MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 "donnarumma czy dudek, not sure"
Boczek z Kiepskich
2
@mmaciass Jak żyjesz tylko po to, żeby pracować to idź i rób. Ja pracuję, żeby żyć i widywać się z rodziną. Na łoży śmierci sam ocenisz czy było warto.
5
@macio_944 Najlepsze co dzisiaj zobaczyłem haha Mbappe xd
0
@mrboom Takie informacje psują cały dobry humor na weekend. Izolacja w więzieniu to za mało. Bardziej adekwatne do czynu byłoby oblanie jej twarzy kwasem z akumulatora. Nie mam litości dla takich podludzi.
0
@Kinginiesta Iniesty nie ma, ale i tak mamy najlepszą pomoc w lidze z de Jongiem i Olmo.
2
@Chucky Myślę, że bramkarz jeszcze nie zdążył się zmęczyć i nie potrzebuje rotacji. Dopóki będzie miał formę to będzie grał.
1
@Olo14 No ja osobiście sądzę, że świetnie wykreował tę rolę, ponieważ zamysł był taki by przedstawić historię prostego oprycha z Kuby, który nie mógł tam wypłynąć na szerokie wody przestępczości. Całej produkcji od początku do końca przyświeca motto " The World is Yours" i dopiero w USA mógł sięgnąć po ten świat. Zagrał człowieka z dużym charakterem no i faktycznie chyba nikt po obejrzeniu seansu nie powiedziałby, że Tony Montana nie miał "jaj". Na pewno ikoniczną kwestią jest "Say hello to my little friend", gdy wyciąga na koniec szturmowy M-16 z granatnikiem M203.
9
85 lat kończy dzisiaj ikona kina Al Pacino. Aktor zgromadził w swoim dorobku 31 nagród w tym Oscar oraz 59 nominacji. Znany z takich produkcji jak:
"Zapach Kobiety", "Człowiek z blizną", "Ojciec Chrzestny (I, II, III)", "Adwokat Diabła", "Gorączka", "Pieskie popołudnie", "Życie Carlita", "Serpico", "Donnie Brasco", "I sprawiedliwość dla wszystkich", "Irlandczyk", "Idol", "Dom Gucci", "Bezsenność", "Informator", "Rekrut", "Pewnego razu w...Hollywood" i wiele innych......
Dla mnie ścisła Topka na liście aktorów.
7
@kinderch Jak ktoś jest normalnym człowiekiem, wpada sobie tutaj sensownie porozmawiać, a nie uprawiać prowokacje to ja osobiście nie mam najmniejszego problemu z obecnością fanów RM na stronie. Nie jestem jakimś fanatykiem, który ocenia ludzi po klubie, którym kibicują. Mam wielu znajomych, którzy są za RM i potrafimy razem usiąść, napić wódki i pośmiać oglądając wspólnie klasyk.
0
@karolszymek 65% do 35% dla nas.
1
@ranger3120 Owszem. Dlatego trzeba uważać podczas mycia by nie skrobać ostrą gąbką. I najlepiej jest myć na bieżąco, a nie dopiero jak się zrobią przywary.
1
@Safrani Tak, jest wystarczająco pojemny. Fajny sprzęcior. Będzie Pan zadowolony.
1
@July_6_BcN Dokładnie! Trzeba mieć naprawdę niskie oczekiwania, żeby się połaszczyć na nią. Mi się ona kojarzy z taką gumą przyklejoną pod krzesełkiem w klasie.
1
@Gibbon_FCB Nawet w tygodniu nie chodzę tak wcześnie spać, a co dopiero w sobotę xD
1
@Krzysztof1987 Na ich miejsce automatycznie wchodzi taka sama ilość kłamców i krętaczy. Nic by się nie zmieniło w tej materii bo polityk musi mieć to we krwi. Idealiści odpadają jak pionki, liczą się tylko wyrachowani gracze.
3
@Safrani Już raz polecieli wszyscy jednym samolotem.
7
@draxidox Całą robotę w tym TRIO robiła atmosfera. Była między nimi znakomita chemia. Oddawali sobie karne, cieszyli się z asyst, nawet jak jeden mógł strzelać na pustą to jeszcze oddawał koledze obok. Zero zachłanności i myślenia wyłącznie o swoich statystykach. To sprawiało, że byli piękni. Neymar postanowił być drugim Messim w innym klubie i myślę, że z perspektywy czasu pożałował tej decyzji, ale nikt już nam nie zabierze tego co nam dali.
8
@Azazel_Pazuzu Ale spójrz na to ile było grzybów w tamtym roku. Ja nie pamiętam takiego wysypu borowików za PiS, więc nawet nie trzeba wyciągać wniosków bo wyciągnęły się same.
0
@Pedri16Future Dżizas, co to się porobiło z tą muzyką. Dlatego właśnie znalazłem sobie inny nurt bo tamten się dla mnie skończył.
3
@buglikos Nie, bo Messi to nie jest typ człowieka, który by chciał zostać trenerem. Zresztą już raz jasno zadeklarował:
"- Nie chcę być trenerem. Nie jestem pewien, co chcę robić w przyszłości. Wszystko, co robię na co dzień, cenię znacznie bardziej niż wcześniej, więc obecnie myślę tylko o grze - treningu i dobrej zabawie - powiedział legendarny piłkarz."
3
@Kgorecki2500 No ja grałem i uważam, że jest to bardzo przyjemna gra, do której chętnie się wraca. Bardzo lubiłem te ukryte zagadki w Hogwart i cały ten czarodziejski klimat. Ja ja w coś gram to wchodzę w ten klimat na 100% i tutaj naprawdę czułem się czarodziejem.
0
@HarveySpecter Myślę o tym dość często bo jednocześnie przypomina mi to o mojej własnej metryce.
1
@Torto Miałem dorzucić tego Redforda, ale już nie chciałem spamować jednym nazwiskiem. Mogę jeszcze od siebie dodać Richard Gere, którego również cenię, za "Pretty Women", 'Mój przyjaciel Hachiko", "Lęk pierwotny", "Chicago" czy "Sprawy wewnętrzne". Lat 75.
0
@Lucyffffer1922 Jeszcze troche zostało dobrych aktorów bo jest:
Bratt Pitt, Di Caprio, Adrien Brody, Joaquin Phoenix, Johnny Depp, Christian Bale, Tom Hardy, Edward Norton, Matthew McConaughey, Jake Gyllenhaal, James McAvoy, Jim Carrey, Ryan Gosling, Jason Statham, Will Smith, Tom Cruise, Keanu Reeves, Matt Damon, Colin Farrell, Gerard Butler i jeszcze paru innych, ale mocno się ta lista ukróciła niestety :/
Druga sprawa, że powstają coraz mniej ambitne filmy. Dużo reżyserów robi już tylko pod sprzedaż biletów, a nie po to by pokazać światu jakieś indywidualne dzieło.
0
@Lucyffffer1922 To znaczy, że jedni już nie nagrywają, a inni najlepszy czas już mają za sobą.
2
@Torto Jeszcze nie dawno do tej listy by dołączył Gene Hackman i to z rekordowym wiekiem 95 lat, no ale w lutym został znaleziony martwy z żoną i psem.
1
@Torto Big Lebowski i Koneser. Zarówno jeden jak i drugi Oscar na koncie. Dzięki za uzupełnienie listy :)
10
@TR3YWAY Można być facetem i lubić seks, który jest jedną z podstawowych potrzeb ludzkich, ale jak ktoś wyżej stawia psioszkę, niż osobowość czy serce to jest jeszcze mentalnym dzieciakiem lub dorosłym płytkim neandertalczykiem ;) Taka jest moja prawda footballu.
0
@clyde Oglądałem. Ciężki film psychodeliczny. Podobne odczucia miałem podczas seansu "Czarny Łabędź" lub "Suspiria".
1
@Ojciec5tkidzieci Bo go zjadłem jak na pewno kilku innych, ale możecie właśnie podsuwać nazwiska, które umknęły.