MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Messibestplayerintheworld Najmocniejszy możliwy skład obecnie. Once de Gala jest dopiero z Lewym i Balde, ale i tak uważam, że nie wygląda to źle.
0
Gdyby to Getafe miało więcej jakości z przodu to Real by już przegrywał. Dużo miejsca zostawiają i w obronie słabo grają.
1
@Astad Pani Julia Cicha z tego co pamiętam to oddała stery Michałowi Gajdkowi i odeszła z redakcji.
1
@4drian0 Myślałem, że tamte dali na stałe i bardzo się rozczarowałem, gdy pewnego razu zniknął mi motyw z PS1.
14
@fc20barca W sumie masz rację. W takim razie wystawmy Pene na dwa finały. Vamos!
4
@wojopancer Jesteśmy w kluczowym momencie sezonu i potrzebujemy pewnego bramkarza w bramce. Minuty sobie będzie łapał po wakacjach.
61
@Arden Wojtek jest teraz w gazie i po co to zaburzać? Nic to Ter Stegenowi nie da już w tym sezonie.
6
@NeroTFP1 Przeczytałem ten pierwszy tekst i pierwsze skojarzenie Borneo z Labamby. Ma podobną składnię i zasady ortografii
2
@Astad Ja to się tylko zastanawiam czemu ludziom pomocnik kojarzy sie tylko z asystami i golami? Przecież pomocnicy dzielą się jeszcze na poszczególne profile. Pedri ma profil "mózg drużyny". Zarządza akcją, decyduje kiedy zwolnić, kiedy przyspieszyć, gdzie przerzucić piłkę by zrobiło się więcej przestrzeni, dyktuje tempo gry, wychodzi spod nacisku rywala i potrafi tą piłke utrzymać w posiadaniu. Przecież jemu się nie da odebrać piłki, nawet jak dostaje jakąś trudną i musi ją gasić z powietrza to i tak zawsze odda do swojego grajka. Moim zdaniem osoby, które tego nie dostrzegają nie mają zbyt dużego pojęcia na temat sportu, który się tak namiętnie interesują :) Czy Iniesta był jakimś tuzem statystyk? No nie, zdarzyło mu się strzelać ważne bramki, ale on przede wszystkim zajebiście wyprowadzał piłkę ze swojej strefy boiska, utrzymywał się przy piłce i dryblował co pozwalało zrobić akcję kolegom.
1
@Safrani Powiem tak, z doświadczenia wiem, że niezależnie czy wybierzesz Philips czy Ninja albo Esperanza to sprzęt będzie spełniał swoje zadanie i wszystko ładnie Ci upiecze, więc na pewno nie sugerowałbym się w pierwszej kolejności firmą. To na co trzeba zwrócić uwagę to funkcjonalność pod indywidualne potrzeby czyli:
- Na ile osób posiłki (litraż pojemnika)
- Dwukomorowe oferują pieczenie w tym samy czasie różnych potraw (np. frytki na 200 stopni i 20min, a obok kurczak na 180 stopni 25min)
- Niektóre oferują też pojemniki z przezroczystą szybką, że widać jedzenie podczas obróbki termicznej
- Sprzęt też dzieli się na taki, które ma już gotowe programy (klikasz obrazek ryby, a Air Ci samodzielnie dostosuje czas i temperaturę) oraz takie gdzie masz tylko ustawienie czasu/temperatury i sam decydujesz manualnie co na ile nastawić)
- Jeden sprzęt ma guziki na górze obudowy, a drugi na froncie
Na pierwszym miejscu brałbym pod uwagę ile litrów ma pojemnik. Jeśli chcecie robić obiady na dla całej familiady to bierz jak największy.
4
@Rhaan No właśnie, "szanujmy się" podczas, gdy nie szanujesz liczb jakie Brazylijczyk wykręcił w poprzednich sezonach. Ja widzę, dostrzegam, mam kontrast porównawczy z innymi skrzydłowymi w Barcelonie na przestrzeni ostatnich lat i szanuję. Tak, więc "dobry sezon" to miał ten poprzedni, teraz ma "wybitny". Na tej pozycji są to statystyki WYBITNE, a nie dobre.
Przypomnij mi jeszcze jakie liczby kręcił Salah przed 26-27 rokiem życia skoro to świadczy o jakości zawodnika.
29
@cules100pro Raphinha ma 28 lat. Przypominam, że np. Suarez do nas przyszedł jak miał 27, musiał jeszcze odczekać prawie pół roku zawieszenia, a potem został legendą klubu.
0
@BezglutenowyPedri Uważam, że tak jak Wiedźmin 3 jest grą ikoniczną tak mechanika walki była najsłabszym ogniwem całej produkcji. Trzy machnięcia na krzyż z obrotem + rzucanie zaklęć. Pod tym względem CDP nawet nie byli blisko Ghost of Tsushima. Gdyby choćby w połowie zainspirowali się taką rozbudową mechaniką to byłby to już duży sukces.
3
@4drian0 Oby tylko zachowali mechanikę walki z jedynki bo to sprawiało mi największy fun podczas gry.
0
@fart Zawsze będą męczarnie jeżeli rywal nie chce grać w piłkę, ale trudno jest przeciwnikowi przez 90 minut utrzymać ten sam poziom koncentracji, sił i zdeterminowania. W większości przypadków prędzej czy później znajdzie się dziura jeżeli są sytuację przy polu karnym. Wczoraj takich sytuacji było wiele i Panowie pudłowali, a na to już nic trener nie poradzi bo czy rozmawialibyśmy teraz o męczarniach, gdyby Araujo, Fati i Yamal wykorzystali swoje sytuacje? O Olmo nie wspominam bo wszystko zrobił dobrze.
8
Ale widać było wczoraj, że Mallorca wyszła z dużą motywacją by zamurować bramkę i blokować wszystko co się da. Bramkarz to już w ogóle się wczuł jak w finale LM. Zajebiście bronił.
0
@patrix211 Czyli rozumiem, że nie dopuszczasz w ogóle takiej możliwości, że ktoś jest w stanie coś przewidzieć wcześniej "bo pewnie ściemnia i wysyp jasnowidzów", tak?
1
@chavez Ma niesamowitą regularność w tym sezonie i bardzo poprawił się fizycznie. Wczoraj wspominali, że chłop biega po 12km, najwięcej z całej drużyny.
7
@Jakchcesz Ludzie się szybko przyzwyczajają. Gra tak długo dobrze, że już przestali go traktować jak 17 latka.
6
Pedri MVP i nie może być inaczej. Gość był kosmiczny.
7
Ale bramkarza mają kozackiego.
3
Żeby tylko się nie łamał to jest kawał piłkarza.
4
@kamilop Jeśli chodzi o Fatiego to dzisiaj więcej plusów, niż minusów. Gra całkiem nieźle.
1
Śmierdzi remisem. Zaczarowaną bramkę mają.
0
Co za farciarze
0
Wojtuś dzisiaj sigma
0
Kurde jakby miał przywiązany ciężarek do głowy to każdy strzał by dzisiaj leciał w światło bramki bo by sie nie odchylał.
1
@Arden W ogóle co za gość xdd
2
@Kazragore Widziałeś jak wyglądają mecze w pre-sezonie gdy wychodzi cała jedenastka inna? Taki mecz oznacza stratę punktów bo nie ma w składzie za grosz kolektywu i zgrania. Jedna wielka kopanina jak na polu w okręgówce. Nawet 6 rezerwowych to jest zaburzenie balansu, a co dopiero 8.
0
@Lordzi Przecież nawet Forta wystawił, gdzie ostatnio nie grał NIC.