MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 Za szybko czytasz. Jeszcze raz i powoli.
1
@lajcior A skąd mamy wiedzieć, że już nie jesteś łysy? :D
1
O już, bo Barca zatrudniła Niemca i się przyjął to Perez kserokopiarka będzie kopiować teraz. A co z Xabim Alonso?
1
@esem91 Jasne, ale będzie im ciężko. Słabe morale, jakieś dolegliwości Mekambe, 6 punktów straty w lidze. Nic nie można wykluczyć, ale nie wygląda to optymistycznie.
2
Miał być tryplet dla Madrytu w tym sezonie, a został im tylko naplet.
2
@luki9v Atletico też się muruje, też ma dobrze zorganizowaną obronę i też potrafi wyprowadzić zabójczy kontratak, a jednak ich przeszliśmy, więc Inter też można skrzywdzić.
2
@karolszymek Pewnie zostali w to wciągnięci, gdy byli jeszcze mali i teraz już trzymają się sztywno tego wyboru, żeby ktoś ich nie nazwał sezonowcem i chorągiewką, a że jest ich całkiem sporo to w kupie raźniej ;D ^^
16
@Mankind Wiadomo już kiedy będą miały premierę twarde dowody Macierewicza na zamach? Bo już czekam 15 lat. Chyba, że to chodziło o film "Smoleńsk".
10
@Gibbon_FCB Araujo i jego zachowanie po czerwonej kartce w meczu z PSG. Po pierwsze nie poczuwał się do winy, a po drugie miał pretensje do Gundogana za szczerość i oczekiwał przeprosin. Później doszły jeszcze inne aspekty jak notoryczne sygnalizowanie spalonych. Obecnie nie zostało już nic po tym jakie miałem wcześniej do niego podejście.
9
@karolszymek Szybko się zorientowałeś :D ale lepiej późno, niż wcale.
10
@Encore Nieźle jak na gościa co usunął konto
1
@arasz1819 Obiektywnie patrząc to każdy z tych kandydatów się błaźni na swój sposób.
1
@kuz Jasne, że tak. Ja za dzieciaka miałem płyty Myslovitz, O.N.A., Kazik, Dżem, Hey, Coma, Lady Pank, T.Love.
2
@kuz Ja mogę śmiało powiedzieć, że gdyby ktoś wymazał całą dotychczasową twórczość Ich Troje to nawet bym nie zauważył. To jest nurt, którego nigdy nie puściłem z własnej woli, nawet na imprezie po 0,7 :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawlak1992 Ja mam wrażenia, że ona w ogóle na siłę chce być bardziej dorosła, niż jest. Generalnie uważam, że wczesna sława i majątek kiepsko wpłynęły na jej rozwój. Nawet jak sobie zrobi zaraz dziecko to gosposia się nim zajmie, a ona będzie hulać po bankietach i koncertach. Tak czy inaczej - jej cyrk i jej małpy.
0
Magia Bernabeu i kuźnia mentalu
1
@ranger3120 0 celnych strzałów. To chyba mówi wszystko.
1
Jak można tak zepsuć kontrę
1
@Lucyffffer1922 Jeszcze przed ogłoszeniem składów na STS było 8.10. Teraz spadło na 7.10. Ciekawe kto w tym składzie tak wpłynął na decyzję buchkmacherów.
0
@Isso89 Wygląda zajebiście. Ile czasu jej to zajęło od początku do końca?
1
@lajcior Białko smak natural. Piję z mlekiem i jest git.
1
@Doren01 Oglądałem "King", ale oglądałem też "Tamte dni, tamte noce" i tam zagrał majstersztyk.
2
@Safrani No tak. Lubię te aktorki i filmy, w których grają.
1
@Gibbon_FCB Tragedii nie ma, ale kiedyś
https://zapodaj.net/images/0b5b7df8d2e61.png
i dzisiaj
https://zapodaj.net/images/1e3d23aa7bb07.png
Kilo tapety + ingerencja plastyczna.
1
@Gibbon_FCB No niestety. Jeden z wielu minusów obecnych czasów. Oszpecają się na własne życzenie.
7
@Ryoumen Zrób lepsze. Masz 5 minut . Czas start.
3
@A4ron Na STS kurs 8,10 na awans. Nawet jak postawisz głupie 20zł w ciemno to ewentualna wygrana 142zł. Nie jeden się zabawi w ten sposób i nie będzie mu żal tych potężnych 20 złotówek.
7
29 lat kończy dzisiaj Anya Taylor-Joy. W dorobku 6 nagród i 18 nominacji. Znana z takich produkcji jak:
"Gambit Królowej", "Ostatniej nocy w Soho", "Czarownica: Bajka ludowa Nowej Anglii", "Emma", "Split", "Menu", "Miniaturzystka", "Panny z dobrych domów", "Wąwóz", "Tajemnica Morrowbone", "Wiking", "Nowi mutanci", "Furiosa: Saga Mad Max", "Morgan", "Peaky Blinders", "Skłodowska", "Glass", "Diuna 2", "Barry" i inne....
Jedna z moich ulubionych aktorek młodego pokolenia obok Sydney Sweeney i Jenny Ortegi.
6
@Luciano99 Najgorsze, że często tak robi, gdy piłka jest jeszcze w grze i trzeba gonić rywala co automatycznie go opóźnia. Nie mogę obok tego przejść obojętnie i straszanie to irytuje.