MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Kulesza ma jakiś oficjalny profil na X?
27
Kulesza właśnie pokazał kibicom i całemu środowisku, że nie interesuje go nikogo opinia i dalej podtrzymuje swój układ nepotyzmu. W tej systuacji najlepszym rozwiązaniem jest bojkot całego zarządu. Białe chusteczki, a potem pustki na trybunach. Nie kupować biletów, nie przychodzić na mecze, krytykować w mediach i wywierać presję, aż pękną.
4
@Bobo25 Ciągła zmiana trenerów nie jest dobra, ale tym razem trafił nam się kandydat, którego niestety zmienić trzeba bo przyszłości nie ma z nim żadnej. Zostawienie go dla zasady "bo nie można tak często zmieniać" w tym przypadku jest błędem i zaszkodzi zarówno kadrze jak i jej zawodnikom.
0
@VegetaPolska Bardziej mówił o podzieleniu w aferze kapitańskiej i polaryzacji w tej sprawie, gdzie jedni krytykują Probierza, a drudzy Lewandowskiego nawiązując do złej atmosfery w kadrze, a nie do wyborów Prezydenckich i tym, że kibice powinni być zjednoczeni odnośnie Reprezentacji, no ale każdy interpretuje tak jak mu jego rozum podpowiada.
0
@tadzik447 Można grać świetną piłkę bez topowych zawodników bo kluczem jest kolektyw i zaangażowanie. Nie wiem czy śledzisz duże turnieje, ale tam prawie zawsze jakaś przeciętna lub średnia drużyna okazuje się zespołem, który rywalizuje bez kompleksów z najlepszymi np. Islandia czy Maroko.
0
@FcPortoFan1999 Bramka padła w 2 minucie, następnie poforsowali jeszcze z 10 minut i cofnęli się na własną połowę, więc wychodzi na to, że te 12 minut ich wykończyło doszczętnie.
1
@FcPortoFan1999 Niestety, ale nie było rezerw, które mogłyby rywalizować na tym samym poziomie co pierwszy skład, dlatego graliśmy praktycznie cały czas once de gala, aczkolwiek uważam, że cofnięcie się na własną połowę zaraz po strzeleniu gola Portugalii było błędem.
1
@fart No, ale eliminacje również przechodziliśmy w dobrym stylu i widać było, że ta drużyna ma swój pomysł na grę. Dobry turniej w 2016 był adekwatnym podsumowaniem wcześniejszej drogi, która zaprowadziła ich do tego miejsca. Dla mnie wypadkiem przy pracy były właśnie MŚ1018 bo w zasadzie to był pierwszy raz, gdy można było być niezadowolonym z gry i wyników. Więcej spotkań za jego kadencji było udanych, niż nieudanych.
0
@Safrani Albo wystarczy prowadzić małą działalność gospodarczą. W tym kraju uwielbiają wspierać takie biznesy.
2
@gumaz Ja również, aczkolwiek patrzę na to z politowaniem.
Dwoje ludzi się kocha i chce być ze sobą na resztę życia to bierze ślub. Jeżeli mają już gdzie wspólnie mieszkać i pewny dach, pod którym można stabilnie założyć rodzinę, nieruchomość nie jest obciążana kredytem, a na koncie są jakieś dodatkowe oszczędności to można pomyśleć o tym by wyprawić z tej okazji przyjęcie. Po to by rodzina i najbliżsi wspólnie się zebrali i spędzili ten szczęśliwy dzień z nowożeńcami, a nie po to by zrobić wesele na pokaz (by nie obgadywali, że nas nie stać), a potem patrzyć ile kto dał do koperty. Ludzie żyją jakimiś dzwinymi dla mnie kategoriami.
17
@gumaz Dla mnie zaciąganie kredytu na wesele to stan umysłu, a robienie go tylko i wyłącznie z taką myślą, że się ma zwrócić to już w ogóle wyższy poziom.
4
Pewnie każdy ma jakieś swoje sentymentalne kawałki, które od razu wychwytuje, gdy tylko, gdzieś zaczną grać. Mam cztery takie piosenki:
The Cranberries - Zombie
Hey - Twoja nadzieja
Dżem - List do M
Desireless - Voyage, voyage
a co jest na Waszej liście?
1
@Marusek Nie mam anteny w TV, więc mało prawdopodobne.
0
@Kalipso @lithotripter Ale za kadencji Lato też tam były same skorumpowane leśne dziadki w jednym wspólnym układzie i Boniek mimo to wygrał, więc jak do tego doszło? Przecież bez względu na jego rozpoznawalność czy kontakty na świecie taki układ zamknięty, który dalej chce korumpować i siedzieć przy korycie mógł go z powodzeniem odciąć, więc kto zadecydował o tym by rozbić tę całą szajkę?
1
@cules100pro @Starrk @lithotripter Nie uważacie, że powinien w to zaingerować Minister Sportu by przywrócić te wybory do stanu, w którym każdy ma równe szanse i nie ma miejsca na wspólasowanie i nepotyzm?
5
Może mi ktoś racjonalnie wytłumaczyć dlaczego nie ma żadnych kandydatów na stanowisko prezesa PZPN i jak to jest możliwe, że discopolowiec jest jedyną osobą, która startuje w wyborach? Przecież to brzmi absurdalnie. Na stanowisko opróżniacza szamba jest więcej chętnych. Z tym partaczem wróciliśmy do lat 2008-2012 za kadencji skorumpowanego alkoholika Grzesia Lato.
2
@10LionelMessi10 Legendarna grupa. Cenię ich podobnie co The Cranberries.
0
@norbi77 Historia tu nie ma nic do rzeczy tylko bilans. Jeżeli wygrywasz z daną drużyną 95% spotkań to dla dziennikarzy jesteśmy faworytem. Nikt nie oczekuje tego od spotkań z Włochami czy Brazylią bo to oni nas bili po 20 razy :P
0
@norbi77 Nie mieliśmy prawa przegrać bo bilans spotkań z nimi wygląda tak, że wygraliśmy 22 razy, a przegraliśmy 3 w całej historii.
2
@Popitek12 Na pierwszym CR7 za Ligę Narodów i derby pustyni.
9
Betoniarek kapitanem. Piękne univesum xdd
0
@Irmscher10 Też bym wolał dymanie w Sopocie, niż Princepolo z Rafałem.
9
@Bykunn Cały jego profil nie może być na serio. To na bank jakiś social experiment.
1
@BorzyKrzys Można, tylko trzeba później szybko uciekać. Na tym polega odpowiedzialność.
0
@cules100pro Mamy rok 2025, a nie 2015. Trochę się zmieniły ceny od tego czasu.
0
@FcPortoFan1999 To już Twoje subiektywne odczucia. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że nic tutaj nie jest sukcesem i nadal by to nie miało nic wspólnego z faktycznym stanem rzeczy.
4
@FcPortoFan1999
- Wybór Nawałki
- Polska rywalizowała na trzech dużych turniejach 2016,2018, 2020
- Dwa finały Ligi Europy w Polsce dzięki kontaktom i rozpoznawalności
- Organizacja ME U-21 w Polsce i później kolejny międzynarodowy turniej U-20
- Narodowy Model Gry - zbiór podstawowych zasad procesu szkolenia zawodników i zespołu, który ma za zadanie pomóc trenerom na wszystkich szczeblach. Narodowy Model Gry został za darmo udostępniony każdemu trenerowi w Polsce
- Jako jeden z pierwszych organów w Europie wprowadzili do swojej ligi VAR (Ekstraklasa)
- Zadbał też o sprawy, którymi na co dzień przeciętny kibic się nie interesuje. 1. liga uzyskała sponsora tytularnego, a także zanotowała pięciokrotny wzrost kontraktu telewizyjnego względem 2012 r. 2. liga także pozyskała sponsora tytularnego.
-Kolejną "nowinką" wprowadzoną za kadencji Bońka jest przepis o wymogu posiadania młodzieżowca w wyjściowym składzie.
- PZPN postarał się też o przywrócenie prestiżu Pucharu Polski, a także o certyfikację dla szkółek piłkarskich, na podstawie której każda akademia otrzymuje stosowne gwiazdki oraz stosowne wynagrodzenie. Powstał m.in. System Obserwacji i Skautingu PZPN, program Talent Pro, stworzono projekt reorganizacji piłki kobiecej.
-Awans z 51 miejsca na 27 w rankingu FIFA
0
@FcPortoFan1999 Czyli o wielu rzeczy na które wpłynął po prostu nie jesteś świadom.
1
@FcPortoFan1999 Ale za swojej 9 letniej kadencji zrobił więcej dla polskiej piłki, niż się niektórym może wydawać.
0
@Damiain Ze strony producenta.