MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
2
@GTBTP Rak internetu. Zaorać i zapomnieć.
1
@lithotripter No chyba, że mówimy o zjeździe pod względem ambicji sportowych.
1
@Rifek Gość, który kopie kawałek materiału też nie zasługuje, a jego zarobki wynikają wyłącznie z bardzo popularnej rozrywki w kapitalistycznym ustroju. Kardiochirurg, który robi przeszczepy serca i daje ludziom nowe życie powinien zarabiać więcej zarówno od jednego jak i drugiego, ale to utopia i wyłącznie życzeniowa wizja.
16
@Safrani W dodatku uważa, że jest takim świetnym mówcą, iż nie potrzebują rzecznika rządu :)
1
@Comentateiro No ja osobiście nie kupuję tego argumentu i uważam, że to był tylko i wyłącznie wabik dla socjalistów by zwerbować więcej głosów. Przy następnych wyborach pewnie pis będzie próbował przelicytować do 1000zł na dziecko i to bez inflacji i naturalnej waloryzacji. Umówmy się, że zarówno jedna jak i druga strona to politycy, a nie 12 apostołów. Tam więcej myślą o sobie, niż o nas. Jeszcze, gdyby zrobili tak, że tylko osoby pracujące mogą się ubiegać o ten socjal to bardziej by to było dla mnie akceptowalne, ale w takiej formie jak jest teraz to absurd i jeszcze bardziej potęguje patologię.
1
@Kgorecki2500 Dałbym Raphinhii. Puyola drugiego nie będzie, ale serca do barw, zaangażowania w meczu, pressowania do samego końca i wiary w dobry wynik nie można mu odmówić. Mocno utożsamia się tą drużyną i ma szacunek w szatni.
4
@cules100pro Nadal młody, wysoki z dużym zasięgiem rąk i refleksem. To może być bardzo udany transfer.
1
@wojopancer Byłby to oczywiście serial "Gomorra".
1
@Comentateiro Ale z drugiej strony też nie musieli podnosić z 500 do 800. Tutaj już wybór był.
0
@Safrani Nie miałem Ciebie na myśli tylko tego Wilka co to wymienia same plusy.
10
@Safrani Tym podniesieniem socjalu do 800+ to akurat nie ma się czy szczycić, a tu nadal widzę traktowane jak powód do dumy w tym kraju.
5
@Criss18Barca Ale zawodnik nie może w poważnym klubie stawiać warunków. Jeżeli klub uważa, że chce mieć dwa ustalone nazwiska w bramce to powinni go przyspawać do ławki i niech tam siedzi do końca kontraktu i obgryza paznokcie bez względu na to ile zarabia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@GTBTP Nie no, aż tak to nie. Duda zawsze był dla mnie memiczny. Zaczynając od "ostrego cienia mgły", poprzez "ja się ciągle uczę", aż po "musisz być twardy" czy "friendly dick", ale to co jest istotne to to, że wcale nie był blokerem obecnego rządu bo więcej ustaw podpisał, niż zawetował.
2
@Seledynowy @Janas11224 @Kgorecki2500
2
@JordiAlbion No dokładnie tak. Rządzą to niech pokażą, że robią coś dobrego dla Polaków, a Premier pierwszy dzień po wyborach wyszedł obrażony, że społeczeństwo wybrało Prezydenta z opozycji. Niech się skupi na tym jak się wspólnie dogadać by osiągnąć coś pozytywnego dla kraju i da przykład tego, że Państwo jest ważniejsze, niż ich osobiste batalie. Jeśli utracą władzę to na własne życzenie. Amen.
4
@majkel95 A jaką gwarancję miało społeczeństwo, że to tylko puste słowa i zastraszanie? Co zrobiło KO by zagwarantować, że nie będzie paktu migracyjnego z Unią i uspokoić Naród? Bo wiesz "obiecuję, że nie wpuścimy" to trochę za mało, więc ludzie zapobiegawczo woleli pójść w tę bezpieczniejszą stronę bo gdyby się jednak okazało, że Tusk ma inne plany to nigdy nie byłoby już powrotu do normalności. Za duże ryzyko by spokojnie spijać słodkie obietnice z ust, tym bardziej, że jeszcze przed kampanią wyborczą byli zwolennikami drugiego Paryża w Warszawie i nagle im się odmieniło. Poza tym wydaje mi się, że społeczeństwo chciało balansu w rządzie by jeden drugiemu patrzył na ręce i nie było powtórki z czasów, gdy PiS miał monopol. Lewica i TK to sprzedajne prostytutki i mają wiele podobnych poglądów względem otwartej Europy, więc takie ustawy by przeszły bez problemu.
10
@Pedri16Future
- na pewno każdy robi zdjęcie karty podczas głosowania
- na pewno każdy by pokazał na rozkaz jakiegoś pazia
- na pewno sprzedawca by się przejął, że paź nic nie kupił
- na pewno paź ma wykształcenie "wyższe"
2
@majkel95 A może mierna kampania wyborcza KO?
3
@MeAndSwan Nawet odchodząc w ogóle od Wiedźmina to przecież było wiele świetnych gier, gdzie gra się kobietą i nigdy nie miałem z tym problemu np.
Horizon Zero Dawn, The Last of Us II, Hellblade, Tomb Rider, Control, Resident Evil 3, Syberia czy Dishonored 2, więc nie wiem czy ludzie nie grali w te tytuły?
25
@Marusek Ile potrzebujesz czasu na żałobę po tych wyborach?
0
@Joe_Barbaro No ja czekam. Jestem fanem serii. Jedynkę dostałem w 2002 roku na trzech płytach 700mb. Potem dwójeczkę już ogrywałem na konsoli i nieszczęsną trójkę również. Mnie przede wszystkim cieszy to, że zdecydowali się wrócić do bardziej liniowej rozgrywki bo Mafia przede wszystkim stawiała na fabułę i sandbox jest tutaj nie na miejscu IMO.
1
@lajcior Pikantna, ale z wyczuciem.
1
@lajcior Zupa meksykańska z pieczonymi krążkami tortilli.
5
@patriczix A ja uważam, że powinien ją dostać Dembele. Znakomite liczby indywidualne + tryplet. Wszystko się u niego zgadza w tym sezonie i wręcz podręcznikowo spełnia kryteria by sięgnąć po nagrodę. Drugi Raphinha i na trzecim Yamal.
1
@draxidox Kierowca w srebrnym aucie miał wystarczająco dużo czasu by zwolnić i umożliwić gościowi z kamerą bezpieczne włączenie się do ruchu, ale Pan choleryk jest na drodze taki ważny, że aż musiał sam złamać przepisy i pewnie by jeszcze kogoś wziął na maskę z tych emocji, gdyby przechodził przez zebrę. Zwykły burak i tyle.
0
@Derean Gdyby bardzo chciał to już by tu grał.
1
@fc20barca Metallica
1
@lajcior Zależy czy jesteś typowym ajfoniarzem czy otwierasz się też na inne opcje. Od siebie mogę polecić Pixel 9 Pro.