9

@DonCarletto Niesamowite, że oni mają jeszcze jakieś roszczenia względem naszego kraju.

17

@Kondziubarca Nieustanne zamiatanie Wołynia pod dywan jeszcze bardziej. Ale ten Naród jest bezczelny.

17

@Encore Obrali w tym momencie najgorszą taktykę jaką można było tylko obrać. Jesteśmy świadkami politycznego seppuku, a wcale tak być nie musiało.

10

@GTBTP E tam, pewnie otworzyli nowego Lidla i biegną po darmowe fanty.

4

@cracker Mógł sobie jeszcze zaświecić zapalniczką bo ciemno tam w tym otworze.

8

@Kgorecki2500 Dopóki będą pielęgnować w sobie nienawiść jednych do drugi to ten kraj będzie cierpiał. Gdyby oni wszyscy byli tak inteligentni na jakich się kreują to już dawno by doszli do tego, że nie tędy droga.

1

@Barca_Big_Moment To musisz wziąć na pół przekrojonego melona, kamerę i poprowadzić warsztaty z tego zakresu na YT XD Ja bym ten kanał nazwał "Punkt G"

2

@Kinginiesta Miałem gumowy pasek w Galaxy Watch i powodował odparzenia. Kupiłem bransoletę z oficjalnej strony Spigen i jest ideolo, ale materiałowy też będzie dobry.

5

@cules100pro My nie mamy problemów finansowych tylko fair playowe. Tylko w tym w tym roku zarobiliśmy ok.100mln z samej LM, do tego dochodzą inne rozgrywki, bilety, pamiątki, umowy sponsorskie i to co mieli na koncie z tamtego sezonu bo nie wyczyściliśmy się do zera. Druga sprawa, że okienko sie dopiero otworzy i nadal można pracować nad tym by opchnąć swój szrot.

0

@Nazio_87 Tak jak piszę wyżej, że Dudeł też wyskoczył z rękawa Kaczyńskiego, a więcej podpisał, niż zablokował.

3

@Nazio_87 Premier dla dobra Polski powinien zakopać topór wojenny i dogadać się z nowym Prezydentem jaki by on nie był by wspólnie realizować cele istotne dla kraju. Przecież to nie jest tak, że oni mają 100% innych poglądów na życie bo jak się spojrzy w głosowanie sejmu to przy wielu ustawach głosują jednakowo. Poza tym Duda więcej ustaw podpisał, niż zawetował, więc da się prowadzić współpracę tylko trzeba chcieć.

0

@directedbyfcb Ee, myślę, że mu się podoba, że jest w takim fajnym miejscu, ma Robercika, polubił się z młodymi, a na emeryturze to sie jeszcze wysiedzi.

8

1

@Kubsoleon Ja? Nic. Nie pracuję w tym klubie, ale jeżeli Flick pójdzie drogą, którą opisałem to Fermin będzie rotacyjny razem z Olmo. Wystarczy, że Hiszpan się złamie na kilka miesięcy (co jest moim zdaniem nieuniknione) i Fermin jest pierwszy do gry z ławki. Zawsze ktoś cierpi na nowych transferach i to nie ma tak, że da się zadowolić wszystkich, nawet jeśli się dobrze spisują. Piłkarze muszą zaakceptować swoje miejsce w hierarchii klubu, a jeśli nie akceptują i uważają, że chcą grać więcej to szukają z agentem innych kierunków i taka jest naturalna kolej rzeczy.

17

"Dlaczego pytasz?" - XD. On już wie co to oznacza.

1

@Luciano99 Człowiek wszedł do pracy i nawet na w internecie nie ma co robić.

1

Niespotykana stypa tutaj dzisiaj o 9:32. Zawiało notatnikiem.

2

@lucca87 Dla mnie najbardziej prawdopodobnym ruchem będzie ustawienie Raphinhii na ŚPO i pozyskanie LS, który zagra w podstawie na tej stronie. Szklany Olmo będzie wchodził z ławki, a Fatiego postarają się sprzedać.

7

@lucca87 Ja bym tam nie wierzył we wszystko co piszą media. Teraz jest taki okres, że będą puszczać lejce wyobraźni i powoływać się na bezpośrednie źródła, a tak naprawdę nic nie wiedzą i sami muszą coś wymyślać. Obstawiam, że Flick nic takiego nie sugerował.

1

@MysticCat Aa to wiem, ale nie wszędzie jest ta wersja kefiru. U mnie w mieście rzadko, gdzie mogę spotkać takie. Ja lubię to zsiadłe mleko, chyba nawet bardziej, niż kefir. Takie zimne z lodówki i gęste, że aż można kroić łyżką.

3

@Kasy O wyborach to jeszcze poczytasz do lipca, a patrząc na to jak niektórzy źle to znieśli to i dłużej.

Z transferów to na razie Garcia, ale mam nadzieję, że zaczniemy coś sprzedawać np. Fatiego.

1

@kpiarz Jeżeli wejdzie taka ustawa to będziesz miał bardzo mało do gadania. Po prostu nie wejdziesz do szkoły i rodzice Ci będą musieli załatwić nauczanie prywatne.

2

@heniusss Dla mnie 4 ziemniaki, 2 jaja, 1 kefir i się spokojnie najem. Tu problem jest taki, że tego typu obiad, krótko trzyma i za godzinę znowu jesteś głodny ;)
@MysticCat Z Krasnegostawu w kubeczku to zsiadłe mleko.

3

@Klejnot_Nilu Teraz to Ty próbujesz umniejszać i ironizować umiejętności Nazario bo i owszem, strzelił mniej bramek, ale pod względem technicznym to CR7 nawet nigdy nie było blisko tego brazylijskiego magika, albo po prostu jesteś za młody by to pamiętać.

0

@Kamiloza91 Jest sporo zajebistych pomocników Musiala/Wirtz/Palmer

0

@jacobFCB Sorry, ale nigdy nie oglądałem tej patologii dłużej, niż 30 sekund.

1

@marcin62 Myślę, że GTA 6 jeszcze bardziej przesunie tę granicę.

32

@oZinho Że Nawrocki teraz ma zluzować miejsce, przeprosić Trzaskowskiego, - niech zostanie Prezydentem? Co Wy ćpacie z tym Wałęsą?

1

@DiSBlaDE Oby to był dopiero początek, a płatki śniegu niech wyją ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?