MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
@D10SLEO No przecież wygrał ten wybrany przez wyborców. Czy on nie powinien przejść jakiejś głębszej rehabilitacji?
0
@tusieQ Zapowiada się dobrze :D
3
@tusieQ To jest piękna sprawa
3
@Criss18Barca "Odmrożę sobie uszy na złość mamie".
Tylko sobie zrobi na złość bo siedząc na ławce nie będzie grał w Reprezentacji xD
8
@gumaz Pytanie czy to kwestia czasów czy mentalności Narodu? Przecież Polak zawsze wie najlepiej, zawsze ma najlepszy gust, zawsze ma najlepsze preferencje polityczne i ogólnie jest idealny w przeciwieństwie do innych rodaków, którzy go otaczają. To jest perspektywa i natura sporej części kraju.
1
@LambiPL Z trzeciej części zrobili sandbox i typowo otwarty świat, który niestety zabił cały klimat serii. Ta gra pozyskała wiernych fanów liniową fabułą, w której można było naprawdę wczuć się w historię taksówkarza pnącego się po szczeblach organizacji. W Old Country postanowili wrócić do korzeni i rozgrywka znowu będzie bardziej liniowa i skupi się głównie na historii, a to jest dla mnie wystarczająca zachęta, tym bardziej, że to studio podołało przy Remake'u pierwszej części.
2
@macio_944 Dokładnie. Prawdziwy klimat mafii jest właśnie na Sycylii i nie było jeszcze gry, która by zabrała nas do korzeni. Jak oglądam te trailery i gameplay to mam przed oczami Michaela Corleone, który musiał uciec do rodzinnych stron po egzekucji na Sollozzo. Ustawiam włoski dubbing i wycinam się z tą grą w sierpniu.
0
@Nazio_87 Właśnie 2 dni temu skończyłem Syberię. Fabularnie to jest gotowy scenariusz na dobry film. Kilka razy miałem świeczki w oczach bo historia jest emocjonująca i jeżeli decydujesz się w to grać to siłą rzeczy gra Cię wciąga na 100% uwagi. Praktycznie na każdym kroku jakieś zagadki do rozwiązania na postawie zebranych wskazówek i można poćwiczyć mózg bo trzeba pomyśleć, żeby posunąć fabułę dalej. Ode mnie 8.5/10 bo poprzeczkę mam jednak mocno wygórowaną, ale w swoim gatunku jest to topowa gra. Zawsze miałem słabość do takich produkcji odkąd zetknąłem się w młodym wieku z "The Longest Journey" z dubbingiem Edyty Olszówki. Gra bodajże z 1999 roku. Później "Floyd" i "Tunguska". Ogólnie polecam Syberię.
2
@Coveta Jeszcze daleka droga przed nim. Messi był mocno skupiony na footballu, miał nieustanny głód rozwoju, ambicję, która nie ma dna, końskie zdrowie, mocno poukładane w głowie, ogromny pokład pokory i te wszystkie czynniki się złożyły na jego regularną wybitność. Nigdy nie powiedział, że to on powinien wygrać ZP i potrafił oddać karnego koledze, gdy walczył o tytuł Pichichi. Grał też bardzo długo w jednym klubie, gdzie miał stabilizację i nie musiał się co kilka lat aklimatyzować w innym kraju. Zobaczymy jakim człowiekiem poza boiskiem okaże się Yamal bo to jest bardzo ważne w kontekście prowadzenia swojej kariery.
0
@Stinger_ A niby dlaczego? Oba kluby znajdują się zarówno w Europie jak i wśród TOP5 lig tego kontynentu. Czy FIFA i UEFA powiedziała kiedyś oficjalnie, że angielska liga jest bardziej prestiżowa, niż hiszpańska? Czy powiedział tak kiedyś Guardiola? No nie, tak sobie piszą kibice w internecie wedle własnego uznania. Pisząc o środowisku nie miałem na myśli userów sprzed telewizora.
1
@Safrani Dokładnie tak.
7
@Stinger_ Ale piłka Europejska zawsze była, jest i będzie bardziej prestiżowa. To co stawiał wyżej Messi nie ma znaczenia. Liczy się to uważa całe środowisko tej dyscypliny. Cristiano wyżej stawia ligę pustynną, niż angielską, ale to nie znaczy, że takie są fakty.
5
@kaamil1910 Bo LM to najważniejsze rozgrywki klubowe, a nie światowe. MŚ są na pierwszym miejscu ogólnych rozgrywek w tej dyscyplinie, potem ME, LM, Copa i na końcu Puchar Narodów.
1
@4drian0 Chciałbym w końcu zobaczyć tę FIFE od 2K bo trochę czasu już minęło od tych gorących zapowiedzi. Pytanie czy coś z tego będzie czy ich przerosło. Rynek potrzebuje alternatywy dla tej profanacji jaką jest FC od EA.
0
Każdy ma swoją definicję tego plebiscytu. Dla mnie jeżeli nagroda jest INDYWIDUALNA to jak sama nazwa wskazuje w pierwszej kolejności biorę pod uwagę to czego piłkarz dokonał jako indywidualna jednostka czyli jego bramki, jego asysty, jego nagrody MVP za zawodnika meczu, liczbę jego udanych dryblingów, % jego dokładności podań i dopiero w następnej kolejności trofea przyznane całej drużynie, której jest częścią, a nie, że dany zawodnik strzelił 60 goli, ale przegrał galę bo inny piłkarz zdobył tryplet z całą drużyną albo z gościem, który strzelił mniej goli tylko, że bramki były ładniejszej urody. To, że Messi się urodził najlepszym piłkarzem na świecie to nie znaczy, że należała mu się nagroda co roku i każdy inny wybór był oszustwem bo to nagroda za jeden konkretny sezon, a nie za całokształt talentu i ktoś ten sezon mógł mieć po prostu lepszy indywidualnie. To jest moja wizja tych kryteriów, a czym tak się sugerują w rzeczywistości to już nie wiem. Może to ja to źle interpretuję i biorę zbyt dosłownie.
1
@misterio @Antimadridista_WR Dziękuję
0
@macio_944 Masz gdzieś tego mema z tym samolocikiem z bajki co odlatuje z miejsca wybuchu? xd Wiem, że go używałeś dosyć często.
Albo ktoś inny może porzuci tego mema?
0
@Pedri16Future https://zapodaj.net/images/9d2e6fa1117c6.png
0
@Aragorn33 Kurski to zawsze była fałszywa szuja z tym swoim głupkowatym uśmieszkiem, który się aż prosił o bułę.
0
@Aragorn33 "O przejęciu SpaceX". Tam to są dopiero odklejeni. U nas to są amatorzy w porównaniu do Juesej.
0
@Stinger_ Oddawał znakomite strzały. To co bronił Sommer było momentami niewiarygodne. Nikt z naszych nie zagrażał tak bramce Interu jak Yamal, więc jakieś roszczenia względem jego osoby są moim zdaniem mocno nie na miejscu.
0
@Encore Dla mnie też, ale teraz mamy debatę Doue czy Yamal.
1
@Encore Yamal błyszczał przez większość sezonu i w półfinałach LM również. Istnieją podstawy by sądzić, że również w finale by kontynuował dobrą dyspozycję, gdyby drużyna zachowała większość dojrzałość przy korzystnym wyniku.
25
@partymaker A to istniała w ogóle jakakolwiek debata?
0
@pluszek "Nie szczelaj w istrybutor!"
1
@Comentateiro Wiadoma sprawa, to jest piłka i nawet dużo lepsza drużyna może odpaść przez jakieś czynniki, ale chodzi mi o regularne bycie faworytem przez długofalową jakość. Mają Yamala, Nico i Pedriego, ale mają też Cubarsiego, Merino, Balde, Olmo i bardzo fajną ławkę rezerwowych. Każda formacja ma jakościowych piłkarzy bo np. Francja ma petardę z przodu, ale dalej już przeciętność.
8
Najważniejsze, że jest dobrej myśli, czuje wsparcie i nie czyta krytyki. To wystarczy. Obstawiam, że w tym sezonie też go zapamiętamy z jakiej kluczowej interwencji.
1
@gumaz Ja wiem. To akurat proste.
Bo nie wychodzi to od niego naturalnie i kobiety wyczuwają tę desperację. Jeśli się za mocno angażujesz od pierwszej rozmowy czy randki to jest to typowy red flag dla płci przeciwnej. Nadgorliwość, zasypywanie wiadomościami i nakręcanie się, że nie odpisuje co 2 minuty to kolejny objaw pewnego problemu w kwestii zdrowej relacji.
5
Wydaje mi się, że Hiszpania bo zmianie pokoleniowej wyrosła na drużynę, która będzie przez jakiś czas przodować jeśli chodzi o rozgrywki międzynarodowe. Według mnie jest najbardziej kompletną drużyną obecnie.
10
@Barca_Big_Moment Nie musiał pisać, każdy inteligentny się domyślił.