MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Ojciec5tkidzieci Myślę, że powinni założyć wspólną partię z Lisem i Giertychem.
1
Posiedzi do zimy na ławce to zmieni zdanie. Ciekawe jak on chce być bez regularnej gry pierwszym GK w kadrze Niemiec. MŚ za pasem.
1
@GeneralXavi Ja taki przyjemny dzień miałem wczoraj. Rano spływ kajakowy z przerwą na ognisko. Potem spotkanie w tym samym gronie na działce przy basenie, grillu i zimnym piwie. Naprawdę zima mogłaby dla mnie nie istnieć.
6
@Kengo A co mają napisać? Kibice odwiecznego rywala zawsze będą umniejszać, wyciągać jakieś absurdalne teorie i pluć jadem. Analizowanie ich argumentów to potworne marnotrawstwo czasu.
1
@Kgorecki2500 @Gibbon_FCB W Remake'u to można sobie zmienić poziom. W oryginalnej wersji z 2002 roku nie było takiej możliwości i trzeba było się nauczyć tej trasy do perfekcji.
2
@4drian0 W piwnicy masz chłodno.
4
@Krzysiek723 Przypominam, ze strzelili razem 364 gole i dograli 173 asysty. Wiele pobitych rekordów i magicznych akcji. Najpiękniejszy football w tamtym okresie. Oglądasz piłkę tylko dla trofeów? To tak jakby oceniać wybitność Messiego na podstawie liczby wygranych MŚ.
2
Kluczem do tak dobrego funkcjonowania MSN była właśnie zażyła atmosfera bo grali bardzo drużynowo i nie było tam harcenia się pod własne statystyki. Jeżeli Laporta myśli, że zbuduje w drużynie taką samą chemię i kolektyw odcinając od siebie graczy, którzy się lubią to chyba mu zwoje zarosły tłuszczem. Każdy zawodnik w klubie może dosłownie z każdym zawodnikiem rozwinąć taką relację jak Yamal z Williamsem i co? Od razu do sprzedania bo zbyt duże ryzyko, że "club de amigos" LOL. Chora polityka.
1
@Kgorecki2500 Bez żartów. Takiego Hot Doga jakiego sobie robię sam w domu to oni nigdy na oczy nie widzieli.
0
@AssisMoreira @gumaz W Norwegii jest bardzo przyjemnie dla miłośników pieprzonej zimy. W XXI wieku można podróżować i żyć w dowolnej lokalizacji. Chłopak od hot dogów po pierwsze musiał brać to pod uwagę wybierając profesję, a po drugie łaski nie robi bo nawet małpa potrafiłaby sobie w domu włożyć parówkę do bułki z surówką i polać musztardą. Mało mnie interesuje to czy komuś jest za gorąco w budce ze street foodem. To indywidualna sprawa każdego człowieka i nie zawiera się zakresie spraw, którymi się zajmuję na co dzień.
1
@Criss18Barca Nie chodzi o to w czym mu może przeszkodzić, tylko o to, że klub ma świadomość tego, że Niemiec chce to rozegrać w ten sposób i do tego nie dopuści. Dlatego opcja wypożyczenia zostanie całkowicie wyeliminowana.
4
To był dopiero wariat
https://zapodaj.net/images/87db52b956f8e.png
15
No i gitara. Wszystkim na zdrowie to wyjdzie.
3
@NorbiTBOB 5 lat w klubie, ponad 700 dni kontuzji. Kurtyna.
0
@Faro Jak już gra wygasa to oni dają takie paczki, że każdy ma podobny skład.
1
@Kgorecki2500 Brak otwartego świata to był bardzo dobry pomysł bo gra jest zrobiona w formie filmu i wciąga swoją historią. Trzecia część wyszła z otwartym światem i jest uznawana przez fanów za najgorsze wydanie serii. Przejdziesz wszystkie części to sam wyciągniesz wnioski.
0
@Michael24 Ehhh klasyk
0
@clyde Na potomstwo nie ma nikt wpływu, ALE mniej Ukrainek/Ukraińców w Polsce = mniejsze prawdopodobieństwo zawierania takich związków bo Polacy nie mają potrzeby jechać na Ukrainę, zawierać tam związków i sprowadzać się z powrotem do Polski. Będąc u siebie w domu mają taką możliwość pod nosem co sprawdza się do częstszych przypadków, większej liczby takich rodzin i większego wymieszania społecznego w dłuższej perspektywie przyszłości.
0
@Zip Nie wiem czy dotarłeś do ostatniego zdania, ale dodałem tam by potraktować post jak ankietę. Nie zadaje pytania Tobie (bo Cię nie znam) tylko wszystkim użytkownikom, którzy są na tym forum, a zwolenników ukrainizacji tu nie brakuje. Patrząc na emocjonalność wypowiedzi to Twoją opinię już znam i dziękuję, że wziąłeś udział w ankiecie :)
7
@Gacu95 Z tego co mi wiadomo to odpowiedzialność za zwolnienie trenera ponosi Prezes (który zresztą utrzymuje, że to Probierz pierwszy do niego zadzwonił). Lewandowski powiedział, że nie będzie grał pod wodzą tego trenera, ale to nie on zarządza tym kogo się zwalnia w sztabie czy zarządzie, więc czemu niby ma brać odpowiedzialność?
0
@JordiAlbion Zgadza się i efekt będzie ten sam, dlatego należy to potraktować jak ten sam punkt.
1
Piątek chłodny to mam gorący temat. Czy chcielibyście, żeby Polska była całkowicie polsko-ukraińska? No wiecie:
- W szkołach jednym z przedmiotów będzie Ukraiński
- Menu w restauracjach będzie tłumaczone na ukraiński (Już tak jest)
- Wszędzie będą na stałe wisieć dwie flagi Polska i obok Ukraińska (Już tak jest)
- W kinach będą osobne godziny dla filmów z ukraińskim (Już tak jest)
- Ukraińcy będą mieli prawa wyborcze (Ukraińcy, którzy uzyskali obywatelstwo polskie chyba już je mają? Tu liczę, że ktoś podpowie)
- Ukraińcy/Ukrainki będą wchodzili w związki z Polkami/Polakami i wydawali na świat potomstwo krwi polsko-ukraińskiej)
- Pogodę w TV będzie zapowiadać np. Vasilij Tarasienko
Podsumowując czy mielibyście coś przeciwko, żeby oddać Polskę w połowie ludności ukraińskiej? I czy macie jakąś granicę, w której stwierdzilibyście, że to już za dużo?
Potraktujcie to jak ankietę. Pozdrawiam.
4
@qbsonFCBarca Matko jedyna, jest coś takiego jak zupa śledziowa? Na szczęście w moim regionie nikt takich nie jada, więc nie miałem okazji się natknąć.
2
@qbsonFCBarca A ja chłodniku i chyba nie chce.
1
@Safrani Mam go na liście, ale ciężko mi się zebrać bo nie jestem fanem tej Marvelowskiej specyfiki i klimatu.
1
@Roobo Raz się sparzył, teraz będzie wiedział.
4
@Luciano99 Co łaska, ale nie więcej, niż 100 FIFA Coins.
3
@Bolton Oj, zdziwiłbyś się jakie ludzie mają fantazje ;P
2
Dzisiaj dobry dzień na odświeżenie klasyki
https://zapodaj.net/images/27a7e22e5a2ed.png
2
@Luciano99 Załóż OnlyFans ze zdjęciami Jowity i potraktuj to jako dodatkowe źródło dochodu na używki.