MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ShawnC Na to liczę, że będą nadrabiać szybkim doskokiem do przeciwnika i tłamsić ich akcje w zarodku. Fermin i Gavi dużo biegają, więc mogą tam wszystko zamykać na lewej stronie, zobaczymy jak pod tym względem będzie to funkcjonowało w innych strefach.
2
Istnieje ryzyko, że możemy mieć problem z kontrolowaniem środkowej strefy boiska w tym zestawieniu pomocników, ale zobaczymy. Dobrze, że jest chociaż Pedri.
8
@clyde Nie ma to dla mnie kompletnie żadnego znaczenia. Ogólnie to w moim środowisku znajomych nie ma fanatyków politycznych i takich osób, które ciągle o tym rozmawiają bo mamy ciekawsze tematy.
0
@tomek8756 Przecież tam jest znak "ustąp pierwszeństwa".
8
Ehh nie lubię tych spotkań do obiadu. Najlepiej się ogląda wieczorkiem, ale ważne, że można znowu obejrzeć naszych w akcji.
1
@krzak82 Dużo ważniejsza, niż twój komentarz.
0
@FcPortoFan1999 Boniek jak był taki był, mądrował się, też szedł w zaparte, ale człowiek miał poczucie, że struktury są lepiej poukładane i nie wyczuwało się tak tego smrodu żerującej elity.
0
@FcPortoFan1999 Widocznie nie zasługujemy na nic lepszego skoro ludzie mają syndrom sztokholmski i dokonują takich wyborów. Skoro nepotyzm i biznesy są ważniejsze, niż sport narodowy to niech zamkną mordę i nie narzekają na wyniki.
1
@NeroTFP1 Trener jest tu problemem marginalnym. Prawdziwy rak to Prezes, który w ogóle nie powinien się znaleźć na tym stanowisku. Dopóki ten Kulesza nie wypali stąd wrotek to można pomarzyć o prawidłowo funkcjonującej kadrze. Lato Vol 2.
2
@jacobFCB I tak samo to działa w drugą stronę. To, że go posadzili to nie znaczy, że powiedziała prawdę. Mieli też zapis z kamery, który również nie wystarczył.
0
@Roobo Poniósł konsekwencje tego błędu bo od niego odeszła i jeszcze siedział w więzieniu.
3
@Barca_Big_Moment Zawsze jak chce poczytać jakieś alogiczne brednie to wchodzę pod takie artykuły. Dzięki, nie zawiodłeś.
3
@Sysia11 Rafa ma 45, a Yamal 25. Transfemarkt nie pokazuje dobrze.
0
@Sysia11 Bo nie ma takich liczb
2
@Messiah10 Ja Ci uplastycznie. To szydera z Borka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale bym sobie obejrzał takiego Robbena na prawej i Riberyego na lewej. Piękne miał kiedyś Bayern te skrzydła.
7
@Gaz Są dwa rodzaje miłości do footballu.
- Jedni go kochają, ale większą wagę przykładają do cyferek.
- Drudzy go kochają, ale większą wagę przykładają do atrakcyjności i widowiska
Jako, że należę do tej drugiej grupy to dla mnie również Suarez > Lewandowski
1
@KamQiX No dla mnie najlepsze systemy od Windows jakie w ogóle były to XP oraz 7.
4
@SelloutCrowd Jak oni Ci coś mają zapłacić to czekasz tygodniami, czasem i miesiącami, ale jak Ty się spóźnisz z zapłatą JEDEN dzień to kary chcą nakładać. To jest właśnie urzędowe ścierwo.
3
@Safrani Dla mnie totalnie nieintuicyjny + praktycznie codziennie napotykam jakieś błędy. Dzisiaj chciałem przenieść folder do folderu. Zaczęło przenosić i się ścięło, że musiałem zamknąć proces w menadżerze zadań. Gdzie tu jest w ogóle cos takiego jak "Mój komputer/Ten komputer" ?
9
Przeszedłem nie dawno na tego Windowsa 11 i dawno nie pracowałem na tak guwnianym systemie. Chyba ostatni raz na Vista.
1
@Safrani No tak właśnie wyżej rozmawialiśmy z @Ojciem, że ten styl jest na tyle specyficzny, iż te opinie na temat jego twórczości są bardzo zróżnicowane. "Wciekłe psy" są bardzo dobre również pod względem dialogowym.
0
@ozi909 Po to są te kamery
8
@MesQueUnClub96 To właśnie zawsze mnie w nim odpychało, że jest pozbawiony autentycznej empatii. Ma taką dojrzałość na poziomie szkolnym. Nie potrafi się wczuć w osobę, która została zapłodniona siłą i za każdym razem, gdy spojrzy na rosnący brzuch widzi przed oczami scenę gwałtu. Myślę, że w wielu przypadkach dochodziłoby po prostu do samobójstwa bo ofiara, w której rośnie taki "kwiat" czuje do siebie obrzydzenie i zaczyna się nienawidzić.
Według jego logiki lepiej poświęcić matkę (nie ważne co się z nią stanie) byleby tylko dziecko przyszło na świat, a potem przy innym pytaniu Ci powie "nie no, jak jest przy porodzie zagrożenie życia matki to wtedy tak". Oczy by mu się dopiero otworzyły, gdyby doświadczył takiej sytuacji na własnej żonie bo to są ludzie, którzy dopiero po włożeniu ręki w ogień wiedzą, iż jest gorący.
1
@Ojciec5tkidzieci Dokładnie tak jest. Ten styl albo się lubi, albo nie. Ja akurat chłonę go po całości. Mam też swoje ulubione filmy jak "Django", Bękarty Wojny", ale bardzo sobie cenię również "Pulp Fiction" czy "Wściekłe psy" bo te filmy mają świetne dialogi.
Edit: Współtworzył go z dwoma innymi reżyserami.
https://zapodaj.net/images/314fb4c82f414.png
2
@NeroTFP1 Personalnie to ja go nie znam, ale wiem o co Ci chodzi ;) Specyficzna osobowość, ale podobno artyści tak mają. Kiedyś czytałem, że w starych jeszcze latach wysyłał aktorom scenariusz z pogróżkami, że jak zdradzą komuś treść to będą mieli nogi łamane xd
15
62 lata obchodzi Quentin Tarantino. Reżyser zgromadził na swoim koncie 47 nagród w tym 2 Oscary i 101 nominacji. Znany z takich produkcji jak:
"Pulp Fiction", "Django", "Bękarty Wojny", Wściekłe psy", "Nienawistna Ósemka", "Kill Bill", "Pewnego razu Hollywood", "Sin City", "Cztery Pokoje", "Jackie Brown", "Grindhouse: Death Proof", "Urodziny mojego najlepszego przyjaciela".
Zrobił też jeden odcinek w serialu "Ostry Dyżur" oraz współtworzył "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas".
Zdecydowanie jeden z moich ulubionych artystów jeśli chodzi o kinematografię. Ten styl trafia do mnie w 100%.
Ciekawostka:
Tarantino jest właścicielem monstrualnej, liczącej kilkadziesiąt tysięcy sztuk kolekcji płyt, kaset i oryginalnych taśm z filmami. Od dawna zapowiada, że, gdy przejdzie na emeryturę (został mu jeszcze jeden...), a dla zabicia czasu zainwestuje pieniądze w kina, które będą wyświetlać filmy z jego zbiorów.
@arsenallondyn0 @NeroTFP1 @JimMorrisonFCB @Zoker @Arkon @Seneka @Ojciec5tkidzieci
12
@Szmulek Dlatego, że ani Xavi, ani Iniesta nie mieli takiej sytuacji z Laportą. Już nawet nie chodzi o samo rozwiązanie kontraktu, tylko o to, że na konferencji zasłonił się winą Messiego. Dlatego też Leo nie podał mu ręki na Gali Złotej Piłki i dlatego nie przyjmie od niego żadnych zaproszeń. Śledzisz trochę co się dzieje w tym klubie?
Myślisz, że SKĄD klub miał pieniądze na te kontrakty? Z tego, że ten Messi "któremu klub oddał wszystko" generował dla niego kosmiczne przychody. Gdyby większość finansów klubowych opierała się na Twojej osobie to pierwszy byś stał pod biurem by dostać należny Ci kawałek tortu. Tak, więc kiedy zrozumiecie jak działa biznes obustronny to dopiero otworzą Wam się oczy. Na razie błądzicie pośród niewiedzy.
22
@KrwawiaceoczyVEB Nigdy nie postawi nogi w tym klubie dopóki jest w nim Laporta i nie przyjmie od niego żadnego zaproszenia. Kiedy to zrozumiecie? Chyba nigdy.