2

@Kgorecki2500 Woda z cytryną i imbirem. Taką miksturę sobie codziennie robię przez SodaStream, a Cola Zero czasem wleci w weekend. Mi tam smakuje.

3

@kubix05 I ten Wodecki. To jest naprawdę mocno nostalgiczne. Tyle rzeczy już przeminęło.

1

@ShawnC Bez względu na to co myśli w głowie musi podchodzić dyplomatycznie. Zbyt duża szczerość w szatni generuje problemy z zawodnikami, więc byłoby to mało profesjonalne, gdyby powiedział, że Niemiec jest pobawiony szans na rywalizację. Tak się nie buduje zdrowej atmosfery w klubie.

48

Nie widzę nic kontrowersyjnego w tej wypowiedzi. Każda drużyna jest do ogrania, gdy się trafi na słabą dyspozycję dnia rywala. Każdy zawodnik grający dla swojego klubu powinien wierzyć w wygraną. Nie ma tu żadnego braku szacunku czy prowokacji, a to, że "rzuca wyzwanie" to tylko klikbaitowy podkoloryzowany tytuł dla wyświetleń.

1

@Batys Lubię się napić Whiskey, ale nie lubię jej na czysto, a nie mogę mieszać alko z gazowanymi bo takie mieszanki mi podbijają cholesterol i trójglicerydy.

30

5

@Pawlak1992 Nie, mój pierwszy klub to był Milan. Nigdy nie miałem nic wspólnego z Realem, prócz tego, że robiłem tam zakupy dopóki ich nie wykupił Auchan.

1

@Batys Ja rzygałem ostatnio po Bocianie. Dlatego go nie wymieniłem :D

19

@Greg1991 Zwyczajny napastnik, który jest najlepszym strzelcem w historii Reprezentacji Polski, który pobił liczne rekordy strzeleckie w Bundeslidze w tym ten Gerda Mullera, zwyczajny napastnik, który w wieku 37 lat idzie na Króla Strzelców La Ligi. Ładnie jesteście odklejeni chłopaki, albo zwyczajnie nie znacie się na sporcie, który oglądacie.

2

@Stinger_ Z takich trochę lepszych to Chopin dobrze wchodzi, a z takich powszechnych to Stock albo Finlandia.

1

@Piotr777 Jaka to branża, że ceny spadają?

21

Prima Aprilis to bardzo fajny dzień i uważam, że żarty z tej okazji wcale nie przyprawiają o ciary żenady. Świetnie się bawię.

5

@filipo2002 Niestety, ale Madrid się pisze przez "d", a nie "t" i to Cię zdradziło już na starcie.

5

@Botanik Gwarancja to się już skończyła po trzydziestce ;P

0

@koziar Nie, większość tych produkcji są wzięte z rankingu 500 najlepiej ocenianych filmów w historii. Wejdź sobie na największy serwis filmowy jakim jest IMDb i sprawdź ocenę każdego filmu z osobna. Masz inne do tego podejście i ok, ale nie staraj się mnie nim zarazić bo to nie ma sensu.

1

@koziar Słuchaj, nie znam się na polityce, nie znam się na mechanice, ale od małego dziecka interesuję się filmami. Obejrzałem 3700 filmów pełnometrażowych, ponad 100 krótkometrażowych i ponad 200 seriali. Po takim bagażu wizualnym naprawdę się już nie zadowolę byle czym. Widzę filmy, które wychodzą, ale wiem też czego mi w nich brakuje i czym współczesne kino się różni od minionego. Są to moje subiektywne odczucia, które kształtowały się przez kilkadziesiąt lat życia i sorry, ale w jednym roku 2000 wyszły takie dzieła jak:

Gladiator, Requiem dla snu, Cast Away, Patriota, Niebiańska Plaża, Siła i Honor, American Psycho, Memento, X-Men, Tańcząc w ciemnościach, Tytani, Chłopaki nie płaczą, Żółty szalik, Szukając siebie, Przekręt czy Podaj dalej.

Rok wcześniej w 1999 roku:

Zielona Mila, Podziemny Krąg, American Beauty, Matrix, Szósty Zmysł, Przerwana lekcja muzyki, Jeździec bez głowy, Święci z Bostonu, Dług, Huragan, Kolekcjoner kości, Informator, Utalentowany Pan Ripley, Ciemna strona miasta

Rok wcześniej 1998 roku:

Więzień nienawiści, Szeregowiec Ryan, Joe Black, Truhman Show, Cienka czerwona linia, Wróg publiczny, Zabić Sekala, Las Vegas Parano, Miasto aniołów, Negocjator, Big Lebowski, Porachunki, Pociąg życia, Patch Adams...

....więc, kiedy piszesz, że teraz wychodzi "znacznie więcej" jakościowo filmów, niż kiedyś to po prostu się nie mogę z Tobą zgodzić.

0

@koziar Polecane w branży czyli te "najpopularniejsze" tak? :D
Substancja, Brutalist, Diuna II, Nosferatu, Deadpool&Wolwerine, Joker II, Gladiator II, Sok z żuka, Civil War, Kod zła, Obcy: Romulus, Furiosa Mad Max, Kaskader, Ciche Miejsce III, Gliniarz z Beverly Hills, MInisterstwo niebezpiecznych drani, Kruk, Bad Boys, Uśmiechnij się 2, Niepokalana i wiele innych, a co tam?

1

@koziar Nie dla mnie. Najlepsze lata kinematografii już były.

0

@norbi77 Można to zobaczyć na jakiejś innej platformie poza Netflixem? Bo z nimi już skończyłem na zawsze.

12

Odświeżyłem sobie dzisiaj "Milczenie Owiec". Ehh takich filmów już nie robią. Mega klimatyczny thriller i genialny Anthony Hopkins.

0

@PatrykBarca A jak się wspinał z drugiej ligi do Ekstraklapy to kim grał? Brazylijczykami? Sprawdź proszę jak wyglądała wtedy kadra klubu bo powielacie jeden po drugim jakieś mity :D

1

@maroon Przecież stancjonarne punkty STS są od 1997 roku. To jeszcze wtedy nawet nie grałem bo miałem 10 lat, tylko później, w jakimś 2002-2003.

8

@Barclonismo Nie wiem ilu, ale wiem, że już wtedy grałem na STS i później sprawdzałem wyniki w telegazecie.

0

@Vurt Żadnego bym od nich nie ściągnął, ale gdybym już koniecznie musiał dokonać takiego wyboru to Mbappe.

0

@clyde Na smog to sobie kup oczyszczacz powietrza. Wystarczy, że otworzę na chwilę balkon czy okno i już się zaczyna palić na czerwono i oczyszczać pomieszczenie.

0

@Jackazz Nie reagują na nic innego, niż gaz lub stężenie czadu. Mam w łazience przy piecyku gazowym, gdzie używam odświeżaczy powietrza czy perfum, a załączył się tylko raz, gdy zaciągnęło coś z pieca. To nie jest jakiś nowy bajer na rynku tylko sprawdzone urządzenie potwierdzone testami.

0

@clyde To ja na razie mam 2 lata i jak się rozładowują w nim bateryjki to też piszczy. Trochę lipa jak np. mieszkam sam i wychodze do pracy na 8h, a tam akurat by zaczął wyć w bloku. Chyba by mnie zaebali później.

0

@clyde Kiedy mi się wyświetla taki napis to po prostu zmieniam w nim baterię.

0

@Kinginiesta Pewnie jest zajebisty, ale nie ta półka cenowa.

0

Czy ktoś z Was korzysta z projektora 4K i może coś polecić? Mam na oku Optoma X35 UHD, ale może jest coś w podobnej półce ze Smart Android na pokładzie lub Bluetooth.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?