2

@mate92 Nie przegraliśmy od 22 spotkań a gość porównuje do listopada xd

0

@Andi18 Praktycznie każdy kontakt z piłką w okolicach pola karnego to strata

1

No tak średnio bym powiedział, tak średnio. Niby jest posiadanie, kontrola, ale ryzykowane są niektóry zagrania czy opuszczanie pozycji przez bocznych i czasami jedna długa piłka doprowadza do nerwowych sytuacji.

2

Lewy słabizna jak do tej pory

1

Ma szczęscie....

0

@Lucyffffer1922 Napiszę na priv

1

@Szymemdymek 7dych na miesiąc sobie krzyczą?! Jprdl :D Faktycznie przesada.

0

Pewnie nie, ale kto pyta nie błądzi. Wykupię gdzieś jednorazowo dostęp do meczu? Może być na jeden miesiąc.

0

@Danny Gaucho No chodziło mi o to o czym jest post xd Czyli dwa gole z rzutu wolnego w jednym meczu :D

10

Skład bardzo przyjemny. Jak zagrają przynajmniej na 90% swoich możliwości to jestem spokojny.

0

@Danny Gaucho Sevilla, Espanyol, Celta Vigo - trzy mecze, które pamiętam.

0

@Danny Gaucho W ligowych Messi pierwsze miejsce?

13

@mekston Prawda jest taka że najbardziej nienawidzi go ten, którego codziennie oglada w lustrze.

1

@Rifek Ale co musiałeś zgłosić? Że Ukraina i Białoruś to Rosjanie?

2

@Zbyszard Nie lubię jak coś się dzieje pod naszą bramką bo wtedy się stresuję.

1

@Safrani Jako fan Scorsese i jego produkcji typu "Kasyno" czy "Chłopcy z ferajny" spodziewałem się zdecydowanie więcej po tym filmie. Dla mnie osobiście przegadany. Za mało konkretów. Obsada go trochę ratowałą chociaż tez widać, że to był już zlot emerytów. Ogólnie średnie kino. Dałem mu chyba ocenę 7/10.

2

@Safrani Zgadza się. Znakomity Ojciec Chrzestny II, który był nakręcony bez wspólnych scen :) Na starość jeszcze ich Scorsese połączył w Irlandczyku.

2

@Torto Niesamowite, że tak wybitni aktorzy spotkali się ze sobą dopiero na planie "Gorączki" przy stole w restauracji.

2

@D10SLEO Najlepiej za zdrowym rozsądkiem bez fanatycznego czczenia swoich kandydatów.

2

@karolszymek Ja również.

5

@Roobo Fanatycy Metzena lecą do takich postów niczym ćma do światła xD

2

@VamosGirl Po otwarciu konta walutowego w swoim banku tez możesz płacić kartą za granicą.

0

@gumaz Ligę arabską i Cristiano Penaldo.

4

@A4ron Jeśli dobrze kojarzę to gol Messiego był z 30 metrów, a gol Anglika z 25 jednak nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić, który ładniejszy bo zarówno jeden jak i drugi był bardzo precyzyjny i zrobił ogromne wrażenie.

0

@LjakRoberciik W następnym sezonie do obrony wróci Eder Miltao. Pytanie jak będzie wyglądał po kontuzji. Zakładając hipotetycznie, że wróci do swojej dyspozycji to w duecie z Rudigerem raczej nie będzie to dno. W pomocy jest jeszcze Bellingam + Valverde. Brakuje im tylko rozgrywającego. LO jest na pewno do wzmocnienia u nich.

2

@Safrani Siwy bajerant myślał, że tylko on będzie rzucał cła na wszystkich.

1

@lajcior Krokiety z barszczem.

1

@gumaz Przed meczem kurczak z ryżem w sosie słodko-kwaśnym, a na mecz robię popcorn.

0

@PizzerMan Dzień dosyć senny. Chyba niekorzystny biometr, ale jest podekscytowanie tym co się wydarzy wieczorem o 21:00.

4

@Pawlak1992 Owszem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?