2

@jakub1906 Może gdyby ludzie mieli świadomość czym tak naprawdę kierują się koncerny farmaceutyczne to by sie trochę obudzili, ale z tego co kojarzę to jesteśmy w Top3 pod względem lekomanów w całej Europie. Ze swojej strony mogę tylko życzyć - smacznego!

Ostatnio byłem z przeziębieniem u rodzinnego po L4 i gość mi od razu wystawia antybiotyk. Wytłumaczyłem mu grzecznie, żeby tego nie robił bo i tak go nie wykupię.

25

Ikona korupcji i układów umoralnia odnośnie miłości do orzełka. Trzymajcie mnie ludzie.

1

@Marusek Nie powinno być też głodu na świecie, chorób i złych ludzi, ale rzeczywistość jest taka, że są i nie masz na to żadnego wpływu.

8

@beter2 Na szczęście nie mam fanatyków politycznych w swoim otoczeniu i od razu po wyborach każdy wrócił do swoich spraw.

0

@Marusek Nie wiek rządzi światem tylko pieniądze. Żyjemy w skrajnym kapitalizmie, gdzie każdego są w stanie zlikwidować dla biznesu i władzy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@fenix1983 My mamy problem, żeby jednego piłkarza więcej zarejestrować, a tu Nico i jeszcze Perisić, Bernal, Wychowanki ze szkółki. Nie w krainie Tebasa. Może gdyby odszedł Ter Stegen, Fati, Christensen (a najlepiej Araujo).

7

@gumaz Grill tak, kiełbaska również i ta laska na jeden weekend też tak, ale jako kobieta do życia to nie.

0

@gumaz Nie .

2

@DONANDRESINFINITY Ale Ty piszesz z naszej perspektywy, a ja piszę z perspektywy współczesnej młodzieży. Gdy byliśmy w ich wieku to nawet Mezo wydawał się profanacją, a teraz spójrz jakich mają idoli i po ile mają wyświetleń na YT.

7

6

@Ojciec5tkidzieci Obrzydza mnie ta laska. Naprawdę.

33

@NeroTFP1 Dołączył do Kozidrak, Farny, Stuhra, Figury, Stockingera, Szyca, Felicjańskiej, Liszowskiej, Durczoka, Dancewicz, Bilguna i Olbrychskiego.

1

@lajcior W kwestii kalesonów nic się u mnie nie zmieniło przez 40 lat. Nawet jak byłem dzieciakiem to wolałem założyć w zimę dresy pod spodnie, niż zakładać męskie rajtuzo-leginsy, w których duszą się jaja. W ogóle nie istnieje dla mnie ten rodzaj garderoby.

3

@lajcior
1.
- Udawanie kogoś kim się nie jest
- Rozwiązłość
- Męskie rurki i torebki
- Komercyjny rap

2
- Palenie papierosów

5

@karolszymek Będzie działać na podobnym poziomie. Ja widzę tutaj masę dobrej pracy włożonej w ten zespół, a nie przypadek i zbieg okoliczności dobrej formy.

9

@GTBTP My też wchodziliśmy na dach, ale nigdy nie staliśmy przy samej krawędzi bo to jest chwila. Wiatr zawieje, kto się obróci i Cie trąci, słabo się komuś zrobi i śmierć, więc mieliśmy jeszcze tyle rozsądku nawet w tym wieku, że nie kusiliśmy losu, ale siadaliśmy na środku z napojami gazowanymi i graliśmy w karty. To było fajne miejsce spotkań, gdzie nikt się nie naprzykrzał i można było zniknąć z pola widzenia, a bardzo lubiliśmy w tym wieku mieć swoje własne strefy prywatności.

1

@Tasde Plomba czy odbudowa zęba? - bo to jest kolosalna różnica. Plomba to jest zalepienie dziurki, a odbudowa jest wtedy, gdy masz utrąconą znaczną część zęba. Ja mam np. ułamany kawałek jedynki i co kilka lat mi to odpada. Myślę już powoli nad licówką.

6

@Messiankaramessi Byłem i już 10 lat temu kręciła się tam masa islamistów, podobnie jak w Norwegii. Szwecja w tym roku zaostrzyła przepisy migracyjne. Premier Szwecji tydzień temu powiedział - "„absolutnie konieczne jest opanowanie migracji”. Próbują ich wypychać z kraju bo zrobiło się tego za dużo, więc nie wiem co tu próbujesz osiągnąć zakrzywiając rzeczywistość.

@Safrani

24

@Safrani Z tą Szwecją i Norwegią to bym polemizował. Pod względem gospodarczym ok, jak najbardziej, ale ogólnie zimno, ponuro i pełno inżynierów.

0

@lithotripter Zgadza się, jednak oni i tak między sobą najchętniej rozmawiają w języku Urdu. No, ale fakt jest taki, że do prowadzenia interesów leci głównie English.

1

@bartekvisca No siadłby idealnie w tej roli.

1

@Safrani Ja jeszcze oprócz Włochów mam w komunikacji Pakistan i oni już komunikują się wyłącznie angielskim, no ale chyba po prostu zdają sobie sprawę, że tych hieroglifów nikt nie ogarnia w Europie. Z nimi jest jednak inny problem, że nawet jak wiedzą, iż piszą z kobietą to zwracają się do nich "Sir" i ignorują fakt, że jakaś kobieta pośredniczy w ich interesach. Tragiczna mentalność w mojej opinii. Za to Czesi piszą po polsku i bardzo dobrze się z nimi można dogadać.

6

@A4ron Ale to nie tylko Niemcy. Ja rozmawiam z Włochami i robią dokładnie tak samo, ale ja im wtedy odpisuję po polsku i niech sobie tłumaczą.

2

@AbelKabel Tragicznie się to czyta za każdym razem. Brak interpunkcji, przecinków, błędy ortograficzne - (jeśli już to "porządkowanie"), roszczeniowy ton dyskusji i jeszcze pisane rytmem wiersza.

5

@July_6_BcN Letnie wieczory są piękne. Nie raz bez koszulki się siedziało o 1:00 w nocy, w tle sobie mrugały iskierki z ogniska, gwar wspólnych rozmów i to była aura 10/10. Nie da się tego klimatu odtworzyć w zimę bo percepcja jest całkowicie inna.

2

@Kgorecki2500 Ciekawe czy te butelki będzie można wrzucać razem z tym przyspawanym korkiem. Nie wiem, ale się domyślam xd

3

@July_6_BcN No coraz więcej teraz takich płatków śniegu. Wysokie temperatury są dla mnie czymś naturalnym. Od najmłodszych lat czerpałem z tego jak najwięcej korzyści. Człowiek przy 35 stopni ściągał koszulkę, polewał głowę wodą z butelki i szorował na boisko grać mecz 90 minut, a teraz mają klimatyzacje, wiatraki, lodówki, prysznic, baseny, rolety i UMIERAJĄ :D Rozumiem, że ktoś np. robi w jakimś kołchozie, gdzie jest gorąco na hali i nie ma na to wpływu, ale jest całe mnóstwo innych narzekaczy bez takich skrajnych sytuacji.

1

@July_6_BcN Dokładnie. Wszystko przez tych zaklinaczy deszczu z piwnicy.

3

@FCB_dimiC Dokładnie. Zajmuje się przede wszystkim pozyskiwaniem wyświetleń, zwiększaniem zasięgów i rozwijaniem marki i nie jest to dla mnie źródło rzetelnych informacji dlatego zapoznałem się z kontentem, ale nie oglądam. W pewnym sensie "rozumiem" takie podejście, szczególnie w obecnych czasach, gdzie wszystko ma swoją cenę, jednak ja osobiście nadaję na zupełnie innych falach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?