2

@Mario96w
Ja mam tego
https://www.euro.com.pl/frytkownice/tefal-dual-easy-fry-grill-ey905d.bhtml

Moja mama ma tego
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/frytownice/frytkownica-beztluszczowa-tesla-aircook-dualzone-q450-xxl-czarno-srebrny-air-fryer

Brat ma tego
https://www.euro.com.pl/frytkownice/philips-na351-00-2750w-9l-.bhtml

Każdy jest zadowolony ze swojego sprzętu bo one w większości przypadków wszystkie działają równie dobrze. Jedyne co to trzeba sobie dobrać do swoich preferencji cechy typu:

- Czy chce się mieć przezroczyste szufladki by było widać pieczoną żywność
- Czy chce się mieć interfejs na górze obudowy czy na froncie
- Czy chce się mieć już gotowe programy pod konkretne kategoria dań czy tylko samodzielne ustawienie temperatury i czasu.

Można też brać jednokomorowy wtedy cena jest połowę mniejsza. Ja za swojego pierwszego Air Fyer dałem 279zł i był świetny, więc nie trzeba od razu się wykosztowywać na najlepsze modele.

3

@Kgorecki2500
Ja robię w nim wszystko.
Mięso, warzywa, kiełbasę, frytki, pizzę, zapiekanki, bułki na burgera, odgrzewam kebaba itp.


1. Piekarnik się musi nagrzewać - Air Fyer nie
2. W piekarniku wszystko się piecze dłużej np. (Frytki z surówego ziemniaka min. 1 h, w Air Fyer 20min)
3. W piekarniku nie raz wysuszyłem mięso, a w Air Fyer zawsze wychodzi mi soczyste tak samo ryba.
4. Air Fyer sam się wyłączy po skończeniu czasu, więc można w tym czasie bezpiecznie iść się kąpać, a piekarnik nie (przynajmniej ten mój)

2

@Mario96w Czyści się łatwo bo masz szufladę (pojemnik) i w niej jest wyciągany kosz (sitko) czyli piekąc np. kurczaka cały tłuszcz spływa przez te dziurki w sitku do pojemnika pod spodem. Gdy sobie już zjesz i wszystko ostygnie to po prostu wyciągasz koszyk z rączką i pojemnik do zlewu, myjesz płynem z tłuszczu.

Nie wlewa się oleju tak, żeby żywność w tym leżała bo i tak wszystko spłynie do pojemnika przez sitko, ale jak już włożysz frytki albo mięso to możesz je polać/posmarować/skropić oliwą/olejem/masłem itp.

12

@Kgorecki2500 Korzystam z niego od wielu lat. Najlepsze urządzenie jakie kupiłem kiedykolwiek do kuchni. Ostatnio poszedłem krok dalej i wymieniłem starszy sprzęt na dwukomorowy, który już w ogóle jest idealny bo można ustawić na każdym koszyku temperaturę i czas pieczenia niezależnie od siebie.

1

@MesQueUnClub96 Bożydar i Delfina. Nie wiem jak komuś można zrobić taką krzywdę.

0

@Quahoo No wyjście zbyt dużą liczba rezerwowych grozi utratą kontroli meczu i przy dominacji BVB mogą się wydarzyć różne dziwne rzeczy.

2

@iksajotien To LaLiga. Tu cuda się drukuje na poczekaniu.

9

@wojopancer Niezłego liścia od losu chłop dostał xD

2

@Tarnowitz Przybili mu dożywocie.

2

@Jakchcesz Bo łoznaczać to czeba łumieć

0

@4drian0 Wstyd się przyznać, ale nigdy nie ograłem Elder Scrolls.

4

@Lionel_Messi10 Debatę to on zamknął dużo wcześniej, niż MŚ. Wystarczy sobie porównać ile osób ze środowiska piłki (trenerzy, piłkarze) odpowiada od wielu lat, że numer 1 to Messi, a ile, że Ronaldo. Przewaga jest miażdżąca i nie zostawia złudzeń.

1

@AduŚ07 Ok, dzięki za info.

0

@AduŚ07 Ergo Hestia
II sieć partnerska

0

@pt9 Jeśli chodzi o tę ostatnią kwestię to płacę dodatkowo za ochronę zniżek.

0

Z racji tego, że jeszcze nie korzystałem w usług AC to ma pytanie czy jeżeli mam uwzględnione ubezpieczenie szyb to kwalifikuje się porysowana szyba boczna? Musiał mi się pod uszczelki dostać jakiś ostry syf (kamyszki? żwir?)i przy opuszczaniu/podnoszeniu szyby mocno porysowała się szyba. Czy to działa tylko w przypadku odprysku/stłuczenia.

0

@BialyKolorDoDupy Przelej sobie do butelki po napoju. Tak jak się wchodziło kiedyś na koncerty. Cola + Wódka pół na pół.

2

@macio_944 W ogóle nie rozpatruje obecnych spotkań w kontekście przeszłości bo jesteśmy po całkowitej rewolucji (trener, zawodnicy, mental, przygotowanie fizyczne) wszystko jest inne, niż wtedy. Wyparłem ze świadomości już tamten okres i cieszę się nowym.

1

@RosjaninBut Właściwie można powiedzieć, że internet jest zmorą wszystkich polityków bo można z łatwością punktować ich hipokryzję :) A Szymonek to już miał Rollercoaster z cyfryzacją pieniądza.

2

@BorzyKrzys Cytując klasyka. Otóż to. W punkt.

3

@wojopancer Mam nadzieję, że nie wyjdą do tego meczu z podejściem przepchnięcia wyniku na stojąco.

1

@LambiPL Byli na lekcji dodawania i mnożenia, ale opuścili tę na temat kolejności rozwiązywania działań :D

1

@Damiain Były już sprawy sądowe za to i będzie ich więcej.

1

@Criss18Barca Nie musiał nikt podkładać. Wystarczy, że mam wyobraźnie, która potrafi przewidzieć taki scenariusz. Widocznie nie wszyscy dysponują czymś takim.

6

@Uukasz_93 Zmieniłbyś zdanie jakby ktoś Twoją głowę podłożył pod gejowski film w którym uczestniczysz w bardzo intymnej akcji :D To jest kwestia czasu jak uregelują prawnie tego typu wykorzystywanie wizerunku ;)

5

@bart_azz Najpierw to trzeba zobaczyć z jakim nastawieniem wyjdą dwie drużyny bo wystawisz pół składu rezerwowego i się okaże, że nie możemy wyjść z własnej połowy. To jest jeszcze stadion Borussii, gdzie atmosfera będzie bardzo gorąca. Nie takie rzeczy juz widziałem w piłce.

1

@FcPortoFan1999 Niektórzy użytkownicy na pewno, a w takim okresie przedwyborczym dołączają do nich jeszcze inni, więc dla mnie osobiście strona jest wtedy absolutnie nieużytkowa. Przeczekam sobie i wrócę, gdy wszystko wróci do normy.

1

@lajcior Ostatnio często jem takie dania a'la azjatyckie tylko zamiast ryżu sobie podmieniam kaszę bo na redukcji jestem.

1

@lajcior Na śniadanie mam dzisiaj obiad czyli całe pudełko kaszy jęczmiennej z sosie słodko kwaśnym z warzywami, filetem z indyka i ananasem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?