MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Sulimo Dlatego człowiek to najgorsze stworzenie na ziemi. Jest w stanie niszczyć inne istnienia by chronić własne hobby. Nie jest to kwestia jego przetrwania, a jedynie rozrywki.
0
@clyde A do 21 jeszcze tak daleko.
0
@kcule14 Jeśli zagramy na chociaż 90% swoich możliwości to nie mają czego szukać. Poza tym tam są chyba jakieś braki kadrowe.
0
Komentarz usunięty
1
@Batys Cytując klasyka: W punkt! Otóż to! ;)
1
@Damiain Zignorować dewastację? Przecież na wszystko rozlał farbę. Powinni go chwycić pionowo i ścierać to jego twarzą jak mopem.
1
@Batys Bo na zamieszkach meczowych czy strajkach to się nie cackają tylko walą gumową kulą w klatę, a potem całą sforą okładają ich pałą, a tu sobie gość usiadł w kamizelce i z nim negocjują. Niech mu jeszcze zamówią pieczoną kaczkę, z ziemniaczanymi łódeczkami i zasmażaną kapustą :D
1
@Batys Szczerze? wolałbym lepić pierogi na 3 zmiany w JAWO, niż wstąpić do tej "organizacji".
1
@qbsonFCBarca No, żeby mnie nikt później nie mógł zaskarżyć :D
10
@gumaz Straż rozłożyła poduszki wokół pomnika, a policjanci z nim "negocjują". Ja to bym go ostrzelał gumowymi kulkami po nogach, żeby spadł na te poduszki, potem ryjem na ziemię, bransoletki i do suki.
0
@BulaKG To ładny kurs. Faktycznie można coś rzucić w ciemno.
6
A dzisiaj takie meczycho. Mam nadzieje, że wszystko będzie u nas działać jak należy.
8
@Safrani " Pomnik jest oblany czerwoną cieczą. Na górze znajduje się mężczyzna w pomarańczowej kamizelce odblaskowej. Miał on baner "Lecimy w stronę katastrofę". Obecnie nie pokazuje już tego transparentu. Siedzi na pomniku. Rozmowę z nim prowadzą policyjni negocjatorzy" - skisłem xdddd
5
Tutaj zostawiam Wam G.O.A.T. footbalu, który ustrzelił podwójne Free Kicki w trzech spotkaniach.
0
@bartekvisca Co prawda nie w meczu takiej rangi, ale Messi dokonał tego wyczynu 3 razy z Sevillą, Espanyolem, i Celtą Vigo.
5
Zawsze lubiłem biały ryż, ale od dzisiaj lubię jeszcze bardziej.
2
@APTAPT No i co w związku z tym? Jestem tu 9 lat, a Ty 6 dni i będziesz mnie uświadamiał, gdzie jesteśmy?
4
@Peniu Logika osła :D
6
Real MadR.I.P hehe
0
Notatnik padł haha
3
@NeroTFP1 My Ci tu karierę rozkręcimy jak cała LaRambla kupi książkę :D Tam w wydawnictwie pewnie myślą, że to jakiś zwykły Bartosz, a tu za nim stoi jedno z największych forum w Polsce hehe
2
@AxelF No mi swobodnie jest iść na wesele w dresach, albo na rozmowę kwalifikacyjną w czapce z daszkiem, ale ubieram się adekwatnie do miejsca w którym jestem. Centrum handlowe wypełnione ludźmi w pidżamie to dla mnie dziwny widok. To tak jakby komuś się zatarła granica prywatności.
1
@suszini Ok, cofnięcie się wtedy było przyczyną porażki, też tak uważam, ale skąd info, że to Nawałka cofnął zespół do obrony? My na tym turnieju w ogóle nie mieliśmy ławki rezerwowych. Praktycznie od samego początku biegał pierwszy garnitur i mieli w nogach już kilka spotkań. Według mnie to oni się sami cofnęli i oddali inicjatywę. Jeśli miałbym mieć do niego zarzuty to o MŚ w Rosji, gdzie nasi piłkarze wyglądali fatalnie i coś tam ewidentnie poszło nie tak.
1
@Lukasz999 Ja tam lepiej wspominam Nawałkę, ale co kto lubi.
1
@AxelF Dla jednych wady dla innych zalety. Mi tam osobiście nie siada taka kultura społeczna. No, ale życie nie polega na tym, żeby wszyscy mieli takie same gusta, poglądy i spojrzenie na świat, więc jak najbardziej szanuję też i rozumiem upodobania innych osób.
1
@Rupert_Haubica Pytam się o projektor bo mam jedno pytanie odnośnie montażu, ale jeśli chodzi o ten sprzęt to wiem o nim WSZYSTKO i straszne głupoty wypisałeś. Po pierwsze pokaż mi TV 120" (4-9tys)w cenie projektora. Po drugie projektor 4K można kupić za 3800zł i obraz jest znakomitej jakości. Kolejna rzecz, że to nie rok 2010, gdzie trzeba było zasłaniać okna do projektora. Teraz lampa ma 4000 Lumeów i obraz jest wyraźny nawet w dzień. Po drugie dźwięk poniżej 30db to dla Ciebie głośność odkurzacza? Projektory mają teraz tryby ECO, gdzie przy minimalnym obniżeniu jasności (co jest lepsze wieczorami) spada zarówno hałas jak i wzrasta żywotność lampy. Widzę, że większość osób jeszcze brnie w TV bo nie wie na jakim poziomie obecnie znajdują się projektory.
1
@Lionel_Messi10 Ale rzadko bywa na forum.
2
Posiada ktoś z Was w domu projektor zamiast TV?
1
@BabkaKiepska "Nie robimy z nimi biznesu" - ja mu wierzę! To godny zaufania jegomość.
0
@takisobiektos Wszystkie? czy losowo?