4

@Sulimo Dlatego człowiek to najgorsze stworzenie na ziemi. Jest w stanie niszczyć inne istnienia by chronić własne hobby. Nie jest to kwestia jego przetrwania, a jedynie rozrywki.

0

@clyde A do 21 jeszcze tak daleko.

0

@kcule14 Jeśli zagramy na chociaż 90% swoich możliwości to nie mają czego szukać. Poza tym tam są chyba jakieś braki kadrowe.

0

Komentarz usunięty

1

@Batys Cytując klasyka: W punkt! Otóż to! ;)

1

@Damiain Zignorować dewastację? Przecież na wszystko rozlał farbę. Powinni go chwycić pionowo i ścierać to jego twarzą jak mopem.

1

@Batys Bo na zamieszkach meczowych czy strajkach to się nie cackają tylko walą gumową kulą w klatę, a potem całą sforą okładają ich pałą, a tu sobie gość usiadł w kamizelce i z nim negocjują. Niech mu jeszcze zamówią pieczoną kaczkę, z ziemniaczanymi łódeczkami i zasmażaną kapustą :D

1

@Batys Szczerze? wolałbym lepić pierogi na 3 zmiany w JAWO, niż wstąpić do tej "organizacji".

1

@qbsonFCBarca No, żeby mnie nikt później nie mógł zaskarżyć :D

10

@gumaz Straż rozłożyła poduszki wokół pomnika, a policjanci z nim "negocjują". Ja to bym go ostrzelał gumowymi kulkami po nogach, żeby spadł na te poduszki, potem ryjem na ziemię, bransoletki i do suki.

0

@BulaKG To ładny kurs. Faktycznie można coś rzucić w ciemno.

6

A dzisiaj takie meczycho. Mam nadzieje, że wszystko będzie u nas działać jak należy.

8

@Safrani " Pomnik jest oblany czerwoną cieczą. Na górze znajduje się mężczyzna w pomarańczowej kamizelce odblaskowej. Miał on baner "Lecimy w stronę katastrofę". Obecnie nie pokazuje już tego transparentu. Siedzi na pomniku. Rozmowę z nim prowadzą policyjni negocjatorzy" - skisłem xdddd

5

Tutaj zostawiam Wam G.O.A.T. footbalu, który ustrzelił podwójne Free Kicki w trzech spotkaniach.


0

@bartekvisca Co prawda nie w meczu takiej rangi, ale Messi dokonał tego wyczynu 3 razy z Sevillą, Espanyolem, i Celtą Vigo.

5

Zawsze lubiłem biały ryż, ale od dzisiaj lubię jeszcze bardziej.

2

@APTAPT No i co w związku z tym? Jestem tu 9 lat, a Ty 6 dni i będziesz mnie uświadamiał, gdzie jesteśmy?

4

@Peniu Logika osła :D

6

Real MadR.I.P hehe

0

Notatnik padł haha

3

@NeroTFP1 My Ci tu karierę rozkręcimy jak cała LaRambla kupi książkę :D Tam w wydawnictwie pewnie myślą, że to jakiś zwykły Bartosz, a tu za nim stoi jedno z największych forum w Polsce hehe

2

@AxelF No mi swobodnie jest iść na wesele w dresach, albo na rozmowę kwalifikacyjną w czapce z daszkiem, ale ubieram się adekwatnie do miejsca w którym jestem. Centrum handlowe wypełnione ludźmi w pidżamie to dla mnie dziwny widok. To tak jakby komuś się zatarła granica prywatności.

1

@suszini Ok, cofnięcie się wtedy było przyczyną porażki, też tak uważam, ale skąd info, że to Nawałka cofnął zespół do obrony? My na tym turnieju w ogóle nie mieliśmy ławki rezerwowych. Praktycznie od samego początku biegał pierwszy garnitur i mieli w nogach już kilka spotkań. Według mnie to oni się sami cofnęli i oddali inicjatywę. Jeśli miałbym mieć do niego zarzuty to o MŚ w Rosji, gdzie nasi piłkarze wyglądali fatalnie i coś tam ewidentnie poszło nie tak.

1

@Lukasz999 Ja tam lepiej wspominam Nawałkę, ale co kto lubi.

1

@AxelF Dla jednych wady dla innych zalety. Mi tam osobiście nie siada taka kultura społeczna. No, ale życie nie polega na tym, żeby wszyscy mieli takie same gusta, poglądy i spojrzenie na świat, więc jak najbardziej szanuję też i rozumiem upodobania innych osób.

1

@Rupert_Haubica Pytam się o projektor bo mam jedno pytanie odnośnie montażu, ale jeśli chodzi o ten sprzęt to wiem o nim WSZYSTKO i straszne głupoty wypisałeś. Po pierwsze pokaż mi TV 120" (4-9tys)w cenie projektora. Po drugie projektor 4K można kupić za 3800zł i obraz jest znakomitej jakości. Kolejna rzecz, że to nie rok 2010, gdzie trzeba było zasłaniać okna do projektora. Teraz lampa ma 4000 Lumeów i obraz jest wyraźny nawet w dzień. Po drugie dźwięk poniżej 30db to dla Ciebie głośność odkurzacza? Projektory mają teraz tryby ECO, gdzie przy minimalnym obniżeniu jasności (co jest lepsze wieczorami) spada zarówno hałas jak i wzrasta żywotność lampy. Widzę, że większość osób jeszcze brnie w TV bo nie wie na jakim poziomie obecnie znajdują się projektory.

1

@Lionel_Messi10 Ale rzadko bywa na forum.

2

Posiada ktoś z Was w domu projektor zamiast TV?

1

@BabkaKiepska "Nie robimy z nimi biznesu" - ja mu wierzę! To godny zaufania jegomość.

0

@takisobiektos Wszystkie? czy losowo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?