MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BezglutenowyPedri W następnym sezonie
2
@Starrk @Kgorecki2500 @michal26 @bartekvisca @jakub1906 Szczerze mówiąc jestem mocno zdziwiony, że nikt nie wspomniał o BG3. Z tego co patrzyłem to gra ma najlepsze oceny z wszystkich tych tytułów :D
9
Tam był rykoszet. Piłka zmieniła trajektorię lotu, więc na jakiej podstawie piszesz "zawalony gol" ?
3
Chodzi za mną ostatnio, żeby sobie pograć w jakieś RPG. Polecicie coś?
Clair Obscur: Expedition 33
Baldur's Gate 3
Diablo IV
Path of Exile 2
Dragon Age: The Veilguard
The Thaumaturge
@clyde @Lionel_Messi10 @Objectivo @A4ron @marcin62 @Jakchcesz @4drian0 @Kgorecki2500 i inni
1
@Czarny_ck Był absolutnie bez szans na reakcję. Jeszcze nie jesteśmy na tym etapie ewolucji, żeby ludzki mózg i ciało nadążało za losowymi splotami fizyki. Nie jesteśmy chyba również na tym etapie by każdy człowiek to zrozumiał.
0
@Eto'o9 R10 Ale teraz jest krytyka za bramkę, która padła po rykoszecie. Wykonał wcześniej ruch, który był zaplanowany na inny lot piłki i gdy trajektoria się zmieniła to już był bezradny.
1
@macio_944 Ok, a ja właśnie piszę, że jego oferty ze średnich klubów nie interesują i dlatego jest rok bez pracy. Dla Hiszpana dużym priorytetem są też pieniądze. On nie jest nastawiony na stopniowy progres i łapanie doświadczenia tylko chciałby przeskoczyć od razu z Barcelony do innego topowego klubu albo kadry narodowej, ale nikt mu tego nie zaproponuje na obecną chwilę, więc ma tylko dwa wyjścia
- obniżyć swoje oczekiwania w Europie
- przyjąć ofertę na pustyni i dobrze zasilić swoje konto kosztem rozwoju kariery
Osobiście nie dostrzegam w nim tego potencjału, o którym niektórzy piszą i gdybym miał stwierdzić tak zupełnie szczerze to myślę, że utonie w tej branży.
4
@macio_944 Mógł spokojnie podjąć taką drużynę, ale nie podobała mu się ranga i zarobki. Jak nie chciał się cierpliwie piąć po szczeblach to zostają mu tylko petrodolary na pustyni, gdyż dla Topowych klubów w Europie nie jest obiektem zainteresowania i wcale mnie to nie dziwi.
1
@marcin62 The Evil Within jest świetna, ale poziom trudności jest jednak wyższy, niż w Resident czy SH2, szczególnie część pierwsza. Mocny survival.
1
@Kgorecki2500 Miałem promkę na makarony w lokalnym punkcie i wziąłem Carbonarę i Spaghetii Bolognese
0
@Criss18Barca
Piłka nożna
Siatkówka
Bols
1
@BezglutenowyPedri Wszystko było spoko do momentu " Kto uważa inaczej jest moim zdaniem bias, "bo Polak".
4
@Lionel_Messi10 Od razu mi się skojarzyło "najwyżej wpiszemy Pana na listę ołówkiem, jak coś to się wymaże" haha
19
@VamosRakieta Dobrze, żeby de Jong był też w dobrej dyspozycji bo cała ta trójka w formie = kontrola w posiadaniu piłki.
0
@Kamiloza91 W tamtym roku wygrał pomocnik, ale umówmy się, że konkurencja była dużo mniejsza.
4
@kcule14 Lewandowski. Gościu zaliczył najlepszy sezon od swojego przyjścia, gdzie nastukał naprawdę świetne liczby, a wielu tutaj widzi tylko to, że piłka mu odskoczyła albo, że miał ostatnio jakaś serię słabszych spotkań. Są też tacy, którzy twierdzą, że lepsze wyniki mielibyśmy bez niego w składzie.
1
@wojopancer Tylko zwierzęce: Koza, Baran,Jeleń oraz szeroko pojęte Bydło.
1
@karolszymek Wie, dlatego jest najlepszym pracodawcą jakiego kiedykolwiek miałem bo nie oczekuje ode mnie tego, że będę wymyślał sobie jakieś guwno-zajęcia podczas, gdy akurat mam mniej obowiązków w jakiś dzień. Wie też, że kiedy jest praca to rzucam wszystko i zajmuję się tylko tym. Jego interesują efekty i wyniki sprzedaży, a nie ile czasu na to poświęcam.
1
@wojopancer Nie, ale jesteśmy jak zespół dobrych kumpli, a do szefa mówimy po imieniu ;) Jak będziesz kiedyś potrzebował kupić włoską skórę naturalną do pisz ;)
2
@karolszymek Wypłatę mam zawsze ostatniego dnia miesiąca. U włoskiego prywaciarza.
5
@wojopancer Wolny Messiego z Live
3
Początek Majówki, Pogoda, Wypłata, Hansiball - It's a good day.
2
@karolszymek Hajto to w ogóle nie powinni promować w TV.
1
@karolszymek Totalnie nic. Jestem uczulony na tych ekspertów.
1
@July_6_BcN Po tylu latach to już tu "wjeżdżam" jak do siebie.
0
@FcPortoFan1999 Ja zawsze mówię, że jestem autem kiedy mi chcą lać jakichś procentowych perfum.
1
@XenoHD Tu masz wszystko rozłożone.
https://www.goal.pl/liga-mistrzow/barcelona-moze-zarobic-ponad-100-mln-euro/
3
@norbi77 Za takie bezpodstawne pomówienia i publiczne szarganie powinny być pozwy.
0
@BorzyKrzys Dlatego uważam, że te pokolenia są teraz do bólu roszczeniowe. Nie widzę wdzięczności za to, że rodzice robili wszystko by mieli godne dzieciństwo tylko wieczne pretensję, spychologię winy i brak poczucia odpowiedzialności za cokolwiek. Jak w takiej sytuacji mogę stwierdzić, że pokolenia są coraz bardziej mądre i rozwinięte intelektualnie? Trafiłem kiedyś na jakiś stary film z lat 80, gdzie rozmawiali w szkole z losowymi dziećmi przed kamerą. To w jaki sposób formułowały zdanie, w jaki sposób przekazywały myśli i prowadziły dialog było dla mnie szokiem bo miałem wrażenie jakby każdy z nich miał po 30 lat na karku. Według mnie mimo rozwoju technologii i komfortu życia to zaliczyliśmy regres jako cywilizacja, szczególnie pod względem moralnym.
8
@BorzyKrzys Pogoń za pieniądzem, skrajny kapitalizm, egoizm, znieczulica i selekcjonowanie ludzi na gorszych i lepszych to nie efekt boomerów tylko tego, że od wielu lat Europa namiętnie czerpie wzorce z "postępowego" Zachodu, czytaj USA. To tam żyli pierwsi ludzie, którzy zrywali kontakt z rodziną bo mieli zbyt mało "followersów" i to tam pieniądz jest Bogiem.