MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 Niestety było to zbyt dawno temu i utonęło w czeluściach moich bezwartościowych postów. Jak będę miał trochę czasu wieczorem to stworzę ją jeszcze raz.
1
@PanMietek O 20:00 każdy będzie miał to głęboko w rzyci kto jak jest ubrany. Wujek będzie się nachylał z kalugami po pachą, a reszta poluzuje krawaty i wyciągnie te eleganckie koszule ze spodni ^^
0
@lajcior Ten co roboty szuka? ta.
3
@MichuZ44 Co to jest "żuca" ? Też żułem kilka razy palenie, w sensie tytoń lub łodygę konopi.
1
@DONANDRESINFINITY Też robię sobie rap dla pasji, właściwie to piszę teksty od 20 lat, trochę tez komponuję bitów i wszystko to nadal pozostaje w klimacie prawdziwego nurtu, w którym się wychowałem, więc prawdziwy hip-hop nie zginie póki my żyjemy.
27
Uważajcie czego sobie życzycie :D
https://zapodaj.net/images/9c9ab8c3877a4.png
0
@BorzyKrzys Chyba wiem co muszę zrobić by nie widzieć takich postów. Anyway...
3
@Kessie Mówią, że nie można pić, gdy się jest moderatorem. Można, tylko trzeba wstawać rano, na tym polega odpowiedzialność.
4
@pioz123 Olmo grał dobrze za Lewego, ale jako fałszywy napastnik na cofnięciu. Typowo na szpicy jako klasyczna 9 to go nie widzę.
2
@Hasszz No to jeszcze tylko odpalić Football Manager i już możesz domykać ten biznes.
6
@NeroTFP1 Ja jestem niewierzący, ale daję innym ludziom po prostu odpocząć w niedzielę, więc nie wyję odkurzaczem, kosiarką i nie gazuję samochodem podczas dłubania w garażu. Wynika to z pewnych wzorców jakie wyniosłem z domu i uznaję ten dzień za wolny od hałasu.
2
Dlatego, że jest idealnie skrojony pod nasz zespół. Młody, przebojowy, z dużym potencjałem, zna ligę i z większością naszych Hiszpanów gra w kadrze, więc adaptacja i zaklimatyzowanie w nowym klubie to formalność. Dodatkowo gra zespołowo i nie harci każdej akcji na strzał.
1
@Pedri16Future Rozumiem ich motywy, ale uważam jednocześnie, że nie wszyscy mają takie oczekiwania i ja właśnie jestem w tej grupie, którą odpycha taka forma rozrywki. Moja wizja dziennikarstwa to misja nieustannego dociekania prawdy i dzielenia się nią ze światem. Kiedyś myślałem, że tym kieruje się student dziennikarstwa. Wymyślanie bajeczek na potrzeby komercyjne nie zawiera się w tej definicji imo.
0
@JordiAlbion No szkoda było gościa i wielu się chyba nigdy z tym nie pogodziło, że odszedł na drugą stronę.
0
@Pedri16Future Być może. Nie czuję się obiektywny bo dla mnie dziennikarstwo to obecnie zgniły zawód i od jakiegoś czasu zaczął mnie brzydzić. Kiedyś takie nastawienie miałem wyłącznie do Paparazzi, dzisiaj do całego środowiska.
3
@Pedri16Future Ja w ogóle nie biorę sobie do serca tego co piszą media bo oni w sezonie ogórkowym muszą cały czas pracować i coś pisać, dlatego robią sztuczny szum i wymyślają jakąś historię, żeby za kilka godzin ją zdementować i grać na emocjach. Wiem jak działa ten zawód. A co do kont powielających te informacje to ich priorytetem są wyłącznie zasięgi i wyświetlenia dla budowania własnej popularności w social mediach. Tam prawda i rzetelne informacje odgrywają drugorzędne znaczenie.
7
@Gomess Tak, ponieważ uważam, że Williams ma większy potencjał.
2
@escarabajo Oglądałem w dniu premiery, ale to film głównie o legendarnej grupie N.W.A.
1
@Encore W młodych latach byłem ogromnym fanem. Wszystkie płyty na pamięć, wszystkie filmy dokumentalne i fabularne obejrzane. Do dzisiaj słucham go w aucie.
Polecam filmy - "Brudny Glina" i "Juice". Z dokumentów "Tupac - Zmartwychwstanie". Jest też spoko serial inspirowany wydarzeniami - "Unsolved".
Unikatowy artysta z niesamowitą aurą i charyzmą.
4
@FCBpersempreTak, Flick tak postanowił.
https://zapodaj.net/images/63226cabb0d26.png
To, że Raphinha osiągnął top topów w tym sezonie to nie jest kwestia jego pozycji. Za Xaviego tez grał na lewej i czemu nie był topo topów? Brazylijczyk świetnie spisuje się również na ŚPO, a piłkarze jak Gavi czy Fermin to świetni piłkarze w roli Jokera, a nie na Once de Gala. Chcemy podnieść jakość ataku. Trener wie najlepiej czego potrzebuje i kibice nie muszą rozumieć wszystkich decyzji.
0
@Maker0 Wy naprawdę myślicie, że my w sezonie nie zarabiamy żadnych pieniędzy i stan konta wygląda tak samo jak w 2021 roku? Wiesz ile zarobiliśmy tylko w tym sezonie? Podpowiem, że dużo więcej, niż 100mln euro. Z samej LM ponad 80mln do tego Liga, Puchar Króla, Bilety, Pamiątki, Sponsorzy, Prawa telewizyjne. Tu się rozchodzi wyłącznie o FPP. Jak nauczymy się opychać swój szrot to będziemy rejestrować dowolnych piłkarzy, ale nie powtarzajcie po sobie tych bzdur, że klub nie ma pieniędzy bo to infantylne.
13
@FCBpersempre Chyba nie jesteś na bieżąco, ale w przyszłym sezonie Raphinha ma grać na pozycji 10, a na ławeczkę idzie szklany Olmo.
2
@Nazio_87 Ja sobie wyobrażam bo pamiętam poprzednie okienka.
1
@mercurial2000 Cała piłka nożna opiera się na spekulacji. Nie ma transferów, które gwarantują jakość bo istnieje wiele czynników, które mogą wpłynąć na to, iż nawet największa gwiazda nie wypali w nowym środowisku. Dlatego każdy klub kieruje się pierwiastkiem prawdopodobieństwa i szacuję %, że potencjalny transfer wypali. W przypadku Nico są duże podstawy do tego by sądzić, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku i jeżeli ktoś mu nie wjedzie wkrętami w kolano to ma papiery na to by być o wiele lepszym piłkarzem, niż Diaz.
2
@Kgorecki2500 Lubię wszystkie zwierzęta, ale jako domowy członek rodziny to tylko pies. Z kotem nie jestem w stanie utworzyć takiej więzi bo im nie ufam.
5
@tomek8756 Nie no, Lahm zostanie zapamiętany na swojej pozycji. Bardzo wszechstronny piłkarz i w zasadzie to był wzorzec dla Kimmicha, który również podróżował z PO na ŚPD. Tacy zawodnicy to skarb dla trenera.
1
@norbi77 Ja używam na ostre bóle gardła. A tak to moim ulubionym lekiem jest świeży czosnek, imbir, cytryna, aloes.
1
@Marusek Ja też twierdzę, że nie trzeba, ale to nie w tym tkwi problem, a w tym, że każdy człowiek sam decyduje o tym co chce robić na starość. Ja jako szara jednostka najchętniej bym dopełnił żywota z dala od ludzi w jakiejś drewnianej chacie na odludziu przy rwącym strumyku, ale np. taki Trump, który całe życie się tapla w miliardach ma inne spojrzenie na świat. Kto ma go odciąć od władzy jak każdego ma w kieszeni? Na świecie jest już bardzo mało idealistów i większość ludzi możesz kupić, a wojny będą do czasu, aż na świecie będą żyli ludzie głodni władzy, pieniędzy, adrenaliny i nowych bodźców - czyli zawsze bo nasz gatunek cechuje właśnie się taką prymitywną naturą.
1
@Toretto Nico jest obecnie najbardziej atrakcyjną opcja na rynku transferowym. Młody, przebojowy, z dużym potencjałem, zna ligę, ma chemię z Hiszpanami z naszej kadry i klauzula 60mln (nawet jeżeli ją trzeba wpłacić jednorazowo) jest niska jak na obecne standardy rynkowe. Jeżeli warto na kogoś bardziej rozbić skarbonkę to właśnie na niego, a nie Diazów.
0
@Kgorecki2500 Jeżeli masz już faktycznie nasilony kaszel i cały czas Ci kapie z nosa to po prostu nikt sobie nie życzy byś w takim stanie przebywał w pracy wśród ludzi. Idziesz wtedy do lekarza by otrzymać elektroniczne usprawiedliwienie nieobecności i on Ci tam wystawia całą listę specyfików by wspomóc branże farmaceutyczną.
- Inhalator na rozrzedzenie kaszlu
- Tabletki na zniwelowanie kaszlu
- Tabletki na katar
- Tabletki do ssania na gardło
- Antybiotyk
- Lek na infekcję i zbicie gorączki
...i co mu tylko tam do głowy jeszcze wpadnie.