MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@karolszymek Wypłatę mam zawsze ostatniego dnia miesiąca. U włoskiego prywaciarza.
5
@wojopancer Wolny Messiego z Live
3
Początek Majówki, Pogoda, Wypłata, Hansiball - It's a good day.
2
@karolszymek Hajto to w ogóle nie powinni promować w TV.
1
@karolszymek Totalnie nic. Jestem uczulony na tych ekspertów.
1
@July_6_BcN Po tylu latach to już tu "wjeżdżam" jak do siebie.
0
@FcPortoFan1999 Ja zawsze mówię, że jestem autem kiedy mi chcą lać jakichś procentowych perfum.
1
@XenoHD Tu masz wszystko rozłożone.
https://www.goal.pl/liga-mistrzow/barcelona-moze-zarobic-ponad-100-mln-euro/
3
@norbi77 Za takie bezpodstawne pomówienia i publiczne szarganie powinny być pozwy.
0
@BorzyKrzys Dlatego uważam, że te pokolenia są teraz do bólu roszczeniowe. Nie widzę wdzięczności za to, że rodzice robili wszystko by mieli godne dzieciństwo tylko wieczne pretensję, spychologię winy i brak poczucia odpowiedzialności za cokolwiek. Jak w takiej sytuacji mogę stwierdzić, że pokolenia są coraz bardziej mądre i rozwinięte intelektualnie? Trafiłem kiedyś na jakiś stary film z lat 80, gdzie rozmawiali w szkole z losowymi dziećmi przed kamerą. To w jaki sposób formułowały zdanie, w jaki sposób przekazywały myśli i prowadziły dialog było dla mnie szokiem bo miałem wrażenie jakby każdy z nich miał po 30 lat na karku. Według mnie mimo rozwoju technologii i komfortu życia to zaliczyliśmy regres jako cywilizacja, szczególnie pod względem moralnym.
8
@BorzyKrzys Pogoń za pieniądzem, skrajny kapitalizm, egoizm, znieczulica i selekcjonowanie ludzi na gorszych i lepszych to nie efekt boomerów tylko tego, że od wielu lat Europa namiętnie czerpie wzorce z "postępowego" Zachodu, czytaj USA. To tam żyli pierwsi ludzie, którzy zrywali kontakt z rodziną bo mieli zbyt mało "followersów" i to tam pieniądz jest Bogiem.
3
@kcule14 Ja uważam, że ten dwumecz to będzie niezła wojna pełna skrajnych emocji.
2
@BorzyKrzys @Safrani @NeroTFP1 Ja uważam, że "Wesele" z 2004 roku to jeden z lepszych polskich filmów. Chyba, żadna inna produkcja nie ma w sobie tyle polskiej tożsamości. Rola Dziędzięla i Jakubika to absolutny TOP.
Za to takie przerysowane filmy jak "Kler" w ogóle nie powinny się na tej liście znaleźć. Nie jestem tez fanem "Idy" czy "Zimnej Wojny".
Gdzie w ogóle jest " Żółty Szalik", "Symetria", "Komornik" w tym zestawieniu ??? Już nie wspominam o "Carte Blanche" czy "Skazany na Bluesa".
1
@Lucyffffer1922 Miałem tak kiedyś jak się zepsuła pamięć RAM.
2
@BorzyKrzys Dla mnie ten ranking to nieporozumienie.
BTW. To "mocno średnie Wesele" to pisałeś o tej starszej produkcji Smarzowskiego?
3
@Blantozaur @Safrani To tak odnośnie "krytyków" filmowych.
Ocena do filmu "Zapach Kobiety" z Pacino.
https://zapodaj.net/images/61f946c0971c7.png
0
@Safrani "Grzesznicy" to jest horror? Bo właśnie na taki gatunek bym sobie poszedł.
1
Leci coś obecnie w kinach dobrego? Czy sama padaka?
5
@Azi Szkoda, że jak przez ostatnie dwie dekady się chlastali maczetami w Krakowie dla rozrywki to nikt nie pytał "pisali już oficjalnie jaka narodowość" ?
0
@ObiwanKenobi No gdybyś wiedział, że Miszalski jest Prezydentem Krakowa to już byś zakończył to pierdolamento, ale spoko, czekaj tam na "coś oficjalnego" bo nie chce mi się dyskutować.
0
Ten w ogóle co zaczął
0
@ObiwanKenobi Sprawca ataku miał być niezadowolonym pacjentem, sprawa już wcześniej otarła się o Rzecznika Praw Pacjenta. W momencie ataku w gabinecie znajdowała się też pacjentka.
- Nagle wtargnął do gabinetu nieumówiony pacjent. Zaczął krzyczeć i wymachiwać dokumentacją medyczną, z jego wypowiedzi wynikało, że jest niezadowolony z tego, w jaki sposób przeprowadzono u niego zabieg, jakiś chyba dotyczący ręki. A następnie wyciągnął nóż i kilkakrotnie dźgnął nim lekarza, między innymi w okolice serca - mówiła prokuratorka Oliwia Bożek-Michalec.
Ten opis mi wystarczył, żeby wyciągnąć wnioski, zresztą na górze już gość wyjaśnił, można się rozejść.
0
@ObiwanKenobi Narodowość polska.
0
@Geble No w sumie tak tego nie interpretowałem, a pewnie o to chodziło.
1
@4drian0 I'm bored at home, a Szczena mówił, że go fryzjer utlenił w hotelu przed meczem.
1
@LambiPL Jeśli chodzi o jakość produkcji to nie mogę złego słowa powiedzieć, ale jeśli chodzi o politykę firmy i sposób wodzenia za nos to jest naprawdę słabe, a czerwona kontrolka zaczęła mi się zapalać, gdy na trzy generacje konsol wypuścili jedną grę. I jeszcze pewnie podczas premiery zawindują ceny gier na rynku bo środowisko tylko czeka kto się pierwszy odważy, a kto ma im przetrzeć szlaki jak nie taka potęga w branży gier.
1
@zuang1995 Oryginalny pomysł. Jeszcze nie widziałem, żeby kiedyś ktoś taki zaproponował w tym tygodniu. Myślę, że teraz się uda.
0
@barcanawieki Podobno drugi zwiastun wyjdzie miesiąc po premierze gry xddd To studio też już zaczyna tracić na powadze.
1
@NeroTFP1 No właśnie o ile w przypadku "wybranka" pasuje mi taka potoczna forma to w przypadku, gdy mówimy o kimś kto wziął udział w znaczącym, historycznym wydarzeniu bardziej trafioną formą jest dla mnie "Powstańczyni" bo jest określeniem bardziej wyniosłym i wybrzmiewa z większym szacunkiem.
0
@NeroTFP1 A jak Ty widzisz ten artykuł?
https://www.salon24.pl/u/ktosmusiorac/1338861,powstanka-czy-powstanczyni-tylko-powstancia