Tam ktoś na tym wszystkim bije nieziemskie wały finansowe.
To jest takie Ultimatum - albo robicie to co Wam każemy i dostajecie pieniądze, albo robicie swoje i płacicie kary, a jak taki układ się nie podoba to do widzenia.
6
@jacobFCB Wiadomo, Killer absolutny sztos, ale jakbym miał wybrać komedię, która mnie najbardziej śmieszyła to na "Chłopakach" się śmiałem cały czas. Tam prawie każdy tekst jest kultowy.
4
@PatrychoO Najlepsza polska komedia ever
5
@July_6_BcN Przyczyną była kula w mózgu, więc już nie potrzebował tlenu ;)
11
@Janas11224 Wyobraźcie sobie, że ktoś powierza Wam funkcję prowadzenia mediów społecznościowych jednego z największych klubów piłkarskich na świecie i nie znając danej flagi piłkarza wrzucacie na pałę to co Wam się kojarzy bez skrupulatnego przeanalizowania tego w dobie internetu. Na to nie ma żadnego usprawiedliwienia. To już nie pierwszy raz, gdy odstawiają takie babole i robią to nadal, więc wniosek jest prosty - klub nie przykłada do tego większej wagi i zatrudnia amatorów, którzy się zabawiają kosztem reputacji. Może to ktoś z rodziny wuja Laporty, nie zdziwiłoby mnie to.
2
@Walker Jeden, ale został odnaleziony w polskim rowie
2
@Kgorecki2500 No, polecam. Gra jest mocna i daje poczucie dobrej rozrywki czyli to co ma dawać dobra gra video.
2
@BorzyKrzys Może po prostu doznał zawału, udaru czy innej nagłej śmierci i tak tam sobie leżał, aż go znaleźli już nadpsutego.
3
@misterio Tak, patrząc pod tym kątem to zgoda.