7

@Kuba_6 Tak jakbym słyszał:

- "a co mnie obchodzi, że cena cukru wzrosła? Ja nie słodzę, ani nie piję Coli xd".

Stany są powiązane ze wszystkim, również z krajem w którym żyjesz i mają wpływ na ceny, które płacisz w sklepie oraz wiele innych rzeczy.

1

@Sulimo Jak miałem 10-12 lat to jechałem po szkole autobusem do mamy prze całe miasto bo miała punkt gastromicznny przy giełdzie i mogłem podjeść sobie jakiś obiad, a teraz się siedzi z opiekunem na placu zabaw? Hmm....

33

Ale takie zdjęcia w porze obiadowej to są niesmaczne.

7

@clyde Miałem kiedyś takie doświadczenie, gdy wróciłem po weselu nabity jak strzelba i ktoś cały czas stał przy moim łóżku, a potem się okazało, że to ubranie, które wisi na krześle.

0

@SenoX A mnie osobiście się nie podoba jego mental. Po pierwsze jest strasznym dyrygentem i to w momencie, gdy nadal się toczy akcja. Po drugie sprawia wrażenie jakby miał wywalone jajca na jakąkolwiek krytykę i nic sobie z niej nie robił (taki drugi Alba). Po trzecie nigdy nie wiadomo kiedy mu odetnie prąd i zrobi coś skrajnie głupiego. Dużo bardziej stawiam na duet Cubarsi, Martinez.

6

@BorzyKrzys Nigdy nie istniał dla mnie żaden inny trend. Pracuje się, żeby żyć, a nie żyje, żeby pracować. Dlatego nigdy (póki nie muszę) nie pójdę robić to 4 brygadowego kołchozu czy też nie będę leżał na plaży podczas wakacji z laptopem (bo jakiś ważny projekt jest do skończenia),a potem na starość sobie pluć w ryj, że się przeskipowało najlepsze lata życia.

3

@vangoor Nie chodzi tylko o stanie na piłce tylko np. o żółte kartki za przerzucenie piętami piłki nad głową rywala (co jest niby odbierane jak brak szacunku). Ile razy się pruli do Neymara, gdy tak robił w rogu boiska. Jakoś nikt sie o to nie srał w czasach Ronaldinho.

6

Zgadzam się z tym stwierdzeniem, że piłka jest coraz bardziej nudna. Spontaniczność, magia i taka uliczna radość z gry zostały zastąpione sztywną taktyką i powielanymi schematami. Pełnię robotyki dobił jeszcze system VAR i spalone na paznokcia oraz częstotliwość spotkań.

6

@Ojciec5tkidzieci Natural selection

1

@Mankind Możliwe, że tak było. Pamiętam te debaty w studiu bardziej z 2021 roku, niż 2019/20.

0

@Mankind No z tego co kojarzę to Metzen tam zawzięcie walczył podczas pandemii z takimi totalitarystami jak Schetyna i za to ma u mnie plus, mimo, że ogólnie za nim nie przepadam.

8

@Mankind Ogromne. Bo ten okres pokazał kto jest naiwną systemową owieczką, która grzecznie podąża za głosem telewizora. Pokazał również kto jest totalitarystą przymuszającym innych. Ten okres pokazał również kto jest idiotą bo byli tacy, którzy się szczepili tylko po to by wyjechać na wakacje oraz kto się sprzedał dla pieniędzy. Pokazał też jaką mamy patologię w służbie zdrowia i polityce. Tak, więc dla mnie ma to duże znaczenie.

1

@Kgorecki2500 Pierwszy raz się spotykam z określeniem, że "Polacy nic nie potrafią". Zawsze trafiam właśnie na opinie, że Polacy potrafią zrobić coś z niczego i są bardzo kreatywni. Na pewno jesteśmy mistrzami prowizorycznych rozwiązań, gdzie trzeba sobie z czymś poradzić bez odpowiednich narzędzi czy materiałów. Poza tym warto też się zagłębić w branże programistyczną i zobaczyć jak wypadają w niej Polacy.

0

@FCB24 Tak, na pewno xd

1

@Safrani Super. Dzięki za pomoc

1

@Safrani Wracając do tematu to orientujesz się czy może być tak, że podłączę Chromecast do projektora i wtedy mogę się połączyć z chromcastem?

1

@La Pulgaa Nie wiem czy wiesz, ale nie przegraliśmy od 22 spotkań. Porównywania do obniżki formy z listopada to nieporozumienie.

2

@gumaz Nie mam odpowiednich składników w lodówce, więc będę musiał wymyślić coś innego :)

19

Już w drugiej połowie z Atletico było widać zmęczenie materiału natłokiem spotkań. Włożyliśmy w ten sezon mnóstwo siły. Wszyscy dokoła zachwycali się tym na jakieś intensywności potrafi grać Barcelona, że każdy biega, że mocno pressują u Flicka, ale to wszystko kosztuje sporo energii. Spotkanie z Ossauną nam rzucili od razu po przerwie reprezentacyjnej, za 3 dni już był mecz z Gironą, za 3 dni Atletico, za 3dni z Betisem (nie długo będą te mecze układać co 2 dni, albo codziennie bo tam na górze wiecznie jest za mało) i przy takim obciążeniu to musi wyjść w jakimś spotkaniu. Dobrze, że w tej sytuacji padło na stratę punktów w lidze bo przewaga jest utrzymana, Atletico w Pucharze pokonane, a do Borussii mamy chociaż te 4 dni odpoczynku.

0

@Konus69 Może nie gra wybitnie obecnie, ale zawsze dużo biega, pracuje i nakłada pressing. Potrzeba takiego zawodnika w meczu z Borussią, który z pewnością będzie intensywny i pochłonie dużo energii.

1

@krycha2201 Na samym początku twórczości - tak, obecnie - nie.

0

@Pawlak1992 On z MMA to nie ma nic wspólnego. Uczestniczy w organizacji, który w ogóle ze sportem nie ma nic wspólnego.

1

@Hosh No właśnie. Dlatego nie bardzo rozumiem kiedy autor pisze "subskrybcji w trakcie jej trwania"

1

@Salchent W sensie, że pobrali Ci z karty dodatkową kwotę? Czy jak? Przecież jak zapłaciłeś za miesiąc to w przypadku podwyżki płacisz więcej dopiero od następnego miesiąca.

1

Panowie, pytanie. Czy można PS5 połączyć bezprzewodowo do innego urządzenia? (w tym przypadku do projektora z Bluettoth i Wi-fi)

1

@gumaz To pytanie bardziej do autora artykułu @MateuszDoniec

0

@Krzysztof1987 "a można dostać się i powiedzieć nie dzięki chciałem tylko sprawdzić wasz poziom ??"

Nie można, od tego momentu musisz pracować tam do emerytury :D

3

@Comentateiro Raczej każdy kto nie lubi być oszukiwany. Kiedyś mi nabili 20 bagietek zamiast dwóch. Spojrzałem na paragon i się wróciłem.

0

@Natenczas Na polu to się sadzi ziemniaki.

0

@paweuwarrior W czym ten Switch jest lepszy od Steam Decka OLED? Bo się zastanawiam między jednym, a drugim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?