1

Po co są ci sędziowie boczni jak i tak nic nie widzą

1

@norbi77 A ja mam przeczucie, że Atletico będzie kończyć w 10

1

Dobrze niech nałapią tych kartek

1

Hahahahahaha dobre

0

@Darek_Maruszczak Rozumiem. Tak napisałem bo:


0

@Jonyx Częstochowa.

0

Widzę, że artykuł inspirowany Barca Universal.

1

@gumaz Z wyselekcjonowaną grupą ludzi chętnie bym spędził taki wieczór, ale ze wszystkimi to nie, bo jednak sporo osób jest tutaj z innej bajki

0

Zaczyna mi się już udzielać ten mecz. Zbyt często spoglądam na zegarek.

1

@Katalończyk 99 Nie trzeba. To tylko moje zdanie na temat tego transferu. Chciałbym, że tu zagrał, ale jak będzie się bawić w podchody, albo wybierać ofertę, gdzie więcej dostanie pieniędzy to niech idzie tam, gdzie chce. Nie jest niezastąpiony. Ja widzę na boisku Raphinhe, który da się pochlastać za te barwy i nie trzeba go przekonywać, żeby tu grał. Takich zawodników chciałbym tutaj oglądać i to tacy zawodnicy tworzą mocny fundament drużyny.

0

Albo chce tu grać, albo nie. Jak nie to niech idzie, droga wolna.

1

@kubix05 Dowiedziałem się właśnie o tym rano. @JimMorrisonFCB Szkoda chłopa, ale miał raka krtani, a jako przyczynę śmierci stwierdzono zapalenie płuc.

0

@gumaz Browar odpuściłem całkowicie. Czasem czystej się napije. Wodą popijam.

1

@Safrani Dieta + Siłownia. Obecnie jestem jeszcze na redukcji tłuszczu, ale już dużo nie brakuje do planowanej wagi i wtedy już budowanie masy mięśniowej (nie to, żebym chciał być jak Pudzian, bardziej chodzi mi o to by uwydatnić konkretne partie mięśni)

3

@gumaz Miałem przez kilka lat bebzol, ale kilka miesięcy temu się wziąłem za siebie i widać postępy. Sylwetka uległa poprawie, a plan zakłada dużo więcej.

1

@Karzel Wiem skąd się biorą, ale nie mam na to wpływu bo demokracja to zbiór niezależnych jednostek, które postępują wedle własnego uznania. Druga sprawa, że w Polsce alternatywa wygląda mniej więcej tak:
a) Rak
b) Dżuma
c) Gangrena
d) HIV

0

@Faro No tak wygląda współczesne dziennikarstwo i social media. Dobieranie odpowiednich obrazków i wymyślanie do nich opisu, który przyciągnie klikaczy. Obecnie jest to standard na świecie, nawet tutaj.

35

Ten polski sejm to jest MEM. To nie są poważni ludzie. Żal mi dupę ściska, że żyjemy w kraju, gdzie takich prostaków nazywa się elitą. Co oni za oborę tam dzisiaj zrobili.

4

@qbsonFCBarca @clyde @pt9 @escarabajo Polędwiczki ze śliwkami w occie i batatem, Bawarski gulasz z kluskowym makaronem, Sandacz z surówką koperkową - jak to czytam to mam przed oczami uczestników programu MasterChief, którzy przedstawiają jurorom swoje dania :D Brakuje tylko, żeby ktoś napisał "Jagnięce medaliony duszone w sosie borowikowym z kaszą kuskus pod pierzyną z zielonego groszku" :D

0

Co tam macie na obiad? Szukam inspiracji.

2

@Kinginiesta No jego ciało chyba nie jest stworzone do uprawiania sportu na tak wysokiej intensywności.

3

@NeroTFP1
Chociaż liga jest sprzedana
Tebas biały jak śmietana
Nie ukrywa swych sympatii
Iż w serduszku Hala Madrid
To wierzymy w siłę Flicka
Dziś jest jakość i taktyka
Każdy rośnie w jego oczach
Prócz Fatiego, co mi go żal

1

@Trojanek23 A ja jestem z pochodzenia Polakiem i nie mam mentalności, którą mi przypisujesz.

4

Nie żyję Val Kilmer. Miał 65 lat. Znany z filmów:

The Doors, Święty, Tombstone, Gorączka, Kiss kiss bang bang, Batman, Aleksander, Wyspa Doktora Moreau i inne

https://zapodaj.net/images/f733ac5d71efb.png

0

@tbas No widowisko może i świetne, ale w tym przypadku bardziej zależy mi na końcowym rezultacie, a nie było mi do śmiechu, gdy odrobili wynik w pierwszym meczu.

0

@Trojanek23 Zastanawiam się czemu edytowałeś wcześniejszy wpis i skierowałeś w moim kierunku takie zdanie "Nie rozumiem waszego narodu, nie chcecie tutaj imigrantów a przynajmniej, każdy normalny nie chce a głosujecie na ludzi, którzy ich wpuszczają i tym samym rozpieprza wam to państwo. Nie rozumiem tej logiki"

Teraz to ja nie rozumiem Twojej logiki.

2

Tych spotkań z Atletico to nigdy nie lubiłem. To jest specyficzna drużyna i ogólnie ujowo się z nimi gra.

0

@Trojanek23 Jeszcze nie dawno wielu argumentowało swój wybór na KO czy TD tym, żeby nie rządziła jedna partia, a teraz wracamy do punktu wyjścia.

2

@Trojanek23 No będzie władza absolutna, taka jak to miało miejsce z Dudą i PiS. Czyli przepchną wszystko lub większość tego co im wpadnie do głowy.

14

@Comentateiro Przyznam, że nic nie zrozumiałem z tego wpisu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?