MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 Zgadza się, ale ostatnio odkryłem, że tak samo dobrze wchodzą z barszczykiem pierogi z mięsem zrobione na chrupko.
6
@norbi77 W pierwszym momencie myślałem, że piją razem Yerbe, ale już śpiący jestem.
4
@Astad Nic nie sądzę. Nie oceniam ludzi z perspektywy tego czy maja prawo jazdy bo życie to nie jest szablon od którego wszyscy mają się jednakowo odrysować. Ktoś może bardziej preferować rower bo może porusza się tylko wokół komina i nie podróżuje po całym kraju. Jestem bardzo daleki od opinii, że facet bez prawa jazdy to niezaradny nieudacznik bo takie opinie też już słyszałem. Ja osobiście lubię się przemieszczać autem bo jest to dla mnie bardzo komfortowe.
0
@korn234 Teraz Ferran cacy bo zaczął grać u Flicka, a wcześniej to daję sobie rękę obciąć, że uje na nim wieszałeś. Zobaczymy jak złapie dołek formy to będziesz pisał to samo co o Lewandowskim, zależy jak wiatr zawieje.
0
@4Fabregas4 "Luuk de Jong w przeliczeniu na minuty strzelał u nas w lidze częściej niż Lewy"
A kogo interesują bramki "w przeliczeniu na minuty"? Ile de Jong strzelił bramek w sezonie? Miał chociaż połowę tego co strzelił Lewandowski w obecnym? Teraz napiszesz" ale on był rezerwowym". No właśnie, bo klub uznał, że nie jest to jakość na pierwszy skład, a Lewandowski od debiutu gra pierwsze skrzypce i ciągle chcą z nim kontrakt przedłużać. Wnioski pozostawiam Tobie, chociaż nie liczę jakoś specjalnie na to, że je wyciągniesz po tym co tu przeczytałem :D
0
@FcPortoFan1999 Widocznie Pan Sznuk nie obnosi się ze swoimi poglądami, więc pozostaje dla jednych i drugich neutralny.
1
@FcPortoFan1999 Z faktu, że TVP należy do Państwa to każdy nowy alfons, który dojdzie do władzy przejmuje ją jak prostytutkę.
1
@Szakalaka12369 Tylko, że wiara to nie jest totalizator sportowy, gdzie zaczynasz nagle wierzyć po ocenie tego, iż może Ci dane działanie przynieść jakąś korzyść. Wtedy to nie jest szczera wiara, a oszukiwanie siebie.
4
@Bulbazaur17 Zgadza się, ale oni zobaczyli coś co dało im impuls do tego by wierzyć. Ja nie zobaczyłem nic i nie mam na czym oprzeć nowych założeń. Moje założenia, a raczej moja teza jest taka, że Kościół powstał po to by narzucić dyscyplinę barbarzyńskiej ludności. Narzucić im kodeks i konsekwencje, których będą się obawiać co sprawi, że zmieni się postępowanie. Dać im nadzieję na to, że życie ma jakiś głębszy sens. Z czasem Kościół rósł w siłę, zyskiwał coraz większe poparcie i władze. Zaczął to wykorzystywać do innych celów. Dalszy ciąg mojej tezy jest taki, że dostajemy na Ziemi swój kawałek czasu, a potem, gdy nasze komponenty się zużyją tracimy zasilanie jak komputer odpięty od prądu. Rozkładamy się w ziemi jak przekwitnięty kwiatek, a na to miejsce rośnie następny.
3
@Bulbazaur17 Opowiem Ci pewną historię.
Podczas II Wojny Światowej, gdzieś na Pacyfiku stacjonował amerykański lotniskowiec. Nieopodal była wyspa z dziką ludnością, która nie widziała nigdy samolotów. Za każdym razem, gdy lądował samolot ustawiali się na brzegu i patrzyli jak na żelaznego Boga, który schodzi z nieba co jakiś czas. Pewnego razu lotniskowiec zniknął, a dzika ludność zaczęła układać na plaży kamienie imitujące oświetlony pas do lądowania i machali kijami jak ten gość z racami na statku składając dary. Tak powstaje wiara.
13
@Starrk Niewiarygodne jakich kretynów mają w swoich szeregach xD Gość jest po prostu idiotą czystej maści.
1
@Popitek12 W takim razie życzę powodzenia i wytrwałości.
6
@Comentateiro To ja dorzucę tez od siebie
@Popitek12 Zapijasz wódkę? czy preferujesz czystą bez popitek?
2
@NeroTFP1 Powiem Ci, że jaram się. Dobra okładeczka. Będzie czytane na premierę.
4
@Astad "28 lat później" i "Jestem Legendą 2"
2
@Kinginiesta Szanuję, ale jak słucham sposobu w jaki komentuje mecze albo się wypowiada to tak jakbym słuchał jakieś programu dokumentalnego na TVP Historia :)
2
@Bobo25 Jeszcze posadzić obok niego Strejlau i można iść spać.
0
@NeroTFP1 Polecam ten
https://www.filmweb.pl/film/Shutter+Widmo-2004-104321
4
@kubix05 Spotkałem kiedyś Perepeczko, gdy był dyrektorem naszego teatru. Do dzisiaj mam autograf na bilecie. Świetny gość.
2
@Kosmici No to zapisz ją do stadniny koni. Znajdą jej jakąś szkapę.
1
@Elvisek Jest też opcja, że mogą nie wytrzymać presji, kiedy kierownik ich zwyzywa.
8
Jak nie mają odpowiedniej psychiki do takiego zawodu to niech idą jeździć wózkiem widłowym na magazyn.
1
@Yoshi94 Istnieje takie coś jak oficjalny ranking najważniejszych rozgrywek w piłce nożnej i na pierwszym miejscu są Mistrzostwa Świata, potem Mistrzostwa Europy, następnie Copa America i dopiero jest Liga Mistrzów na czwartym miejscu, więc to nie są najważniejsze rozgrywki. Poza tym oceniając piłkarza patrzy się na WSZYSTKO co osiągnął podczas swojej kariery i wliczają się w to również rekordy takie jak największa ilość bramek w jednym sezonie czy największa ilość asyst w historii, albo kto najwięcej razy był najlepszy piłkarzem meczu. Przecież to są szalenie ważne statystyki. Ktoś napisze, że Ronaldo strzelił najwięcej bramek w LM, a ja go zasypię wielką górą innych dokonać Messiego, które w ogólnym rozrachunku przyćmią ten jeden turniej. Warto też dodać, że Ronaldo swoje gole nabijał wyłącznie z pozycji atakującego. Messi potrafił nabijać hatricki grając na pozycji ŚPO, gdzie głównie skupiał się na kreowaniu sytuacji kolegom. Dlatego śmieszy mnie, gdy ktoś pisze, że Ronaldo jest piłkarzem bardziej kompletnym "bo lepiej gra z glówki" podczas, gdy Messi jest hybrydą Juninho, Iniesty, Xaviego i Nazario w jednej osobie.
0
@gumaz "Wyczuł" czyli marihuana. Takie same narkotyki leżą na półce w aptece.
0
@Pedri16Future Odcięło go totalnie. W tym momencie myślał o sobie, a nie o drużynie.
0
@gumaz Nie da się wszystkiego grać pierwszym składem. Na Betis kilku rezerwowych musi pokazać jakość.
3
@Yoshi94 Nawet patrząc na indywidualne statystyki i zdobyte puchary nie można tak sądzić bo to Messi ma 8 Złotych Piłek, to Messi ma MŚ i MVP tego turnieju, to Messi ma najwięcej nagród za zawodnika meczu i to Messi pobił większość historycznych rekordów.
11
@nightwishygt Jeżeli to nie jest definicja sekty to nie mam pojęcia czym ona jest. Fanatyzm wręcz wylewa się z ekranu.
1
@Faro Na skrzydle robi różnice bo jest szybki, ma kozacki drybling i łatwo zostawia obrońców z tyłu, wtedy wchodzi od boku w pole karne i albo dogrywa do kolegów w polu karnym albo łamie przed pole karne i strzela banana. Dobrze jest jak jest.
0
@gumaz Owszem, mam takich bo cenię sobie komfort psychiczny, a niestety daje się nie raz wciągnąć w jakiś poziom rynsztoka, więc wolę odciąć takich prowokatorów z pola widzenia i nie widzieć od nich żadnych powiadomień w wiadomościach.