1

@KamQiX No wiesz, ale piszesz w odniesieniu do samego siebie, "że Ciebie by to nie prowokowało, gdybym zaczął zdanie od słowa tego czy tego". Tylko, że moim zdaniem byłbyś w mniejszości, a większość wierzących użytkowników poszła by raczej w uszczypliwości bo odebraliby to jako atak. Były tu wielokrotnie dyskusje na temat religii i miały one po ponad 100 komentarzy, gdzie w środku jedni dyskutowali normalnie, inni się atakowali. Takie deklaracje zawsze będą prowokujące dla pewnego gorna ludzi.

1

@Jakchcesz Nie wiem czy to prawda, ale podobno oblizał zakrwawioną siekierę, więc no jakby raczej jest niepoczytalny. Chyba, że był czymś naćpany.

3

@fcb__fan
- Ok. Zadzwonimy do Pana
- Ok.....a ja nie mam telefonu....
- Ok, okayyy.

0

@KamQiX Ale przykład jest bardzo prosty i nie trzeba tutaj szukać jakichś wyszukanych frazesów. Wystarczy, że napiszę tutaj post typu
"nie rozumiem ludzi, którzy wierzą w historię zapisaną w jakiejś Księdze zwanej Biblią" albo "Uważam, że Katolicy są naiwni wierząc w życie wieczne" i zobaczysz co się stanie pod tym postem.

3

@MadafakinGuy Niezłe combo. Ja kiedyś jak nie miałem słodyczy na gastro to wymieszałem dżem z kakao i zagęszczonym sokiem malinowym do rozcieńczania.

1

@KamQiX A ja wielokrotnie. A na tym forum już nie zliczę. Szczególnie w jakieś dni postów.

0

@Mankind Ale ładnie wyszedł Sławuś na tym zdjęciu. Jak zaginiony syn Nawrockiego.

6

@Kgorecki2500 @Starrk
To mnie zawsze bawi:
Krytyka ateizmu - Super!
Krytyka katolików - Prowokacja!

7

@fcbarca1991 Myślę, że powinien Cię przeprosić za to, że jego styl bycia nie wpasowuje się w Twoje idealne wyobrażenie.

Dla mnie najważniejsze jest to, że gra zajebiście w piłkę, nikomu nie robi krzywdy, nie pokazuje środkowego palca do kibiców gości i cieszy się piłką, a to jak nosi spodnie i jaką ma fryzurę?....serio?

1

@Kasy No cóż. Mam swoje zdanie na ten temat, ale zachowam dla siebie bo cytując klasyka "To by nic nie dało. Nie dało by nic".

1

@gumaz A pasażerowie drugiego pojazdu?

0

@Robert_Kubica Może się ziści, a może nie. Ten plebiscyt jest obecnie nieprzewidywalny.

10

@Zoker Nie wiem, ale nie podoba mi się ta narracja. Wszystko mieli w swoich rękach, a jak się nie udało przez indywidualne błędy to winy szukają w sędziach. Słabo.

12

@Zoker Nasza obrona była obs*ana w ostatnich minutach.

0

@lajcior No dokładnie tak. Kiedy rywal nie ma już nic do stracenia i rzuca się całymi siłami grając "na aferę" to sie cofa pomoc do tyłu i muruje bramkę, a nie gra na takim samym ryzyku jak w 50 minucie.

3

@lajcior Raczej wina złej taktyki na ostatnie minuty. Takie jest moje zdanie. Można grać cały mecz ofensywnie, ale trzeba wiedzieć kiedy zagęścić i się cofnąć i niczego to nie ujmuje pod względem ogólnego stylu, a jedynie świadczy o doświadczeniu i wyrachowaniu.

1

@KamQiX Szkoda, że nie da się ustawić na 4k (nawet na YT) bo trochę to odbiera jakości.

6

@MesQueUnClub96 Wskaż różnicę pomiędzy podmiotem, a orzeczeniem i dopasuj prawidłową formę zapisu danego słowa:

- grzegrzółka
- grzegżółka
- gżegżółka
- gżegrzółka

1

@clyde Kiedyś chodziłem, ale jak byłem młodziutki. Jeszcze za czasów jak Marek Perepeczko był u mnie dyrektorem teatru. Potem bardziej do gustu przypadło mi kino i tam już zaglądam dość często.

4

@gumaz A to w takich czasach szkolnych, gdzie się składało z kolegami grosz do grosza to się piło Volt, VIP czy inne ścierwo :D To fakt. Nawet Dzbany Leśne.

0

@gumaz U mnie nigdy nie był nawet w TOP5. Piwa, które piłem to była Perła, Okocim zielony, Pilsner Urquel, Budwaiser i Zatecky.

7

@gumaz Pierwsze 3 miesiące za czteropak Harnasia i paczkę Rothmansów.

1

@heniusss Z tym kloszem to jest obecnie jeszcze gorzej, niż wtedy bo człowiek przychodził do domu ze zdartym kolanem czy łokciem to mama przyklejała plaster i mówiła "następnym razem uważaj", ale nie chowała roweru do piwnicy. Człowiek jak miał 11 lat to jeździł dwoma autobusami z przesiadką przez całe miasto do szkoły, a teraz dzieci 15 lat podwożą samochodem pod same schody i jeszcze odprowadzają do drzwi wejściowych. Nie wiem na ile to jest idealizowanie swoich czasów, a na ile obiektywne spostrzeżenia, ale rozsądek podpowiada mi, że lepsze przygotowanie do życia mieliśmy my jako dzieci.

1

@heniusss Gdyby jeszcze ta świadomość przychodziła po fakcie i ktoś wyciągał z tego wnioski na przyszłość, ale tu się powtarza cały czas te same błędy, a niektórzy mają wręcz syndrom sztokholmski. Trudno oczekiwać nowych rezultatów skoro cały czas tkwi się w tym samym miejscu. No, ale to też poniekąd brak rozsądnych alternatyw. Trudno się wybiera w sytuacji, gdy wyboru nie ma.

1

@heniusss Też bym chciał, ale moim zdaniem to utopia. Polska ma swoją mentalność. Prędzej się jeden na drugiego śmiertelnie obrazi, niż pierwszy wyciągnie rękę w celu pojednania.

0

@Irmscher10 W jakim miejscu? W zakładzie psychiatrycznym? Czy zakładzie psychiatrycznym o zaostrzonym rygorze? W tym pierwszym tak, w tym drugim nie.

0

@Irmscher10 No, no. Z pewnością tak było.

34

@4Fabregas4 @Moderacja Tak czytam od dłuższego czasu komentarze tego użytkownika, a potem spoglądam w regulamin:

9.3.3.
- prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni;
- „trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników;

....i zastanawiam się czy ten przepis ma realne zastosowanie czy jest martwy.

0

@Hosh Telewizor na świetlicy, trzy posiłki dziennie, gry planszowe i spacery po ogrodzie. Brzmi jak koszmar.

1

@heniusss Bo społeczeństwo daje ku temu podstawy by traktować ich jak ciemny lud. Gdybyś zadał mi pytanie - "czy uważasz, że Polska to mądry Naród?" to odpowiem, że zdecydowanie nie bo nie dostrzegają tego kto jest ich prawdziwym wrogiem tylko plują jadem między sobą. Politycy tworzą sekty i podziały, a oni w to idą jak osioł za marchewką i kijem. Rodzina potrafi ze sobą zerwać kontakty bo jeden za Tuskiem, a drugi za Kaczyńskim. Ludzie inteligentni tak nie postępują bo są w stanie określić prawidłowe priorytety. Nie dalibyśmy się podzielić jako Naród, gdyby Polak potrafił myśleć samodzielnie. Skoro jesteśmy tak podatni na manipulację to politycy wykorzystują tę słabość - "okazja czyni złodzieja", a oni są złodziejami tylko w białych rękawiczkach. Idealiści są tłamszeni, gdzieś na samym dole, a na górze są elity, które chcą obłowić swoje konta, obstawić rodziny na stanowiskach i mieć immunitet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?