0

@Lordzi Nie, to trochę takie "muszę korzystać ze wszystkich bo nas ta LaLiga chce zajechać". Widać, że Flick sięga już głębiej w rezerwy by każdy kluczowy mógł odpocząć.

0

@MadafakinGuy Nie wiem z kim tam jesteś w pokoju, ale na pewno nie ze mną.

0

@Lucyffffer1922 Zobaczymy co tam Flick wymyśli. Na razie tylko mamy jakieś spekulacje medialne. Trzeba poczekać do 20:30 jak udostępnią skład.

0

@Lucyffffer1922 Myślę, że dopóki nie dostanie jakiegoś meczu od 1 minuty to kompletnie NIC nie dowiemy się na temat jego obecnej dyspozycji. Mógłby go wystawić w jakimś meczu, ale normalnie na LS, najwyżej pójdzie do zmiany w 60 minucie.

0

@marko111122 Nawet w pierwszym meczu pół finału LM raczej nie zagra.

0

@marcin62 Żyje, ale w międzyczasie, gdy był kontuzjowany to Eric Garcia przekonał do siebie Flicka i obecnie raczej to on będzie wyżej w hierarchii.

0

@tomek8756 Oczywiście połączenie jednego i drugiego w jakimś stopniu bo zarówno sami jesteśmy w stanie wpływać i dążyć do tego kim i gdzie chcemy być, a w międzyczasie jesteśmy skazani na losowe wydarzenia, które nam nieustannie mieszają w tych działaniach i zmuszają do improwizacji.

1

@Joe_Barbaro
Puyol
Messi
Ronaldinho
Iniesta
Suarez

3

@Rastafarnianin I z pokolenia na pokolenia te generacje są coraz słabsze i gorzej przystosowane do przetrwania, więc oczywistym jest, że pewnego dnia to yebnie i przyjdą znowu czasy ciężkie, które zrodzą ludzi silnych i takich, którzy będą musieli sobie poradzić w gorszych warunkach. Oni z kolei zbudują lepsze czasy, gdzie pokoleniom będzie się żyło coraz lepiej, aż znowu to yebnie. Takie jest koło natury.

1

@4drian0 Wygląda to bardzo obiecująco. Szczerze mówią to w zasadzie jestem pewien, że to też ogram o ile nie będzie jakich cyrków z optymalizacją.

3

@MadafakinGuy Dla Netflixa nie są ważne jego osiągnięcia sportowe tylko idealnie pasuje do propagowania ich fanatycznej ideologii czyli jest ciemnoskórym męczennikiem na tle rasizmu.

22

@Destroyer_of_Worlds I w następnym też nas ograją w kluczowym momencie, a my dalej się będziemy cieszyć, że ich prowadzi Ancelotti. Faktycznie WIN xD

7

@blakkudium Za każdym razem, gdy już myślę, że lepszej decyzji nie mogłem podjąć jeśli chodzi o rozstanie z tą platformą pseudo rozrywkową to pojawia się kolejny argument, który jeszcze bardziej mnie w tym utwierdza.

1

@Kgorecki2500 Będzie Pan zadowolony

7

Ukończyłem Silent Hill 2 Remake i wystawiam ocenę 10/10. Nie mam jej nic do zarzucenia i uważam, że swoim gatunku to jedna z najlepszych gier z jakimi miałem do czynienia. Klimat wieczorem jest tak gęsty, że można go skrobać z ekranu. Do tego eksploracja otoczenia w ciągłym napięciu, zagadki i rozsądne zarządzanie zasobami by przetrwać czyli to co lubię najbardziej. Wizualnie również to wszystko wygląda bardzo dobrze. Z czystym sumieniem mogę polecić.

0

@comtedurgell No właśnie, gdybyś od samego początku chodził często (w sensie systematycznie) to nie byłoby, ani bólu, ani tak bardzo portfel by nie ucierpiał. Na logikę - mały ubytek = brak bólu = niska cena. Dużo ubytek = duży ból bo wierci głęboko i jeszcze większa cena za większe wypełnienie czy ewentualnie leczenie. Dużo korzystniej jest chodzić częściej do stomatologa.

1

@lucca87 Pod względem czystego profilu to chyba najbardziej Lautaro, ale pod względem umiejętności to nie ma takiego.

0

@draxidox Z dziećmi się wiąże to, że trzeba mieć nieustannie na nie oko, pilnować by nic im się nie stało i człowiek nie ma wolnej głowy, dlatego uważam, że są sytuacje, w którym można sobie zrobić na moment przerwę od obowiązków rodzicielskich i nie trzeba ich wszędzie ze sobą zabierać, gdy ma się możliwość zostawić ich u dziadków.

0

@esem91 Wolałbym sobie nie zepsuć gry, niż serialu bo gra jest jedną z najlepszych w historii, a serial jest po prostu spoko i nic więcej.

4

@kcule14 Na ten moment LS i gościu , który zagra na dwóch pozycjach LO i PO.

0

@esem91 Chodzi Ci o to czy warto to zrobić w takiej kolejności? Czy o to, że w ogóle zagrać w tę grę?

2

@Zoker Widziałem też kilka takich opinii, ale ja osobiście bardzo sobie cenię ten film. Dla mnie już sama historia jest mocno poruszająca bo obala stereotyp, że jeżeli ktoś ma problemy z prawem i nie żyje grzecznie jak większość społeczeństwa to jest typem spod ciemnej gwiazdy, który pewnie nie rozróżnia dobra od zła i nie wie co to moralność. Okazuje się, że pozorny oprych miał więcej empatii i dobrego serca, niż osoba, która miała się opiekować tymi ludźmi.

19

88 lat kończy dzisiaj Jack Nicholson. 49 nagród w tym, aż 3 Oscary i 43 nominacje. Znany z takich produkcji jak:

"Lot nad kukułczym gniazdem", "Lśnienie", "Lepiej być nie może", "Chinatown", "Batman", "Ludzie honoru", "Infiltracja", "Choć goni nas czas", "Czułe Słówka", "Listonosz zawsze dzowni dwa razy", "Chwasty", "Easy Rider", "Obietnica", "Dwóch gniewnych ludzi", "Wilk", "Marsjanie atakują", "Skąd wiesz?" i wiele innych.......

Tego Pana nie trzeba przedstawiać. Ikona kina. Smutne, że pokolenie takich aktorów znika na naszych oczach.

0

@tadzik447 Nie, ale jak ktoś się tak mocno nastawia to potem dostaje najmocniejszego liścia od losu i bardziej boli ;)

0

@jacobFCB Dla mnie Morricone to przede wszystkim "Dawno temu w Ameryce".

0

@creative7 Moim zdaniem takie 25+ z lekkim zefirem i bez zachmurzeń, a aplikację miałem całkiem niezłą AccuWeather.

1

@F3DO A moim zdaniem nie będzie miał takiej regularnej formy jak Messi.

3

@Pin0chet Tak właśnie wyobrażam sobie katolików. Pełni jadu hipokryci, którzy nigdy nie widzą swojego garba. Nie masz nic wspólnego z wiarą, którą wyznajesz.

6

@FioletoweOczy Bo trzeba mieć odrobinę klasy. Teraz postanowił zaatakować człowieka jak się nie może obronić. Tylko ludzkie odpady bez godności tak postępują.

0

@Solcio Pedri i de Jong to piłkarze, którzy są w TOP zawodników najlepiej utrzymujących się przy piłce. Był kiedyś nawet artykuł na stronie, gdzie można było zobaczyć jak to wygląda statystycznie u nich pod względem strat i niecelnych podań. Bardzo rzadko im się przydarzają. Gdy oboje są w formie to odebranie im piłki jest bardzo trudnym zadaniem nawet pod pressingiem. Przed Christensenem to obecnie jest jeszcze Eric Garcia, który wydaje się być wyżej w hierarchii u Flicka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?