MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@czosnekfcb Na Youtubie jest normalnie filmik jak gościu łączy się Iphonem z Galaxy Watch 3, tylko są chyba okrojone niektóre funkcje.
12
@Lionel_Messi10 Jak Świderki to nie Spaghetti mordo bo to rodzaj makaronu, a nie dania ;D Smacznego ;)
1
@BorzyKrzys Dla mnie w kinie zawsze będzie lepsza percepcja i rzetelniejszy odbiór produkcji. Ktoś powie, że "w domu jest lepiej bo sobie mogę zatrzymać i iść zrobić herbatę" a mnie takie coś tylko rozprasza i wyprowadza z klimatu, w który już zdążyłem wsiąknąć. Może dlatego, że dla większości to tylko rozrywka, dla mnie filmy to pasja oraz forma sztuki i szanuję każdego reżysera, który włożył w to rok, dwa czy trzy ze swojego życia by stworzyć coś co może pokazać innym ludziom. Nie będę słuchał ścieżki Morricone czy Zimmera na płaskich głośnikach od TV bo zasługują na to by stworzyć do jej odbioru adekwatne warunki. W kinie mogę się odpowiednio skupić i wejść na 100% do świata filmu.
4
@Bolton Uwielbiam burzę. Najlepiej mi się śpi pod ciepłą kołderką przy grzmotach i ulewie.
0
@Gronek Niby grosze, ale w skali miesiąca takie 30zł to około 900 na samego Buka.
11
@Gronek No jak obstawiasz codziennie u buckmachera to się nie dziw, że Ci tyle kasy idzie :D
11
@Gronek Nie robię codziennie zakupów, więc na pewno nie 150zł dziennie.
0
@FCB24 Fati dobrze się zaprezentował, a Yamal po PK powinien odpocząć, więc na miejscu Flicka posadziłbym Yamala, rzucił Raphinhe na PS i wystawił Fatiego.
8
@macio_944 Może nie będę już nic pisał na ten temat bo bym pewnie przesadził i dostał bana.
3
@macio_944 Serio, gość napisał takiego sms-a? czy to jakaś wędka?
12
Teraz awans będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący.
0
@draxidox Sławek myśli o czymś innym, żeby tylko mu nie napęczniał.
11
Ale taki makaron Penne z kurczakiem w sosie śmietanowo-pieczarkowym i posypką z Parmezanu to bym teraz spożył w godzinach obiadowych.
1
@Tomaszekkkkk 1/8 PK z Betisem w styczniu
18
@Kgorecki2500 Zdecydowanie psy. Nigdy nie potrafiłem utworzyć z kotem podobnej więzi. Bardzo lubię wszystkie zwierzęta, ale nie wybrałbym kota jako swojego domowego pupila.
0
@draxidox Wyobrażam sobie, szczególnie na platformie pseudo rozrywkowej Netflix.
2
@Coutinho007 Wstyd dla całej ligi hiszpańskiej, że ktoś taki jest na stanowisku. Widać, że tam liczą się bardzie prywatne wojenki, uprzedzenia i indywidalny interes, a nie sukces i reputacja ligi.
17
- Ok, zadzwonimy do Pana
- A ja nie mam telefonu :)
- Ok, Okaay...
65mln za jednego z najlepszych PO na świecie w wieku 26 lat xddd Kisnę
0
@Goralkov Brzmi legit ;)
0
@Tarnowitz Boli go, że dostał świńskim ryjem, ale kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Wie, że dla naszego klubu jest spalony to odwzajemnił niechęć.
7
@July_6_BcN Zrozumiałem tylko - homo amelinium puta
10
24199 aktywnych Cules xD Redakcja testuje nowe boty i ile serwer uciągnie? No to przy tej ilości już ciężko chodzi strona.
1
@skyy10fan Ale u nas też Olmo grał na fałszywej 9 i spisywał się bardzo dobrze.
1
@negreanu Myślę, że wszystkich bo okazał się świetnym zadaniowcem.
0
@Dieselzor Szkoda, że Hansi nie wypróbował Erica na LO. Może i tam by się spisywał równie dobrze. Gdyby grał tak jak ostatnio na PO no to nie mam pytań.
0
@Swistus172 Rozumiem, że można narzekać na G. Martina bo odstaje od ogółu, ale nie wiem jakie zastrzeżenia masz do Kounde, Inigo czy Cubarsiego jak oni w tym sezonie świetnie się spisują, a szczególnie I. Martinez. Kounde sobie ostatnio odpoczął, więc będzie biegał. Cubarsi zresztą też odpoczywał.
17
@Ojciec5tkidzieci On ma takie poglądy jakich akurat oczekuje od niego większość społeczeństwa. Elastyczny Prezydent, który jest w stanie dopasować się do narodu. Czyż to nie fantastyczne? :D
1
@dv7wisnia Zdarzają mu się takie straty, tak samo jak i głupie żółte kartki, ale w ogólnym rozrachunku daję więcej plusów, niż minusów i fajnie współpracuje z Pedrim. Podoba mi się jego ostatnia forma.
5
@LOPEZ16 Oglądałem wczoraj ten mecz RM i grają o wiele gorzej o nas. W pierwszej połowie to robili tyle miejsca Getafe, że aż cięzko było uwierzyć, że to drużyna takiej rangi. Dodatkowo wypadło im dwóch zawodników. Mamy w pomocy zdrowego de Jonga i Olmo oraz kosmicznego Pedriego. Najlepsza pomoc w całej lidze.
2
@Messibestplayerintheworld No właśnie pomoc cieszy najbardziej bo w takim zestawieniu w tej formacji jesteśmy w stanie zdominować każdą drużynę na świecie. Pedri i de Jong praktycznie nie tracą piłek, a Olmo świetnie odnajduje się ofensywnie.