2

@karolszymek Wypłatę mam zawsze ostatniego dnia miesiąca. U włoskiego prywaciarza.

5

@wojopancer Wolny Messiego z Live

3

Początek Majówki, Pogoda, Wypłata, Hansiball - It's a good day.

2

@karolszymek Hajto to w ogóle nie powinni promować w TV.

1

@karolszymek Totalnie nic. Jestem uczulony na tych ekspertów.

1

@July_6_BcN Po tylu latach to już tu "wjeżdżam" jak do siebie.

0

@FcPortoFan1999 Ja zawsze mówię, że jestem autem kiedy mi chcą lać jakichś procentowych perfum.

3

@norbi77 Za takie bezpodstawne pomówienia i publiczne szarganie powinny być pozwy.

0

@BorzyKrzys Dlatego uważam, że te pokolenia są teraz do bólu roszczeniowe. Nie widzę wdzięczności za to, że rodzice robili wszystko by mieli godne dzieciństwo tylko wieczne pretensję, spychologię winy i brak poczucia odpowiedzialności za cokolwiek. Jak w takiej sytuacji mogę stwierdzić, że pokolenia są coraz bardziej mądre i rozwinięte intelektualnie? Trafiłem kiedyś na jakiś stary film z lat 80, gdzie rozmawiali w szkole z losowymi dziećmi przed kamerą. To w jaki sposób formułowały zdanie, w jaki sposób przekazywały myśli i prowadziły dialog było dla mnie szokiem bo miałem wrażenie jakby każdy z nich miał po 30 lat na karku. Według mnie mimo rozwoju technologii i komfortu życia to zaliczyliśmy regres jako cywilizacja, szczególnie pod względem moralnym.

8

@BorzyKrzys Pogoń za pieniądzem, skrajny kapitalizm, egoizm, znieczulica i selekcjonowanie ludzi na gorszych i lepszych to nie efekt boomerów tylko tego, że od wielu lat Europa namiętnie czerpie wzorce z "postępowego" Zachodu, czytaj USA. To tam żyli pierwsi ludzie, którzy zrywali kontakt z rodziną bo mieli zbyt mało "followersów" i to tam pieniądz jest Bogiem.

3

@kcule14 Ja uważam, że ten dwumecz to będzie niezła wojna pełna skrajnych emocji.

2

@BorzyKrzys @Safrani @NeroTFP1 Ja uważam, że "Wesele" z 2004 roku to jeden z lepszych polskich filmów. Chyba, żadna inna produkcja nie ma w sobie tyle polskiej tożsamości. Rola Dziędzięla i Jakubika to absolutny TOP.

Za to takie przerysowane filmy jak "Kler" w ogóle nie powinny się na tej liście znaleźć. Nie jestem tez fanem "Idy" czy "Zimnej Wojny".

Gdzie w ogóle jest " Żółty Szalik", "Symetria", "Komornik" w tym zestawieniu ??? Już nie wspominam o "Carte Blanche" czy "Skazany na Bluesa".

1

@Lucyffffer1922 Miałem tak kiedyś jak się zepsuła pamięć RAM.

2

@BorzyKrzys Dla mnie ten ranking to nieporozumienie.

BTW. To "mocno średnie Wesele" to pisałeś o tej starszej produkcji Smarzowskiego?

3

@Blantozaur @Safrani To tak odnośnie "krytyków" filmowych.

Ocena do filmu "Zapach Kobiety" z Pacino.
https://zapodaj.net/images/61f946c0971c7.png

0

@Safrani "Grzesznicy" to jest horror? Bo właśnie na taki gatunek bym sobie poszedł.

1

Leci coś obecnie w kinach dobrego? Czy sama padaka?

5

@Azi Szkoda, że jak przez ostatnie dwie dekady się chlastali maczetami w Krakowie dla rozrywki to nikt nie pytał "pisali już oficjalnie jaka narodowość" ?

0

@ObiwanKenobi No gdybyś wiedział, że Miszalski jest Prezydentem Krakowa to już byś zakończył to pierdolamento, ale spoko, czekaj tam na "coś oficjalnego" bo nie chce mi się dyskutować.

0

Ten w ogóle co zaczął

0

@ObiwanKenobi Sprawca ataku miał być niezadowolonym pacjentem, sprawa już wcześniej otarła się o Rzecznika Praw Pacjenta. W momencie ataku w gabinecie znajdowała się też pacjentka.

- Nagle wtargnął do gabinetu nieumówiony pacjent. Zaczął krzyczeć i wymachiwać dokumentacją medyczną, z jego wypowiedzi wynikało, że jest niezadowolony z tego, w jaki sposób przeprowadzono u niego zabieg, jakiś chyba dotyczący ręki. A następnie wyciągnął nóż i kilkakrotnie dźgnął nim lekarza, między innymi w okolice serca - mówiła prokuratorka Oliwia Bożek-Michalec.

Ten opis mi wystarczył, żeby wyciągnąć wnioski, zresztą na górze już gość wyjaśnił, można się rozejść.

0

@ObiwanKenobi Narodowość polska.

0

@Geble No w sumie tak tego nie interpretowałem, a pewnie o to chodziło.

1

@4drian0 I'm bored at home, a Szczena mówił, że go fryzjer utlenił w hotelu przed meczem.

1

@LambiPL Jeśli chodzi o jakość produkcji to nie mogę złego słowa powiedzieć, ale jeśli chodzi o politykę firmy i sposób wodzenia za nos to jest naprawdę słabe, a czerwona kontrolka zaczęła mi się zapalać, gdy na trzy generacje konsol wypuścili jedną grę. I jeszcze pewnie podczas premiery zawindują ceny gier na rynku bo środowisko tylko czeka kto się pierwszy odważy, a kto ma im przetrzeć szlaki jak nie taka potęga w branży gier.

1

@zuang1995 Oryginalny pomysł. Jeszcze nie widziałem, żeby kiedyś ktoś taki zaproponował w tym tygodniu. Myślę, że teraz się uda.

0

@barcanawieki Podobno drugi zwiastun wyjdzie miesiąc po premierze gry xddd To studio też już zaczyna tracić na powadze.

1

@NeroTFP1 No właśnie o ile w przypadku "wybranka" pasuje mi taka potoczna forma to w przypadku, gdy mówimy o kimś kto wziął udział w znaczącym, historycznym wydarzeniu bardziej trafioną formą jest dla mnie "Powstańczyni" bo jest określeniem bardziej wyniosłym i wybrzmiewa z większym szacunkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?