MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kengo Będę bardzo usatysfakcjonowany jak uda mu się chociaż w połowie mieć taką karierę jak Lionel. Dobrze wystartował, ale wrócimy do tematu za 10 lat.
0
@RomanGroza Przecież Cancelo już tu był i klub sie go pozbył. Zresztą kibice płakali, że popełnia błędy w kluczowych meczach.
1
@wojopancer Nie, bo wolność jest bezcenna i wolę jako biedak poleżeć nad rzeką, niż jako biedak siedzieć odcięty od świata w jednej celi w pięciu.
0
@directedbyfcb Z czerwoną to jeszcze rozumiem bo często są to kary za jakieś bestialskie wejścia, ale takie żółte za faul taktyczny to się powinny resetować.
0
@Eto'o9 R10 Serio był taki przepis? Bez sensu.
1
@LinekMichal Ja się z tym zgadzam, ale jestem ciekaw czy równie radykalny jest też wobec większych osobistości w świecie piłki oraz kolegów, którzy grali w podobnym okresie czy po prostu czysta wybiórczość.
3
@Luciano99 Wiedziałem, że tam się chyci wiele płotek.
0
@lajcior Oczywiście.
13
Chętnie bym go zapytał jakie w takim razie ma zdanie na temat legendarnego bramkarza Gianluigiego Buffona lub piłkarzy takich jak Platini.
10
@HarveySpecter To teraz pomyśl, że gościu Cię nabrał jak dziecko tym komentarzem i oceń swój intelekt skoro większość osób się zorientowała, a Ty nie dałeś rady.
0
@Zoker Rozumiem, ale ja powtarzam to co tutaj pisał, a czy to egzekwują to już nie wiem.
0
@July_6_BcN Jak masz dyskusję na 200 komentarzy i obrzucają się łajnem co drugi komentarz albo podczas meczu, gdy w tej samej sekundzie wchodzi kilka komentarzy to wyobrażasz sobie, żeby pod każdym usuniętym komentarzem argumentował "dlaczego?". Myślę, że to by przerosło każdego.
0
@July_6_BcN Moderator pisał już wielokrotnie, że jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości lub jakieś pytania to trzeba się odzywać priv.
41
@Luciano99 Dodałbym jeszcze, że jest bardzo naturalny i emanuje taką autentycznością. Budzi spore zaufanie dlatego nie dziwią te %. Pamiętam, gdy kupował pomidory u Pani Jadzi w warzywniku i można było odnieść wrażenie, iż to jest nasz człowiek, zwykły człowiek dla Polaków.
0
@pt9 Gdzie konsola, bilard i jacuzzi?
7
@lajcior Nawet Desperados
4
@Zoker No tak szczerze to najlepiej żadną z nich.
0
@Stinger_ Zawsze będę utrzymywał, że w pierwszej kolejności powinni być brane osiągnięcia indywidualne bo ta nagroda jest dla jednego piłkarza, a nie dla wszystkich, którzy złożyli się na sukces drużynowy. Gdyby np. trafiło się trzech piłkarzy, którzy w sezonie strzelili po 40 czy 50 bramek to wtedy należy zajrzeć w asysty, kolejno w nagrody MVP i potem rozpatrywać Trofea drużynowe.
2
@Stinger_ Serio ktoś brał tak zupełnie na poważnie to, że Lautaro może dostać ZP w tym roku przy obecnej konkurencji?
3
@PW27 Z całym szacunkiem, ale zauważyłem, że tutaj pamięć sięga najdalej jeden sezon, może dwa. To się tyczy każdego zawodnika w tym klubie. Nie raz ta pamięć jest jeszcze krótsza i np. we wtorek dany zawodonik jest TOP, a w sobotę FLOP. Jedno jest pewne, Niemiec nie dostanie w tym klubie łatki najgorszego bramkarza bo miał bardzo dobre sezony w swoim wykonaniu i był czas, gdzie naprawdę spora grupa ludzi okrzyknęła go najlepszym bramkarzem na świecie obok Oblaka.
0
@Herato Nieładnie, że pomyliłeś nicki.
13
@AlwaysBlaugrana Jeżeli ktoś nie chce Trzaskowskiego u władzy to nie idąc na wybory zwiększa szansę na jego wygraną, więc jaka w tym logika? W przypadku osób, o których wspominasz cel uświęca środki i jestem w stanie zrozumieć różne perspektywy. Nie tylko własną.
1
@AlphaNumeric Rashford to mi się kojarzy z piłkarzem, który w swojej karierze dobił do pewnego sufitu i najlepszy czas ma za sobą. Nie mam dobrych przeczuć do co tego transferu, ale Lookman faktycznie wygląda nieźle, tylko pytanie czy w każdej taktyce tak pogra.
0
@AlphaNumeric Mnie osobiście z tego grona satysfakcjonuje tylko Nico. Reszta może nie przychodzić.
2
@bartulek98 @lajcior Jak wypadł z paczki jakiś złoty Ribery czy Robben to pamiętam, że skakałem po pokoju z 10 minut i darłem ryja, że mam grajka za 370k, a teraz w pierwszym tygodniu dają do zrobienia gościa, który ma co prawda jakiś overall 85, ale tempo już 97 pace i taka gra xD
2
@lajcior W tamtym roku nie kupiłem bo widzę w jakim kierunku to zmierza. Po pierwsze ilość tych "wyjątkowych" kart, które wyjątkowe to były w 2013 roku, a nie teraz. Poprawność polityczna bo oczywiście świat by się obraził, gdyby nie wymieszali facetów z kobietami i teraz laska wchodzi bark w bark z Van Dijkiem. Pay to Win to kolejny zgrzyt. Gameplay, który się zmienia wraz z każdą aktualizacją.
0
@barteq Szok związany z tym jaką jakość wniósł do klubu Pan trener.
2
@kanver_ Tylko należy sobie zadać pytanie czy oddanie głosu na kogokolwiek motywując się tym, że zrobi się na przekór jakiejś grupie ludzi i chwilową satysfakcją jest mądre? Myślę, że powinno się odcinać emocjonalnie od takich rzeczy.
20
@Roobo Czysta manipulacja, która ma wpłynąć na potencjalny wybór.
1
@Safrani No ewidentnie jeszcze nie wstał patrząc na to co tu się dzieje.