0

@fart Tak naprawdę to utkwiły mi w głowie dwa fajne mecze z Portugalią. Innych jakoś sobie nie mogę przypomnieć. Polecisz jakiś bym mógł sobie przypomnieć na YT?

0

0

@fart Ale za jego kadencji była bardziej znośna w oglądaniu.

2

@FcPortoFan1999 A na mnie robią, bo napastnik ma jasno określoną rolę - ma zdobywać bramki i te liczby są potwierdzeniem tego jak się z tej roli wywiązywał. Tu nie ma żadnej fizyki kwantowej, a czysta logika.

0

@FcPortoFan1999 Patrząc na liczby w Reprezentacji no to nie bardzo. Ma dwa razy tyle bramek co drugi najlepszy strzelec Lubański. To nie jest różnica 2 czy 3 bramek tylko 37

0

@BorzyKrzys No i wyraziłem zdanie. A co?

1

@Encore Taki właśnie był plan tego jego zaangażowania politycznego. Pelikany widzą idealistę, a on pod stołem liczy pieniądze. Myślą, że te debaty organizowane na jego kanale to jakiś ukłon w stronę społeczeństwa hah. On doskonale wie co wygeneruje rekordowe wyświetlenia i to jest priorytet, a nie obnażanie prawdy światu, ale ma swoją sektę i nie ma co im przebijać tej pięknej bańki.

0

@Tatazolwinia Gdyby był piłkarsko lepszy to by grał w podstawie. Miał pół roku na to by pokazać lepszą jakość od Inigo czy Cubarsiego. Tak się jednak nie stało mimo, że otrzymał sporo szans, a wręcz przeciwnie - sprawił, że sporo kibiców chce jego odejścia po tym co prezentował w tym sezonie. Pod względem wyprowadzania piłki czy podań to może buty czyścić młodemu Hiszpanowi. Jest wysoki, silny, ale nie lepszy piłkarsko w ogólnym rozrachunku.

4

@RoberDzik Trochę dziwnie to rozrysowałeś.

0

@LOPEZ16 Czy ja wiem czy trudno? Alba przez lata był naszym piłkarzem, a zawsze uważałem go za buraka, który nie potrafi przyjąć krytyki na klatę i kontrolować emocji zarówno na boisku jak poza nim. Po prostu ludzie są różni i ja jestem typem człowieka, któremu charakter Gaviego odpowiada, a Ty możesz być osobą całkowicie inaczej ukształtowaną, którą jego zachowanie razi i nie ma w tym nic złego. Jest to zupełnie normalne. Świat byłby nudny, gdyby każdy myślał, czuł i wolał to samo co reszta.

0

@LOPEZ16 Jest po prostu bezpośredni i to jest właśnie cecha, którą lubię i szanuję bo sam taki jestem. Mówi co myśli bez owijania w bawełnę. Uważam, że to dużo lepsze, niż ludzie, którzy wciąż powtarzają jak to "lubią i cenią szczerość", a jak im coś powiesz szczerze to się obrażają :D Chłopak jest młody, impulsywny, ale też silnie charakterny.

Iniesta np. był znakomitym piłkarzem, ale każdy jego wywiad czy wypowiedź była tak zachowawcza by czasem kogoś nie urazić i nie zrobić sobie jakiegoś wroga. Strasznie miałkie podejście IMO.

0

@Lukasz999 Pytanie do ludzi, którzy nie rozumieją słowa demokracja. Dlaczego chcesz mówić ludziom na kogo mają głosować skoro każdy ma swój głos i każdy wybiera kandydata, który wydaje mu się najlepszy z jego osobistej i prywatnej perspektywy? Totalitaryzm we krwi?

1

@comtedurgell Strasznie odklejony ten komentarz. Jeżeli naprawdę tak uważasz to nie mam pytać.

5

@AxelF Jakieś tam miał, ale krótkie (niczym wirtualny liść na ogarnięcie).

Ale on zazwyczaj rzuca jeden czy dwa komentarze, a potem się zmywa. Tłoki się później robią same i jeden przez drugiego się nakręca. Jutro wróci z kolejną rewelacją i zaraz się znajdzie ktoś chętny na pierwszy komentarz, a potem już pójdzie. I tak to się kręci. Tak naprawdę, żeby strollować LR to nie potrzeba jakiegoś wybitnego wysiłku. Mogę rzucić jeden tekst, który zrobi tu 130 komentarzy bo większość osób go odbierze na serio tylko, że ja mam lepsze rozrywki w życiu.

2

@Cochise No, więc tak jak pisałem. Nie piszę tego by bronić danej decyzji tylko wyciągam wnioski na podstawie obserwacji tego jak to tutaj funkcjonuje i chciałem się tym z Wami podzielić. Wszyscy doskonale wiemy, że moderacja często kieruje się własną interpretacją i nie trzyma się sztywnych ram regulaminu, więc myślę, że niektóre posty są kasowane "zapobiegawczo". Czy to dobrze, źle? Nie podejmuję się oceny. To tylko czysta teza i pomyślałem, że może w jakiś sposób naprowadzić Cię do tego o co może chodzić.

1

@Cochise Nie pisałem nic o obrażaniu. Chyba nie przeczytałeś tego komentarza ze zrozumieniem.

I Nie rozumiem Twojej reakcji w moją stronę. Napisałem Ci jakieś luźne przemyślenie oparte wyłącznie na swoich domysłach, a Ty startujesz do mnie ofensywnie jak do moderatora o jakieś punkty regulaminu.

2

@JimMorrisonFCB @Cochise Wydaje mi się, że chodzi o oznaczanie i wciąganie w dyskusję osób, które nie chcą brać w niej udziału oraz tworzenie postu, pod którym jest duże prawdopodobieństwo tego, że zacznie się masowe pastwienie nad danym użytkownikiem. Zaznaczam jednak, że to tylko czysta teoria.

1

@Cochise Mam pewną teorię za co mógł być usunięty, ale zaraz się na mnie rzucą okaleczeni weterani, którzy odbiorą to jako obronę tej decyzji.

12

@PatrychoO Ja wcześniej w ogóle nie czułem potrzeby, żeby to sprawdzać. Nie emocjonowały mnie te jego wpisy tak jak niektórych tutaj i nawet jak tam miał jakiegoś hat tricka w gorących to ja sobie przeglądałem całkowicie inne dyskusje. Czasem jak mi coś pod nosem napisał jakiś świeży post to się odniosłem, zdarzyło mi się nawet coś po ludzku gościowi doradzić pod kątem psychicznym, ale dzisiaj @takisobiektos mnie natchnął, żeby w końcu ustalić kto tu ma rację w tym wszystkim. Kilka komentarzy, kilka zdań i już mnie nikt nie przekona, że to nie jest troll. Takie rzeczy się po prostu odczytuje momentalnie. Za długo lat już żyję na tym świecie by nie rozpoznać pisma dorosłej osoby.

0

@clyde Lubię podchodzić pod platynę, ale pod warunkiem, że nie trzeba przechodzić gry kilka razy z różnym scenariuszem.

13

@MesQueUnClub96 Powiem Ci maturzysto, że dzisiaj pierwszy raz postanowiłem na własną rękę zweryfikować sytuację z Tobą na tej stronie i wszedłem sobie w Twoje pierwsze komentarze napisane w roku 2019. Wiesz jaka jest moja konkluzja? To nie były komentarze pisane przez 12 latka, więc ja już nie mam żadnych wątpliwości co się tutaj dzieje. A ja jeszcze głupi Ci jakieś rady dawałem z dobrego serca xD

0

@clyde A to dużo Ci już później nie zostało bo ona jest dość krótka generalnie, ale klimat ma gęsty, szczególnie w nocy.

No tak dużo się ostatnio o niej mówi, później spojrzałem w oceny, opinie i już wiedziałem, że byle jakaś pospolita produkcja by nie miała takiego hypu. Nie długo zaczynam urlop to się za nią wezmę porządnie.

0

@clyde Śmiało :D Skończyłem ostatnio "Madison" i w kolejce leży Clair Obscur.

0

@clyde Zgrywam się :D
Tak, graliśmy parę lat temu jeszcze z Kohelem. Mamy się nawet w znajomych na PS5.

0

@Majkel34 Poprzeczka wisi na kosmicznym poziomie. Ja zrobi połowę tego to będzie niesamowity wyczyn.

https://zapodaj.net/images/63d23630b5c3f.png

2

@clyde "niee, już grałam z paroma osobami stąd i potwierdza, że nie mam siusiaka"

Przez mikrofon w padzie nie da się tego stwierdzić :D

6

@barczyk Czy będzie wchodził to się okaże. Najpierw musi spełnić kilka czynników.
- Zdrowie
- Odpowiednie poprowadzenie kariery
- Nieustanny głód rozwoju

0

@barczyk Czy będzie wchodził to się okaże. Najpierw musi spełnić kilka czynników.
- Zdrowie
- Odpowiednie poprowadzenie kariery
- Nieustanny głód rozwoju

0

@kamiVeB No to słabo się orientujesz w temacie.

https://files.fm/f/4kbmv6yuwj

0

@Lukasz999 Ale w MLS też mają dużo pieniędzy i fajnie płacą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?