0

@ViscaelBarca2007 Za Olmo dali bodajże 60mln? za Raphinhe 58mln? Nawet jakby trzeba było dać za Nico 80mln to jest tego wart przy obecnych realiach na rynku. Po pierwsze zna ligę, po drugie jest u nas sporo Hiszpanów z którymi już ma chemię z Reprezentacji, po trzecie jest młody, po czwarte ma naprawdę duże umiejętności i u Flicka może się tylko rozwinąć.

My nie mamy problemów finansowych tylko fair playowe. Tylko w tym w tym roku zarobiliśmy ok.100mln z samej LM, do tego dochodzą inne rozgrywki, bilety, pamiątki, umowy sponsorskie, prawa do transmisji i to co mieli na koncie z tamtego sezonu bo nie wyczyściliśmy się do zera. Druga sprawa, że okienko sie dopiero otworzy i nadal można pracować nad tym by opchnąć swój szrot w tym np. Fatiego, który obciąża budżet płacowy, Pablo Torre, który jest zepchnięty na plan boczny, może i Ter Stegen odejdzie, kto wie. Opcji jest wiele.

Nawet jeżeli za danego piłkarza się nic nie weźmie (Ter Stegen) to zwalnia on potężną pensję. Niemiec mało nie zarabia.

0

@ViscaelBarca2007 A jaką on ma klauzulę, że jest osiągalna dla najbogatszych? 222mln jak Neymar? Tę jego klauzulę to jesteśmy w stanie wpłacić na pstryknięcie palcem w obecnej sytuacji finansowej.

0

@ViscaelBarca2007 Żeby na kolanach przyszedł i przeprosił za to, że odmówił rok temu. Laporta ma swoją chorą dumę dlatego popadł w konflikt z Koemanem, nie naprawił relacji z Messim, narobił smrodu z Xavim i Alemany też nie odszedł bez powodu. Zrobił w klubie sporo dobrego, ale charakter ma konfliktowy.

0

@Encore @Gibbon_FCB A Guardiola jakie plany?

0

@EncoreCo się stało z takimi zawodnikami jak de Bruyne, Bernardo, Walker, Ederson Grealish czy Echverri? Bo ja się zatrzymałem w czasie jeśli chodzi o PL.

1

@La Pulgaa No właśnie jak ktoś mnie zna na tym forum to od razu wyczuwa kiedy ironizuję, dlatego dostałem herba od Maciusia. Ja się już wydyskutowałem na temat chorób na tej stronie i nie szukam kolejnej dyskusji bo nie widzę w tym sensu.

2

@macio_944 Zespół niespokojnych nóg :)))

1

Zawsze mnie śmieszy ta reakcja, że on nic nie zrobił hahah

0

@Kitek1640 Uno, Doue, Tres, Quatro

2

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Zawsze jakiś zawodnik będzie poszkodowany i nie da się jednakowo rozwijać wszystkich piłkarzy w klubie.

17

Flick mu wyłożył na talerzu gotowy pomysł na zawodnika, który był najlepszym piłkarzem w lidze, ale on stwierdził, że wykastruje wszystkie jego atuty na innej pozycji bo taką ma wizję xd

4

@macio_944 Ten trener w ogóle jest jakiś dziwny. Jego decyzje są dla mnie totalnie niezrozumiałe.

3

@partymaker Ma Olmo skrojonego pod 10. Bez sensu tam grać Pedrim, któremu odbiera w ten sposób większość atutów.

0

@Krzysztof1987 Dembus na 9? On najwięcej zamieszania robi na skrzydle. Poza tym z całej trójki najbardziej naturalnie na szpicy czuje się właśnie Mbappe, który rozegrał na tej pozycji najwięcej spotkań. A Doue na lewą bo Dembele największy potencjał pokazuje właśnie na prawej stronie. Zawsze lepiej wyglądał na prawej mimo, że jest obunożny.

2

@RoberDzik Na ten moment Hiszpania jest moim zdaniem lepszą drużyną, niż Francja w ogólnym rozrachunku.

7

@Sulimo Krewi i Wino jest dłuższy.

0

@Pressinho Ale sens dla kogo? dla nas? Ten system jest tworzony dla ludzi, którzy chcą mieć jak największą kontrolę. Jeżeli ktoś dzwoni do szkoły, że podłożył bombę to Cię namierzą, jeżeli dostajesz duże kwoty na konto to sprawdzą czy odprowadzasz podatki, jeżeli zalegasz z mandatami to w skrzynce szukaj wezwania od komornika, jeżeli piszesz w internecie groźby to też Cię znajdą. Chodzi o to by wyeliminować wszystkie czarne strefy, gdzie możesz zrobić coś nielegalnie bez wykrycia. Ta inwigilacja służy do łatwego kontrolowania jednostek społecznych, a sama sieć daje tyle możliwości, że pod inwigilacje podpinają się również prywatne przedsiębiorstwa, które pozyskują bazy danych i dzwonią do Ciebie z fotowoltaiką albo na każdej stronie wyskakują Ci reklamy sprzętu, którego ostatnio szukałeś w google. Na stronach akceptuje się regulaminy, których nikt nie czyta. Jeszcze trochę i będziemy mieli całkowitą cyfryzację pieniądza, gdzie każda Twoja transakcja zostawi ślad dla urzędników i to jest nieuniknione, więc istnieją ograny, dla których ma to ogromny sens. Społeczeństwo jest wielkim stadem małych mróweczek, które Państwo, Unia Europejska, Świat chcą mieć pod pełną kontrolą i co jakiś czas wprowadzają nowy sposób na to by pozyskać prywatne informacje.

1

@marcin62 Powiedział też, że jest najlepszym piłkarzem w historii, że ME są ważniejsze, niż MŚ i że Złota Piłka straciła wiarygodność, zaraz po tym jak mu Leo odjechał w statutetkach.

1

@Faro Podbródek to za mało by stwierdzić podobieństwo. Całkiem inna twarz.

3

@Cule1234 Dlatego właśnie nie mam tam konta bo czytanie na każdym kroku takich cebularzy mogło by mnie doprowadzić do jakiejś choroby.

23

@marcin62 No tak, bo Ronaldo miał zajebiście intensywny sezon na derbach pustyni xD

0

@numen Plany transferowe nie polegają na tym, że się płaci każdą kwotę jaką krzyknie klub sprzedający. Jeżeli zarząd sobie założył, że nie wyda na niego więcej, niż 50mln (słusznie), a Liverpool chce za niego 85mln i nie zejdą do 50mln to się odpuszcza taki transfer, nawet jeśli nas stać by dać 100mln. Już Bartomeu robił takie interesy, że jak BVB krzyknęło sobie 130mln za małolata po jednym sezonie to pobiegli, zapłacili i jeszcze w rękę pocałowali, a później kryzys finansowy i jeden palec do buzi, a drugi do.....wiadomo gdzie. Tylko w tym roku zarobiliśmy na samej lidze mistrzów ok. 100mln, nie liczę innych rozgrywek, biletów, pamiątek, umów sponsorskich, a Wy dalej wierzycie, że klub pieniędzy nie ma :))))

3

@IronSanHybrid No ładnie to wygląda. Muszę sobie kiedyś zrobić taką zieloną pastę. Smacznego ;)

11

@Lucerfi Przecież jesteśmy już na etapie, gdzie wiedzą o nas wszystko. Numer telefonu zarejestrowany na pesel, mObywatel, Konto Google, Nawigacja, Spersonalizowane reklamy, Konto bankowe, Numer IP, Przetwarzanie danych. Nawet prawa jazdy nie musisz wozić ze sobą bo jesteś w systemie. Znają historię mandatów czy chorób, jakie leki brałeś przez ostatnią dekadę. Wszystko się dzisiaj odbywa cyfrowo łącznie z przesłaniem L4 w miejsce Twojego zatrudnienia. Ktoś się jeszcze łudzi, że jest anonimowy? xD

2

@norbi77 Tak jest w przypadku gier, które dostały aktualizację next gen. Jeżeli dana gra nie ma takiej aktualizacji to zainstalują się jedynie wszystkie poprawki jakie do tej pory dostała gra. Gry, które dostały next gen zazwyczaj mają przed istalacją wybór czy chcesz wersję PS4 czy PS5.

0

@VegetaPolska Ale Ty mi takie pytania zadajesz jakbym nazywał się Probierz xD Nie jestem jego rzecznikiem prasowym. Może się boi mu coś powiedzieć, albo mu to odpowiada, albo obawia się hejtu - nie wiem, trzeba by JEGO zapytać. Ja, gdybym był trenerem i faktycznie bym widział, że się miga od kadry, a upomnienia nie robią na nim wrażenia to bym go skreślił i budował kadrę bez niego nie zważając na to co mają do powiedzenia dziennikarze. Polityka bez świętych krów. Myślisz, że bym się go prosił " No Robert przyjedź, nie zostawiaj nas w takim momencie" - nie, nie dostałby powołania po prostu i bym rzeźbił z tego co mam w kadrze.

0

@PatrykBarca No to jeżeli selekcjoner podpisał indywidualną umowę o pracę, pobiera pensję i jest rozliczany na podstawie wyników i własnych decyzji, a skład mu ustalają dziennikarze i kibice w internecie to znaczy, że się nie nadaje na to stanowisko. Przyszedł taki Santos, powiedział, że nie będzie żadnych konferencji, odciął się od dziennikarzy i miał wywalone jajo na to co tam o nim mówi jakiś Borek w studio. Tak to powinno wyglądać - ja jestem trenerem, ja decyduje kto gra, jak wyglądają zasady na zgrupowaniu i wyniki są zależne wyłącznie ode mnie.

0

@PatrykBarca Ale przecież trener w każdym momencie może go przestać powoływać, a szatnia może wybrać innego kapitana. Co stoi na przeszkodzie? Widocznie im to odpowiada.

0

@PatrykBarca Ta kadra powinna się już przyzwyczajać do gry bez Lewandowskiego, a nie płakać tak jakby bez niego nie dało się nic wygrać. Niech się pogodzą z tym, że gość jest już wypalającą się pochodnią, która za rok czy dwa powie, że dziękuję, ale kończę. Już teraz powinni się uczyć grać bez niego i skupić na kształtowaniu drużyny bez tego piłkarza. Tak samo kapitanem też juz powinien być ktoś inny.

0

@Kazragore

Były wicedyrektor TVP Sport, którego wyrzucili za to, że się wstawił za Babiarzem. Prowadził też kiedyś kanał "Łączy nas piłka" i publikował dla "Weszło" czy "Futbol News" i pracował w Canal+.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?