MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BezglutenowyPedri Yamal zrobił najwięcej w tym meczu. Jako jedyny próbował grać w pierwszej połowie. W drugiej sporo udanych dryblingów. Kilka razy groźnie strzelał. Gdyby nie fantastyczna dyspozycja Sommera to byłoby 4-4 w dogrywce + wcześniej słupek. Nie zapominaj też kto nas przywrócił do gry w poprzednim meczu. Moim zdaniem nieobiektywnie go oceniasz. Każdy z moich znajomych się nim zachwycał mówiąc, że jest "przekot", nawet Ci co byli za Interem, ale tutaj są tylko narzekania.
1
@barcanawieki W jakim sensie dodano FL Studio? Do gry będzie dodany program DAW? czy jak to rozumieć? xD
0
@Krystiansigma2734 Dobrze, że wykropkowałeś bo by Cię dopadła moderacja z prokuratorem z tę mariHuanę xd
0
@lajcior No problem taki, że nie da się komuś wcisnąć piłkarza i sami muszą go chcieć w takie cenie.
0
@APTAPT Już do tej pory zarobiliśmy z samej Ligi Mistrzów 80 milionów + inne rozgrywki. Dlaczego ma nie być okazji skoro w tym sezonie była, a dodatkowo wraca Casado i Bernal?
Cancelo? Rok temu każdy na forum go jechał równo z trawą za błędy w kluczowych meczach, a teraz klub ma go sprowadzić z powrotem? xD
0
@OrangeFcb Ok, ale wróć jak dorośniesz emocjonalnie. Pokazali w tym sezonie kawał dobrej piłki.
1
Jeszcze trochę będzie boleć, ale myślę, że teraz trzeba się skupić na tym co nam zostało i taki dublecik też będzie fajnym ukoronowaniem tego sezonu. Liczę, że sobie spokojnie dowieziemy to do końca i w następnym sezonie zaczniemy układać wszystko na nowo.
3
Marciniak myśli, że jest Collina.
7
Dzisiaj już na chłodno bo wczoraj nawet nie chciało mi się nic pisać. Uważam, że przegrali na własne życzenie. Po pierwsze to gra się w piłkę DWIE połowy, a nie tylko jedną, a po drugie to drużyna na tym poziomie powinna mieć w sobie na tyle wyrachowania by utrzymać wynik przez ostatnie 3 minuty. Pomoc schodzi do obrony i zagęszcza się całą linię defensywy tak by nie było miejsca nawet na to by patyka włożyć z przejściem na system "wybić jak najdalej" i czeka się na gwizdek. Jednak nie chcę się skupiać wyłącznie na tym co negatywne bo kolejny raz podnieśli się z wyniku 2-0, a to też świadczy o tym, że ta drużyna się nie poddaje, chociaż wolałbym żeby zamiast remontad po prostu grali swoją piłkę od początku meczu. Tak czy inaczej Flick jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Jak na pracę w tak poyebanych warunkach, gdzie ciągle są jakieś problemy z rejestracją, sądzenie się z Yebasem i brakiem ławki to i tak moim zdaniem wynik ponad stan. Teraz tylko skupić się na tym by nie sfrajerzyć w LL i zakończyć ten sezon z dubletem.
Visca el Barca y Visca Catalunya. Zawsze!
2
@Kgorecki2500 Dopóki istnieją napędy w konsolach to ceny nie są problemem. Jak kupię za 500zł to i tak sprzedam za 450zł. Jak przestaną wypuszczać napęd i zrobią pełną cyfrę to będę sobie ogrywał gry z promocji.
0
@SinMistico Tek już pewnie skopcił dwie ramki szlugów przed hotelem, a Ania nie nadąża z gotowaniem bigosu na uspokojenie dla Lewego.
1
@agaFCB Dotarli wszędzie, ale nie na taką skalę jak w Warszawie. Poza tym u mnie w mieście ludzie nie prowadzają się na smyczy jak psy w lateksie i nie dostrzegam też aktywiszczów. Jak zobaczę czasem w galerii inżyniera z Afryki czy Azjatę to jest wszystko.
1
@Kgorecki2500 Ja czekam na premierę tego
https://zapodaj.net/images/d8607bc742ea7.png
2
@draxidox Rzadko kiedy się z Tobą zgadzam w kwestiach drogowych, ale w tym przypadku popieram bo tu ewidentnie się bananowi uroiło, że ten Mercedes czyni go na drodze kimś ponad plebsem i zasady ruchu drogowego go nie dotyczą.
17
@July_6_BcN Dlatego omijam szerokim łukiem stolyce bo dla mnie to miasto jest symbolem tych czasów, które przyprawiają mnie o mdłości. Wolę zostać w swoich zacofanych rejonach, gdzie jeszcze nie dotarło to na taką skalę.
2
@Starrk Gdyby skupili się na sporcie, a nie na dochodach ze sportu to nie byłoby problemu.
0
@szymonekk Kounde się sprawdza w naszym stylu gry.
1
@Kgorecki2500 Jeśli znasz universum to wiadomo o co chodzi. Gra tego nie tłumaczy bo to nie jest część pierwsza tylko druga ;) Ja teraz gram w coś co jest straszniejsze niż Silent Hill i RE, a mianowicie w Madison.
0
@clyde Ale po pikantnym jedzeniu się nie leci na kibel tylko wtedy jak zjesz np. kebaba z kiepskiej jakości mięsa. Dlatego się tak utarło, że ostry kebs = kibel bo przeważnie każdy kebab to kula mocy na składnikach z marketu Makro, ale generalnie chilli w odpowiedniej dawce wpływa pozytywnie na zdrowie i przemianę materii. Sama pikantność potraw nie powoduje rewolucji żołądkowych. Gdyby tak było to cała Azja czy Indie by się wykończyły. Dobry makaron sojowy z warzywami i kurczakiem w chilli to dużo lepsza opcja dla żołądka, niż np. łagodna tłusta karkówka z grilla z kajzerką.
2
@clyde Jakieś ostre tajskie żarcie, żeby przepaliło ryja, ale to będzie raczej obiado-kolacja.
2
@PIWOSZ89 Czy ja wiem? Już wcześniej byliśmy na tyle rozwinięci, że bezdomni rozdawali samochody. Dwa dostał przebieraniec z Torunia.
1
@michal26 Ale, że Dudka na Mundial nie wzięli?...
1
@reloaded Dla mnie to jest nieoglądalne z dwóch powodów. Obecny nurt nie jest dla mnie muzyką wartą uwagi, a takie persony w Jury jak Leosia i Malik to jakiś ponury żart. To takie show skierowane do pokolenia Z. Dużo lepiej wspominam "Żywy Rap".
0
@Kuchar To na pewno. Mi szkoda meczu na to, by dzielić uwagę z forum. Lubię oglądać w skupieniu.
3
Trzeba po pracy rozładować stres na siłce, a potem podszykować jakieś ostre tajskie żarcie, żeby wypaliło mordę i podgłośnić TV, by zbudować odpowiednia atmosferę. Brzmi jak plan. Kto komentuje mecz?
2
@mekston Dobra jest. Zwracam honor.
0
@mekston W 2012 rozegrali mecz towarzyski z wynikiem 3-1 dla Argentyny. Nie było tam karnego.
0
@mekston Kiedy był ten mecz? bo nie kojarzę.
0
@mekston Kiedy i gdzie? na treningu?
1
@PIWOSZ89 Tek obronił karnego G.O.A.T. więc ...