0

@GTBTP A, że w ten sposób. No tak, to faktycznie sprawdzona taktyka wywierania presji.

7

@Mrzny A ja uważam, że nikt z nas nie ma takiej wiedzy czego by chcieli włodarze Barcy i to tylko subiektywne tezy bez pokrycia. Klopp gra ofensywny football i to wystarczy, żeby się odnaleźć w takim klubie jak nasz. Moja teoria jest taka, że gdyby tylko był dostępny jeszcze rok temu to Flicka by tu nie było.

0

@karolszymek Zahir robi dla mnie za grube tortille. Jak biorę gryza z Rollo to mam więcej ciasta w gębie, niż mięsa i surówki. Poza tym to jest taki rodzaj tortilli, że się kruszy jak ciasto francuskie co też nie bardzo mi odpowiada.

3

@GTBTP Myślę, że gdyby tylko o to chodziło to już by był jedną nogą na pustyni w jakimś Al-Nassr.

13

Szczerze mówiąc to już dawno chciałem u nas kogoś z Niemiec tylko początkowo bardziej liczyłem na Kloppa. Zmęczyli mnie już Ci hiszpańscy romantycy footballu, którzy myślą, że wszystko można wygrać talentem i umiejętnościami piłkarzy. Dzisiaj podstawą jest porządne przygotowanie fizyczne bo po pierwsze trzeba biegać, po drugie trzeba biegać, a po trzecie trzeba biegać.

0

@karolszymek Tak z 7 lat temu powiedziałbym, że Kebab King, ale zjazd zaliczyli niesamowity, aż dostawę zrobili darmową u mnie w mieście, żeby skusić potencjalnych klientów.

5

@Eklerek Ciekawe czy potrafi już wymienić Państwo na literę "F".

3

@fc20barca No jeżeli robi to tylko, żeby się z Tobą drażnić to przestań reagować wtedy mu się znudzi :D

0

@BorzyKrzys Trochę mi to przypomina tę akcję z Idola? - "Co?! Bo jestem rudy?!"

Tak zapytam, bo może coś przeoczyłem, ale skąd przekonanie, że nie odpisała bo on jest ze wsi? Mamy tezę, ale nie widzę faktów.

2

@esem91 Ernesto by przespał w przykucu i obejrzał na powtórce.

0

@daniel32778 No to równie dobrze można to powiedzieć o Milanie czy Juventusie. Jacy grali tam kiedyś piłkarze, a jacy grają teraz. Tamten okres to był Prime footballu.

2

@agaFCB Nie trenuje się tych samych partii mięśni w dni pod rząd bo nie dajesz im się zregenerować. Tydzień jest na tyle długi, że można to zbalansować z odpowiednimi przerwami.

5

@PIWOSZ89 To nie wiem jak mało trzeba się interesować piłką, żeby nie kojarzyć tych nazwisk :D

0

@PIWOSZ89 Palmera, Sancho, Nkuku nie znasz?

0

@Czajka90 Najbardziej irytujący okres w roku bo w listopadzie to przynajmniej jesteś pogodzony, że będzie zimno jeszcze przez X misięcy i tyle, a tu cały czas się łudzisz, że to koniec tej ujozy, a rano się budzisz i znowu szron na szybach.

2

@Prorokk To samo pisało się za kadencji PiS, że chcą zniszczyć opozycyjne TVN i spolonizować media czyli jedni drugich warci. Używają tych samych metod naprzemiennie. Wtedy PO walczyło o "wolne media", a teraz PiS walczy o "wolne media" i już nie pamięta jak w studio wisiały obrazy polskiego Kim Dżong Una bo zawłaszczyli stację tak jak teraz obecna władza. Zrobili sobie z telewizji polskiej prostytukę, którą się dzielą między sobą jak alfonsi w zależności od tego kto obecnie przy korycie.

42

Ehh tęskni się zanim. Czas leci zdecydowanie zbyt szybko. Nigdy z żadnym piłkarzem nie byłem tak zżyty emocjonalnie. To był zaszczyt śledzić jego karierę od samego początku.

1

@Cvzx Byle nie Hiszpan.

3

@MateS Jest dla mnie neutralny. Gdyby od jutra zmienił klub to nic by mnie to nie obeszło.

6

@Safrani Co roku oszczędzają i ogólnie bieda w kraju, ale kiedy nie pojedziesz to pod galerią nie ma gdzie stanąć bo parking full.

3

@Archie Ziemniaki z kartoflami i do tego Purée

A tak na poważnie to mielony, ziemniaki i ogórek małosolny.

0

@Sapos93 Na pewno tak. Myślę, że już nigdy mu nie poda ręki i będzie wysyłał mu anonimy z pogróżkami.

5

@4Fabregas4 Ty się widzę znasz haha. Hejtować napastnika, który ma 40 goli na koncie w sezonie. Trzeba wstydu nie mieć.

0

@Majkel34 Dokładnie tak Panie Michale.

1

@Kow_aLL On kręci bączki, ale na kanapie w domu bo musi odgazować bebzon.

0

@Coutinho007 Po prostu w tamtym czasie nie potrzebowaliśmy takiego piłkarza jak Griezmann. On się najlepiej czuje na środku, gdy ma przed sobą typową 9. Jeśli chodzi o waleczność to zawsze był bardzo pracowitym piłkarzem. Nawet jak grał u nas to miał wielu zwolenników, którzy doceniali to jak się cofa do obrony i pracuje w defensywie. Inni utrzymywali, że nie za zadania defensywne powinien być rozliczany. Nawet w Reprezentacji cofnęli go z ŚPO na ŚP i bardzo dobrze się tam spisywał bo był box to box.

1

@Cule1234 Gdyby miał włosy to by je sobie rwał z głowy.

44

Myślałem, że jakieś Drifty z paleniem gumy, a tu dziadkowy objazd jak po Busko Zdrój.

2

@Faro Za Dambele owszem, ale Griezmann był wtedy aktualnym Mistrzem Świata, który miał bodajże najwięcej strzelonych goli na tym turnieju. Jeden z najlepszych na swojej pozycji w tamtym okresie i transfer miał miejsce po tym jak Neymar z szejkiem zwiększyli ceny na rynku. Jeżeli 19 letni Demebele po jednym dobrym sezonie z BVB kosztował 130mln to 120 za Griezmana było nieporozumienie ??? Nieporozumienie to było sprowadzać zawodnika dla którego nie ma pozycji w drużynie.

1

@Pawlak1992 Tak. "Vengaboys - We're Going To Ibiza!".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?