MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Rafie coś leży na bani i to widać. Jakby próbował coś udowodnić i jednocześnie irytował się, że mu nie wychodzi. Coś na zasadzie "im bardziej chcesz, tym bardziej nie idzie". Rzadko kiedy dostrzega kolegów w ostatnim czasie, a jak już ich widzi to te podania są nieprzygotowane, niedopieszczone, chaotyczne. Ostatnio miał świetne zagranie do Yamala w innym meczu, ale to trochę mało jak na jego możliwości. Brakuje mi tego mentalu wspólnoty. Musi zresetować procesor i najlepiej gdyby się to wydarzyło jeszcze w tym sezonie.
10
@Pawlusek Ale wnioskujesz po jednym meczu? Pokaż mi sezon bez Pedriego u Flicka to Ci odpowiem. To, że Hiszpan teraz ma mniej urazów to też nie jest kwestia przypadku.
2
Stoper Barcelony MUSI mieć wyprowadzenie piłki. On tego niestety nie ma. Do tego należy dodać koszmarne błędy, odcięcie prądu, nieustanne sygnalizowanie spalonych nawet wtedy, gdy piłka jest nadal w grze i trzeba gonić rywala co automatycznie go opóźnia. Warto również zauważyć, że jego reakcja na krytykę jest bucowata i nie bierze sobie własnej winy do serca. Cubarsi mimo, że miewa też słabsze mecze to bije go o dwie klasy mimo wieku. Naprawdę nie będę płakać jeśli pojawi się korzystna oferta.
1
@Kai0 To nie kwestia szczęścia tylko 20 letnie doświadczenie oglądania tej kopanej gały ;) Ludzie piszą "Borussia jest w tym sezonie słaba i nie odrobi" a ja wiem, że to nie ma kompletnie żadnego znaczenia bo LM to turniej, gdzie gorsza lub lepsza dyspozycja JEDNEGO dnia, może roztrzygnąć wszystko. Od lat się powtarza, że ten turniej się rządzi swoimi prawami, a jakoś nikt nie wyciąga wniosków.
0
@hugz Gavi w pomocy równa się mniejsza kontrola środka pola. On słabo się utrzymuje przy piłce. Jak nie ma komu oddać piłki pod pressingiem to się zamota i straci, a nam chodziło o to by zdominować środek pola i zamknąć ich na połowie.
0
@KrwawiaceoczyVEB Yamal nie był wiele lepszy od Raphnhi. Może miał mniej głupich zagrań, ale w ataku dawał podobną jakość. Praktycznie każde podanie było źle oszacowane i przestrzelone. De Jong był dzisiaj jednym z lepszych w drugiej połowie, więc nie wiem w jaki sposób by to miało nam pomóc. Wiele razy podkładał się pod faul co przerywało impet akcji rywala. To jest to piłkarskie niezywkle cenne "cwaniactwo". Wspominali o tym komentatorzy.
0
@KrwawiaceoczyVEB Zrobił wszystko co mógł by poprawić sytuacje na boisku. Ty jakie zmiany byś wprowadził by poprawić grę?
9
Ale fakty są takie, że Flick potrafi reagować na wydarzenia meczu. Jest mądrym trenerem.
3
@KamQiX Nie wszyscy :D
https://zapodaj.net/images/a1c485925d19d.png
5
Pedri jest bezcenny. Nie wyobrażam sobie tej drużyny bez tego piłkarza.
0
@El Plutoninho Cubarsi bije go o dwie klasy.
5
Ja tylko tyle zostawię tu od siebie
https://zapodaj.net/images/0bae6f16d28fd.jpg
10
Ciężko się to ogląda. Naprawdę.
4
Ten mecz pokazuje mnóstwo istotnych rzeczy na temat kilku piłkarzy.
0
Ferran za Raphinhe i Olmo za Fermina.
3
Farminowi już dzisiaj dziękujęmy
0
Brawo!...........
1
@Batys Dla mnie to było oczywiste, że się na nas rzucą przed swoimi kibicami, którzy tworzą gorącą atmosferę. Liczyłem jednak, że z de Jongiem będziemy mieć większą kontrolę w pomocy, ale jest chaos.
0
@tbas Jak będzie 3-0 to też :)
9
Myślałem, że Szczęsny się już wyleczył z tego wchodzenia w nogi rywalom, ale widzę, że to jakieś głębszy problem.
0
Patrzcie gdzie stoi Kounde, a gdzie stoi Martin. Jedna dłuższa piłka i jego opuszczoną pozycję muszą łatać inni zawodnicy. Dla mnie ten zawodnik to jest dramat.
0
@mekston Wystarczy, że nie wyszło dwóch kluczowych zawodników w dwóch najważniejszych formacjach. Pedri i Ingo to obecnie kręgosłup tej drużyny, ale nie będę się przekomarzał bo i tak wiesz swoje.
1
Co za amator.........
0
Messi by to podanie od Raphinhi skleił do nogi i już strzelał na bramkę po mini-rajdzie :)
0
@mekston Nie ma znaczenia jaki mieli sezon, wystarczy jeden mecz, gdzie będą w lepszej dyspozycji. LM zawsze rządziła się swoimi prawami i niczego nie można być pewnym na 100%. Nie takie rzeczy już widziałem w piłce i zawsze podchodzę zachowawczo i na razie się sprawdza to co napisałem. Nie mamy kontroli nad meczem i dominują nas.
0
@mekston Miłego oglądania :)
1
No co on ma kurwa z tym wchodzeniem w nogi, Jprdl!
1
@Prorokk No Termomix też fajna opcja, pojemność na pewno większa, ale cena również :)
0
@Prorokk Ciężko mi stwierdzić bo mieszkam sam i to tez zależy czy jedna komora czy dwie komory, ale ogólnie 1kg mięsa upieczesz w jednej szufladzie i 1 kilko ziemniaków w drugim. Najlepiej to się przejechać do jakiegoś RTV AGD, albo Media Expert i zobaczyć sobie na własne oczy pojemność tych pojemników.
0
Bałbym się o środek pomocy, gdyby zamiast de Jonga dał np. Erica Garcie, a tak jest dobry balans bo Holender podobnie jak Pedri potrafi utrzymywać się przy piłce, kontrolować tempo i przerzucać ciężar gry na miejsce boiska, w którym jest więcej przestrzeni i to on będzie dzisiaj zarządzał tą formacją.