MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@draxidox Bo przeanalizował ze swoim sztabem, iż zdecydowana większość Polaków to konserwatyści. Dlatego podczas kampani poglądy zmieniają się dynamicznie jak ceny w X-Kom.
3
Normalne, że nie każdy mecz będzie ucztą dla oczu, szczególnie na tym etapie sezonu. Najważniejsza wiadomość jest taka, że kolejne trzy oczka wpadają do tabeli punktów. Niech teraz odpoczywają.
1
Żółta karta za symulacje
0
Ciężki mecz. Oby się udało wcisnąć chociaż jedną i na zero z tyłu.
0
@LionelM95 W żadnym profesjonalnym radiu nie miałby szans na stanowisko, ale w Canal+ jak widać można.
0
@LionelM95 Przecież ten komentator nie wymawia "r"
0
Dobla intelwencja dlużyny.
2
@kubix05 Właśnie jadłem takiego chwilę temu bo mam porobione w słoikach :D
1
@APTAPT Za Ernesto Valverde to ja czułem, że muszę zrobić przerwę od piłki bo mnie skatował zarówno pod względem psychicznym jak i wizualnym, a memy w internecie odnoszące się do LM wywoływały smutek pomieszany ze wstydem. U niego nie istniała kontrola środka pola i dosłownie, nie w przenośni każdy zespół był w stanie nas zepchnąć do obrony. Doskonale pamiętam jak obrona Barcelony pod presją biła piłki po outach niczym Polska Reprezentacja. Dobrze, że mu Messi nastukał trochę punktów to podtrzymał tę serię w lidze i tylko to go broni. Stylu i radości z oglądania footballu ZERO nie wspominając już o określeniach (w spektakularnym stylu xD). Długo chłodziłem szampana na moment jego odejścia, ale w końcu się udało, a Bartomeu mi już obrzydł w momencie, gdy wbrew reszty zarządu się uparł by go zostawić na trzeci sezon.
5
Na tym zdjęciu wyszedł trochę jak zaginiony syn Eto'o :D
5
O jak się cieszę, że dzisiaj meczycho. Akurat mam leniwą sobotę i to będzie świetne skwitowanie wieczoru bo wierzę całkowicie w komplet punktów.
3
@Prorokk Polaryzacji ciąg dalszy. Kampania oparta na atakowaniu opozycji, a nie na konkretach ważnych dla kraju.
2
@UriBoyka Leży kobieta w rowie. Zatrzymuje się samochód.
- Jest Pani ranna?
- Nie, całodobowa
3
@Eklerek Karne i z linii się nie liczą. Jak postawisz deskę z sękiem to też się odbije i wpadnie.
5
@Mario96w Mohamed ściąga maskę, a tam Alex
17
Posiadanie tego trenera już jest dla mnie większą radością i sukcesem, niż trofeum LM.
4
@wojopancer Właśnie nawijam kasetę ołówkiem popijając w międzyczasie LIFT jabłko-gruszka..
1
@Chada Widocznie zależy od miasta. U mnie zdecydowanie na odwrót.
2
@FanBarcYxD Przyjrzałem się tym modelom i Hankooki wypadają lepiej. Mniejszy hałas, większy indeks prędkości oraz rant ochronny czyli cenna rzecz jeśli masz alufelgi. No ale trochę droższe.
0
@ACMaldini3 @Kgorecki2500
2
@FanBarcYxD Taka sama półka, czyli klasa średnia. Bardziej bym się skupił na parametrach samych opon czyli efektywność paliwowa (opór toczenia), droga hamowania na mokrej, hałas zewnętrzny.
1
@jacobFCB Z czego 73 Messiego :D
0
@Zoker Ok .
XD
0
@Zoker To nie jest wyreżyserowane tylko jest podłożona inna kobieta. Fragment pochodzi z jednego odcinków "Nauka jazdy".
2
@Kinginiesta Wszystkich ludzi, których spotykam na swojej drodze. W pracy, w rodzinie, na imprezie, w internecie. Nie przypominam sobie kiedy ostatnio z kimś rozmawiałem i powiedział, że "Słuchaj, jest świetnie. Bardzo dobrze mi się tu żyje, ceny żywności i energii są bardzo w porządku. Polecam wszystkim!". To, że ktoś głosuje na tego, tamtego czy jeszcze innego to nie znaczy, że jest zadowolony. Tutaj wybory polegają na subiektywnym wyborze "mniejszego zła".
0
@ProMILs Jedno jej się wymsknęło - Frankfurt, ale szybko się zorientowała, że to miasto.
1
@Kinginiesta Zgadza się, nie biorę tego pod uwagę, dlatego, że z każdej strony słychać jęczenie co jest dla mnie jednoznaczne z tym, że nie są zadowoleni.
5
@Safrani No zgadza się, alternatywa wygląda tak:
1. Rak
2. Dżuma
3. Sepsa
4. Gangrena
ale mimo wszystko jak czytam, że Polak patrzy wyłącznie na obecne profity i korzyści to mam właśnie takie refleksje.
4
@Kinginiesta Jak można nie myśleć o następnych pokoleniach mając dzieci i wnuki?
23
@priest9999 Dlatego to kraj z kartonu, który nigdy nie będzie nic znaczył na świecie. Śmiejemy się z Żydów, że rzucisz im na ziemie trochę bilonu i się utopią w łyżce wody, a wcale nie jesteśmy lepsi xD Polak nie myśli przyszłościowo bo społeczeństwo jest krótkowzroczne i mało kto posiada taką cenną cechę jak "wyobraźnia", za to inna cecha, która wyróżnia sporą część narodu to "minimalizm".