1

@clyde Jest dobry. Widać u niego duże umiejętności, ale niestety z porcelany.

4

Piękny obrazek na sam koniec


1

@Faro Niezły aktor, ale Oscara by nie dostał.

22

@Popitek12 Kłócimy się o Popitka. Tata mówi, że spoko ziomek i fajne posty wrzuca, a mama mówi, że atencjusz. Ja pozostałem neutralny.

0

@Lisek Nawet Sony Bravia się psują i to nie ma co generalizować na podstawie poszczególnym przypadków. Sharp jest bardzo dobra firmą i robią dobry sprzęt, więc jeden TV Ci padnie, a 7 następnych będzie chodzić. Tak samo jak w przypadku Samsunga, LG czy Sony.

1

@Solcio Może tak być, nie jest to wykluczone, aczkolwiek spodziewam się meczu jak z Atletico czyli murowanko Interu i od czasu do czasu wyjście kontratakiem. Jeśli wyjdziemy Pedrim i de Jongiem to już mamy zapewnioną większość posiadania piłki i kontrolę w środkowej strefie boiska, więc zakładam, że siłą rzeczy Inter będzie głównie na własnej połowie, ale czas pokaże bo różnie bywa.

5

@TridenteMSN Bez Casado to już gramy od bardzo dawna, a dopiero po serii 23 spotkań mieliśmy JEDNĄ porażkę. I też nie róbmy z Balde zawodnika bez którego reszta drużyny nie jest w stanie funkcjonować bo to przesada.

0

@Solcio Co masz na myśli pisząc "nie wszystko będzie stracone" ? Uważasz, że Inter jest faworytem?

0

@krzakov Czyli nie ważne, że zrobisz coś sto razy dobrze, wystarczy, że zrobisz coś RAZ źle i tylko to zapamiętasz. Tacy właśnie są ludzie czyli najbardziej ohydny gatunek na planecie.

2

@Lionel_Messi10 Dzięki, wzajemnie

1

@Ojciec5tkidzieci U mnie też było deszczowo, ale już wyszło słońce i robi się pogoda, więc do Ciebie wkrótce dotrze ta aura ;)

2

@Popitek12 CR7, Vinicus i Krychowiak

9

18 kwietnia 1947 roku urodził się Jerzy Stuhr. Zmarł 9 lipca 2024. Dzisiaj obchodziłby 78 lat. Aktor zgromadził w dorobku 23 nagrody i 24 nominacje. Znany z takich produkcji jak:

"Seksmisja", "Amator", Wodzirej", "Kiler", "Kilerów 2", "Kingsajz", "Dekalog X", "Pogoda na jutro", "Pociąg do Hollywood", "Tydzień z życia mężczyzny", "Wizja lokalna 1901", "Persona non grata", "Obywatel Piszczyk", "Blizna", "Historie Miłosne", "Trzy kolory Biały", "Show", "Obywatel", "Smok", "Korowód", "Arie" i inne.......

0

@QQL5 Mi przeszedł na wylot przez buta i przez stopę. W dodatku był zardzewiały. No nic przyjemnego.

0

@gumaz
Pęknięta ręka w dwóch miejscach (Plac zabaw za dzieciaka)
Złamany obojczyk (Rower)
Konfetti w oku (Sylwester)
Naderwany staw skokowy (Krawężnik po pijaku)
Wybity bark (Wypadek na skuterze)
Rozcięta głowa (Zderzenie z ostrym kantem)
Rozcięta noga (Szklane drzwi)
to tyle co pamiętam, ale na pewno coś umknęło

aaa i przebita stopa gwoździem.

0

@gumaz Na szczęście nie miałem okazji. Ja głównie zwiedzam SOR (jakieś 10 razy to na pewno już byłem).

1

@QQL5 Nie i nigdy nie przyjdę. Natomiast zdarzało się, że razem z szefem i zespołem wyciągaliśmy kieliszki, kilka butelek Prosecco i Świętowaliśmy.

1

@Majkel34 Trafiona bo używasz tego samego zdjęcia na FB i komentujesz tam posty FCBarca.com ;)

0

@Majkel34 Jestem wróżbitą:

- Twoje miasto zaczyna się na literę B
- Twoje nazwisko na literę K

Zgadłem? :D

Edit. Komentujemy te same posty na FB pod profilem FCBarca ;)

1

@PepGardiola Nie ma wyprowadzenia piłki, a w takim klubie jak Barcelona jest to problem. Do tego dochodzą kłopoty z koncentracją i jego decyzje są często błędne, źle oszacowane. Do tego to nieustanne gestykulowanie w stronę sędziów odnośnie spalonych i jeszcze mały pryszcz, gdy już jest po akcji, ale on to często robi w momencie, gdy nie było gwizdka, a napastnik mu odjeżdża. Zwróćmy uwagę również na jego samokrytykę, która nie istnieje. Gundogan musiał przepraszać bo się Książe obraził, gdy Niemiec nazwał rzeczy po imieniu po czerwonej kartce z PSG. Dla mnie to obecnie wyłącznie piłkarz rezerwowy i na przełomie ostatniego roku dużo stracił w moich oczach. Ma nadal swoje mocne strony, ale nie jest ostoją i pewnym punktem drużyny, a miał być filarem defensywy.

0

@VamoSBarca88 Może być. Lubię i szanuję Yerbę. Sam popijam Verde Mate Lemon.

0

@VamoSBarca88 Mam nadzieję, że wygrałem coś do picia bo suszy fhooy :D

7

@VamoSBarca88 Jehowa

0

@Starrk 1 Odcinek ma średnią 8.0/10 z 2155 głosów, więc chyba nie taki słaby. Jeszcze nie oglądałem, ale kumpel też mi mówił, że pierwszy odcinek bardzo fajny.

1

@gumaz A ze 20 lat temu

15

@GeneralXavi Magia Bernabeu i kuźnia mentalu?

0

@Kuchar Tak, ma na koncie jeszcze wiele innych filmów, ale zawsze wybieram tylko kilka tytułów z brzegu, żeby sobie każdy skojarzył o kogo chodzi :)

0

@BobSwagger O, fajna ciekawostka :) Nie liczyłem tego.

7

66 lat kończy dzisiaj Sean Bean. Aktor zgromadził w dorobku 4 nagrody i 5 nominacji. Znany z takich produkcji jak:

"Seria Władca Pierścieni", "Gra o Tron", "Czarna śmierć", "Troja", "Czas patriotów", "Equilibrium", "GoldenEye", "Snowpiercer", "Skarb Narodów", "Plan Lotu", "Wyspa", "Ronin", "Marsjanin", "Nikomu ani słowa", "Silent Hill", "Piksele" i inne...

Dla mnie to zawsze będzie rycerzowy ziomek bo njabardziej z takich ról go kojarzę
"LOTR", "GoT", "Czarna śmierć", "Troja", chociaż ostatnio widziałem z nim dobry serial - "Czas" z 2021 roku jak został osadzony w więzieniu.

1

@4drian0 Ty byś nie był zainteresowany przejściem z Leverkusen do Realu Madryt? To duży krok w karierze i inny kontrakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?