1

@draxidox Kierowca w srebrnym aucie miał wystarczająco dużo czasu by zwolnić i umożliwić gościowi z kamerą bezpieczne włączenie się do ruchu, ale Pan choleryk jest na drodze taki ważny, że aż musiał sam złamać przepisy i pewnie by jeszcze kogoś wziął na maskę z tych emocji, gdyby przechodził przez zebrę. Zwykły burak i tyle.

0

@Derean Gdyby bardzo chciał to już by tu grał.

1

@fc20barca Metallica

1

@lajcior Zależy czy jesteś typowym ajfoniarzem czy otwierasz się też na inne opcje. Od siebie mogę polecić Pixel 9 Pro.

0

@Zoker Widzę, że dzisiaj Ci się włączył tryb - "mądrala"

1

@gumaz A mżawka to jak najbardziej. Lubię sobie nawet po takiej chodzić na ulicy bo to taka ciepła mgiełka.

1

@gumaz Jesień jest od odpadów i niech wtedy leje nawet 3 miesiące, ale wiosna lato powinny być ciepłe i przyjemne.

0

@Zoker @DonCarletto Nie dziwię się i nie nazwałem ich bydłem dlatego, że tak zareagują tylko dlatego, że są najgorszym bydłem kibicowskim w LaLiga i gorszego nie ma w całej lidze. Każdy zawodnik, który odchodzi do bezpośredniego rywala musi liczyć się z taką reakcją, ale jemu wyjątkowo współczuję bo tam poziom nienawiści ma inny wymiar.

20

@Starrk Ogólnie to mu współczuję grać na wyjeździe w Espanyolu. To bydlo go tam zje.

0

@Kazragore No jak jest coś nie tak z internetem to tak. Np. kiedy jest obciążony jakimś pobieraniem, albo jak się przywiesił, albo jak jest podpięty do złego portu w routerze.

0

@blakkudium Po co im zawodnik, który nie jest już w stanie rozegrać pełnego meczu? Będą go wpuszczać na ostatnie pół godziny?

2

@Commando Mówił, że Nawrockiego się prawda nie trzyma, sugerując chyba jednocześnie, że jego się trzyma :)

1

@AxelF Czas pokaże. Moim zdaniem dopóki jest Kaczor to elektorat wie, że każdy kandydat i każdy ruch tej partii jest "błogosławiony" przez ich idola. Więzi z Nawrockim nie było, ale była świadomość, że wystawił go Kaczyński. Sporo się naoglądałem tych wywiadów na ulicy z tymi ludźmi. Pokazywali im zdjęcie Kaczyńskiego to "Święty człowiek, jedyna patriota. Idziemy za nim w ciemno". Może będzie tak jak mówisz, że propaganda Republiki (czy może znowu TVP) im wystarczy do dalszego wyznawania pislamu, który zostawi po sobie Mahomet z Żoliborza, ale tu siła rażenia od jego osoby idzie potężna i on naprawdę ma rzeszę wiernych wyznawców. Oczywiście tuba robi tu ogromną robotę, a ludzie starsi kiedyś nie mieli, gdzie weryfikować tych informacji i tak są już zaprogramowani, że nie korzystają tak namiętnie z google jak młodzież i nie czują potrzeby weryfikowania tego. Np. mój ojciec ma 70 lat i on doskonale wie, że w internecie można wszystko sprawdzić, ale w jego czasach nie było internetu i on do dzisiaj żyje bez serfowania po sieci. Uważa to, za wynalazek dla młodzieży, a on ma swój poczciwy telewizor i radio na ganku. Ja to mówią "starego psa nowych sztuczek nie nauczysz". Nie jest jedyny w tym kraju z takim podejściem.

2

@norbi77 Ale fajnie się to ogląda jak rzucają nimi niczym workiem ziemniaków.

5

@Marusek Każdy patrzy ze swojej perspektywy. Mnie za pierwszej kadencji Tuska żyło się strasznie ujowo i nie byłem w stanie wynająć sam mieszkania, a plaga umów śmieciowych to było coś czego nie zapomnę nigdy.

3

@GTBTP "Oł, to ciekawe" - haha. Piękna puenta :D

0

@AxelF Ale Czarnek nie jest bozyszczem emerytów. Beton nie czuje z nim żadnej głębszej więzi. Z Jarosławem elektorat się zżył i idą za nim od dekad.

1

@Hawajczyk No, ale w dyskusji biorą udział również osoby, które myśleć nie potrafią i powielają stereotypy, które podświadomie chłonęli z masowego przekazu społeczeństwa, więc wszystko się zgadza i uważam, że nie ma sensu ich wyprowadzać z błędu bo to walka z wiatrakami. Ten czas można lepiej spożytkować.

0

@ArcziArtt W takim razie PS5 też Ci się znudzi po czasie. Jest kilka tytułów na wyłączność i potem wracasz do tego samego co jest na Xbox.

17

@Hawajczyk Myślę, że dla osób, które naprawdę potrafią myśleć jest to oczywiste i nie trzeba takich rzeczy tłumaczyć.

0

@Majkmajki A gdzie kupiłeś tę grę? W sklepie PS Store, cyfrową na Allegro, czy na płycie? Czy jest po prostu w abonamencie Premium?

1

@Majkmajki Nie trzeba. Żeby grać online wystarczy najtańszy abonament PS Plus Essential. Chyba się nie wpisałeś po prostu do konta PSN.

3

@GTBTP To było bardziej życzeniowe z mojej strony i nie żyję nadzieją, że to się wydarzy. On się nie usunie z własnej woli, to oczywiste. Obiektywnie wychodzi im całkiem dobrze to by nadal rywalizować z obozem Tuska bo jeżeli mówimy o korzyściach dla kraju to ta batalia przynosi nam więcej strat, niż korzyści i lepiej, gdyby jej w ogóle nie było.

4

@Arkon Z polityki to powinien odejść zarówno Tusk jak i Kaczyński. Może wtedy się trochę skruszy ten beton wyznawców i ludzi, którzy mają w domu zdjęcie Jarka otoczone świecami na swoich mini ołtarzach. Trzaskowski myślał, że wygrał, a kamera na Tuska. W drugim obozie startuje Nawrocki, a wszyscy skandują Jarosław! Jarosław! Jeden i drugi musi zniknąć.

2

@ArcziArtt A jaki jest powód przesiadki? Wtedy Ci powiem czy ma to sens.

0

@Bykunn Z inteligencją się rodzisz. Już od małego możesz być wybitnie bystry, a mądrość to jest coś co budujesz nie tylko wykształceniem, ale i doświadczeniem życiowym, rozwojem świadomości. Dzięki inteligencji wiesz co to jest moralność, ale dzięki mądrości wiesz, że warto się jej trzymać. Może dzięki temu dostrzeżesz analogię do historii, którą zamieściłem powyżej. Młodzi idą na studia z automatu, według szablonu narzuconego przez standardy oczekiwań społeczeństwa, ale czy większość z nich się przykłada do tej nauki? Czy raczej liczą, żeby się tylko prześlizgnąć po linii najmniejszego oporu z minimalnym nakładem wysiłku. Często zaliczają poprzez poprawki, wspomagają się używkami by nauczyć się w nocy na egzaminy, ledwo mogą skupić się na jednej konkretnej dziedzinie, którą studiują i to na postawie tego oni są "mądrzejsi" czy "inteligentniejsi" ? Absolutnie nie.

0

@Bykunn Można być osobą inteligentną, a ogólnie być idiotą. Dajmy przykład, ktoś się rodzi inteligentny, bystry, błyskotliwy, pnie się po szczeblach branży, osiąga sukces, pieniądze, władze, ale kiedy mija osobę starszą, która sprzedaje koperek by drobić do emerytury po wielu trudach życia to nią gardzi i patrzy jak na kogoś gorszego, kogo można poświęcić w pierwszej kolejności bo według niego nic nie wnosi do społeczeństwa. Jest wtedy inteligentnym i wykształconym idiotą. Bycie mądrym nie polega na szybkim mnożeniu w głowie czy ilości opanowanych języków, a na tym jakie wartości się pielęgnuje, a zauważyłem, że mnóstwo ludzi myli ze sobą te dwa pojęcia.

6

@Bykunn Nie ma reguły. Na studia się może dostać obecnie każdy imbecyl i są przypadki, że nie są w stanie określić kształtu Polski czy jaka jest stolica Hiszpanii. Dla mnie wyższe wykształcenie nie jest żadnym wyznacznikiem poziomu intelektualnego. Możesz nie mieć nawet matury, a prowadzić duże przedsiębiorstwo i mieć pod sobą kilkadziesiąt studentów po kilku fakultetach. To są takie same stereotypy jak to, że większość łysych z tatuażami to na pewno recydywiści.

10

@draxidox Szczególnie, że dość często trafiam na pytania "Panowie, wiecie, gdzie można zapłacić za napisanie licencjatu? Bo obecnie nie ma czasu, żeby to zrobić" xD

1

@Michael24 No myślę, że głupsze jest po prostu to porównanie. Politycy wprowadzają standardy, do których się musisz później dostosować, więc Twoje decyzje i wybory muszą w międzyczasie uwzględniać zmiany jakie nałożyli Ci politycy, a piłkarzy możesz wyłączyć i jedyne na co to wpłynie to na dobór rozrywki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?