5

@maroon Wszyscy byli Polakami.

1

@Katalończyk 99 W tych programach już od dawna nie chodzi o merytorykę czy wartościowe treści.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Gra dużo mniej, niż grał w poprzednim sezonie. W tym sezonie rozegrał 1410 minut, a w tamtym 3024 i posiadał ten sam organizm. Praktycznie cała drużyna gra na maxa ze sporadycznym odpoczynkiem, a ten gra głównie rezerwowego w tym sezonie i się przemęczył.

0

@Stinger_ Bo Francuz ma akurat gorszy sezon, nie dawno co zmienił ligę i dopiero się tam zaczyna oswajać. Wszyscy dobrze wiemy jakie ogólne statystyki ma Mbappe, ile razy został Królem Strzelców w Ligue 1, która jest w TOP5, ile bramek strzelał w turniejach Międzynarodowych czy LM. To, że teraz strzelił mniej, niż piłkarz z ligi portugalskiej o niczym nie świadczy moim zdaniem.

1

@Pedri16Future A kiedy to zdążył się tak przemęczyć? Martinez gra praktycznie cały czas, a jest dużo starszy.

4

W sytuacji, gdy nie ma Balde i Kounde wyszedłbym Inigo na LO i Ericem Garcią na PO. W środku Cubarsi z Araujo.

0

@tbas Bardziej boli brak Kounde.

9

@Zoker A mnie on gdzieś nie przekonuje. Liczby ma fenomenalne, ale tylko 6 bramek z 52 to gole w LM, reszta to liga portugalska. To samo w tamtym sezonie. Jestem ciekawy ile bramek nastrzela w TOP lidze, gdy przyjdzie się mierzyć z konkretnymi obrońcami co 3-4 dni.

0

@Feanor85 Ale profesjonalny sztab musi myśleć o tym, że w razie dłuższej kontuzji nie będzie miał kim grać przez pół sezonu. Piłkarz jest pracownikiem, ale jego efektywność i przydatność zależy od tego jak trener nim zarządza i dysponuje.

2

@Comentateiro Byłem w kinie na filmie "Zemsta".

0

@Maks91 Na stronie głównej masz zawsze taką informację
https://zapodaj.net/images/2872015f32a8d.png

3

@partymaker Już widzę później te entuzjastyczne komentarze na forum, gdyby się okazało, że klub zaryzykował z Balde, a ten przez to wypadł na pół roku. To jest stawianie wyniku ponad zdrowie piłkarza i trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie co jest ważniejsze.

25

@gumaz Nic się nie rozstrzygnie. Po prostu nie zagra w tym meczu, a ten news mam wrażenie, że powstał w odpowiedzi na "cudowne uzdrowienie" Lautaro.

9

@Starrk Do Maciaka to mu jeszcze daleko bo Braun przy pytaniach o Rosję to przynajmniej utrzymuje, że jest za polepszaniem relacji z Putinem dla interesu Polski, która graniczy bezpośrednio, a Maciak otwarcie wyraża podziw dla Władimira i jego polityki oraz jest ewidentnie prorosyjski.

0

@gadzian Tak samo należy omijać tych co traktują innych z góry tylko za to, że nie myślą tymi samymi kategoriami. Jest wielu profesjonalnych piłkarzy czy trenerów, którzy nie są zwolennikami VARU i idź im powiedz znafco sprzed telewizora, że jesteś większym ekspertem od nich. To taka szybka weryfikacja narcyzów spod Sosnowca, którym się wydaje, że są wyjątkowi na tle innych ludzi.

20

No jak mu mają zamiar zaaplikować kilka zastrzyków, żeby tylko zagrał to gratulację dla sztabu bo cudowne uzdrowienie to inaczej naszpikowanie gościa środkami przeciwbólowymi i tym samym wystawianie go na ryzyko dłuższej kontuzji.

0

@BulaKG Od razu wlatują krótkie spodenki dresowe i bambosze.

1

@Dari0G Być może. Tak czy inaczej z tego co widziałem to był bezradny, więc nie ma to większego znaczenia. W ogóle to ta trzydniowa dyskusja na ten temat to jakiś żart. Jestem przekonany co do tego, że większość tych malkontentów tylko czekała, aż Niemiec wyjdzie i popełni jakiś błąd, a że nie było się za bardzo czego chwycić to próbują w tym przypadku zrzucić na niego wine za rykoszet.

3

@brd42 Przecież tam był rykoszet i piłka zmieniła trajektorię lotu. On podskoczył zanim piłka się odbiła od nogi i nie zdążył zareagować. Takich sytuacji w piłce było już sporo i w 99% przypadkach zawodnik tylko odprowadza piłkę wzrokiem. Jeszcze człowiek nie ewoluował na taki poziom by być szybszym od praw fizyki i właśnie tutaj wychodzi kto nie miał do czynienia w dłuższej perspektywie z tym sportem. Tu nie ma za grosz obiektywizmu tylko infantylne emocje w stosunku do Niemca.

2

@La Pulgaa A ja się trochę dziwię, że Flick wcześniej nie spróbował Erica na LO. Pokazał w tym sezonie, że jest świetnym zadaniowcem i ostatnio na PO sprawdził się znakomicie. Być może fajnie załatałby tę dziurę też po Balde.

1

@noface Raper. Członek składu Kaliber 44

1

Podobno Joka nie żyje. Kto coś wie na ten temat?

2

@Astad Oczywiście. Niedosyt będzie, ale dostałem tyle radości w tym sezonie z oglądania tej drużyny, że przyjmę to na miękko jeśli się nie uda. Wiem, że jedziemy dosłownie na oparach sił i Flick stara się wykrzesać z nich wszystko co można.

1

@BezglutenowyPedri @Keson No właśnie najbardziej lubię gry, które wymagają kreatywności, dają mnóstwo możliwości do wykorzystania i oferują bogatą eksplorację świata, więc wybór jest już raczej jasny. Można zatem powiedzieć, że BG3 to taka lepsza wersja Clair Obscur?

4

@TysonFCB Moim zdaniem mecz bez faworyta, w którym może się wydarzyć wszystko. Dużo będzie zależeć od dyspozycji kluczowych zawodników. Na plus dla Interu na pewno to, że grają u siebie i będzie młyn. Dla mnie nawet półfinał będzie dobrym wynikiem w sezonie.

1

@Keson Rozumiem, czyli trzeba całkowicie wejść w ten świat i stać jego częścią, żeby zgłębić wszystko co ma do zaoferowania. Pytanie tylko jak w to sie gra na konsoli? Czy jest w ogóle sens grać w to na PS5?

3

@vangoor To jest narcyz i lubi być w centrum uwagi.

0

@bartekvisca 400zł? To straszne macie tam ceny. Nie dawno płaciłem 250zł za pełen pakiet (odgrzybianie, ozon, nabicie).

0

@partymaker Tyle mają aktorów i aktorek w tym Hollywood, że mogliby odwzorować tych bohaterów niemalże idealnie, a jednak casting wygrywa ktoś zupełnie z innej bajki. Ciekawe.

2

@BezglutenowyPedri Dzięki za obszerną odpowiedź pomocniczą. Walka turowa mi nie przeszkadza (grało się też kiedyś w Heroes czy Jaged Aliance). Potrzebuję dobrze zrobionej gry, która mnie wciągnie na wiele godzin.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?