1

@Safrani To zdanie to prawda, aczkolwiek należy pamiętać o tym by nie generalizować bo w wielu przypadkach ta reguła się nie potwierdzi. Jeżeli dwie osoby mają odmienny pogląd, ale nie są fanatykami tylko poszukują czystej prawdy to wniosek będzie obiektywny.

2

@Tasde Pamiętam tę "obiektywną" debatę, którą przeprowadzili w TVP za kadencji PiS, gdzie prowadzącym był Rachoń. Wspaniała to była debata, nie zapomnę jej nigdy.

1

@lajcior Nie jadam żadnych gotowców tylko krafcica na fasoli Duży Jaś.

1

@lajcior Fasolkę po bretońsku

1

@July_6_BcN Ważne, że jest 800+

7

"Podatek od deszczu"

Podatek od murków i kostki brukowej położonej na działce. Kiedy podatek od oddychania? A nie czekaj.....przecież jest klimatyczne. No to teraz od srani^^

5

@lithotripter Nie no, musiałbyś tam być i to zobaczyć na własne oczy bo wydaje mi się, że nie masz kontrastu porównawczego. Tu sobie możesz obejrzeć jak to wygląda. Jeden wielki śmietnik.


11

@damian16161212 Dla mnie mogą chodzić nawet w majtkach, ale wychodzę z założenia, że wszystko ma swój czas i miejsce, a Anglicy nie mają za grosz klasy i są niechlujni. Mówi się, że Polacy na wakacjach robią bydło, ale Anglicy pod tym względem nie są lepsi.

42

@damian16161212 Ale przynajmniej laski pod klubem nie leżą obrzygane z gołym cip***m i ludzie nie chodzą do sklepu w szlafroku, kapciach i papliotach na głowie.

1

@Safrani Na pewno znalazłoby się 1000 ważniejszych potrzeb w kraju, niż rowery elektryczne. Dla mnie to kolejne koszty lokowane w złym miejscu.

1

@Lionel_Messi10 Potrzebuje sobie zbić regał pod projektor i szukam takich desek, które się nadadzą na półki :D

8

Wiedziałem, że kogoś mi przypomina. Jabba ze Star Wars.
https://zapodaj.net/images/ca90dc466d946.png

1

Znacie jakieś sklep online, gdzie można kupić heblowane dechy? Najlepiej nie za miliony monet :D

0

@ferdas_rawa Zależy w jakim sklepie bo w większości marketów zniżka też ma regulamin czyli "rabat obowiązuje przy zakupie określonej liczby produktów".

2

@Zoker "ceny mieszkań i tak pójdą do góry. Czy to mieszkania z rynku wtórnego, czy z rynku pierwotnego."

Bez urazy, ale jak Ci kiedyś to tłumaczyłem przy ustawie pisowskiej 2% i że realnie to jest ŻADNA pomoc bo niższy procent będzie powiązny z wyższymi cenami mieszkań to na mnie zaskoczyłeś - "a jak to sobie wyliczyłeś"? No, ale lepiej późno, niż wcale.

1

@reloaded Tam na Xbox macie fajnego exa - "Hellblade II". Ewentualnie Indiana Jones?

0

@Damian11 Psycha mu klękła. Zablokował się i nie potrafił się odblokować.

1

@adamek20151 Tego Pana z avatara.

4

@Kismeth Teraz rozgrywa ZNAKOMITY sezon bo DOBRE to miał wcześniej, gdy robił po 23 G+A

0

@Arkon Nie siadł mi bo nie lubię takich psychologicznych filmów.

1

@Arkon To co widziałem w kinie i tak wejdzie do streamingu, więc mogę polecić "Nosferatu". Klimat wylewał się z ekranu i to coś zupełnie innego, niż horrorki klasy B. "Małpa" adaptacja Stephena Kinga do obejrzenia, ale bez wodotrysków. "Pieprzyć Mickiewicza 2" jak na polskie warunki całkiem spoko. Na razie najlepszy film jaki widziałem w 2025 to "Nosferatu". Reszta takie typowe średniaki.

0

@Arkon Ta, jeszcze Reachera. W tym roku oglądam dużo filmów pełnometrażowych. Poza tym rok się właściwie nie dawno zaczął i pewnie jeszcze wiele tych seriali nadrobię. Najlepiej takie zestawienia robić w grudniu. Na TLoU też czekam, ale jeszcze "Obcy - Ziemia".

3

@Cochise Dlatego bardzo sobie cenię rolę Andrzeja Chyry w "Dług" czy "Komornik" albo Phoenixa w "Gladiatorze" bo sprawiają, że szczerze ich nie lubisz. Po tym poznać prawdziwy kunszt aktora bo taki był cel i cel został osiągnięty.

2

@NeroTFP1 Dla mnie to jeden z najważniejszych seriali XXI wieku, ale bardzo nierówny.

2

@Arkon Oglądałem tylko "Dojrzewanie", więc nie mam porównania. Czekam na nowy sezon "Czarne Lustro". Premiera za 3dni.

0

@BorzyKrzys Jeszcze. Napiszę Ci kiedy.

0

@Popitek12 Jej dupa musi być proporcjonalna do reszty ciała.

1

@Faro Kible tu są?

4

@Trojanek23 Masz takie wrażenie bo w ostatnich latach przyszedł trend na promowanie mniejszości seksualnych i zrobiło się sporo wszędzie tej tęczowej narracji. Dlatego nie oglądam telewizji, ani platform skrajnie agitujących tę ideologię bo nie lubię jak ktoś mi próbuje coś narzucać nadgorliwie.

1

@Safrani Miałem obejrzeć w ten weekend, ale inaczej mi się poukładało i nadal jest do nadrobienia. Dawno nie oglądałem Brody'ego, więc na pewno go sprawdzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?