0

@Hasszz Będę systematycznie sprawdzać czy się cieszysz z bramek, które strzeli. Pamiętaj, że musisz być wtedy smutny.

4

@Borneo Chyba kpisz sobie z tym Araujo, albo mecze oglądasz na Flashcore. Araujo NIGDY nie będzie miał, ani rozegrania, ani przeglądu pola, ani długiego podania na poziomie 18 letniego Cubarsiego, więc nie wiem co Ty bredzisz człowieku. Najwięcej kluczowych bramek w tym klubie zawalił URUGWAJCZYK, a warunki fizyczne nie są najważniejsze czego dowodem jest Masherano, Puyol, Baressi i wielu innych.

2

@Kgorecki2500 No, thanks. Nie mój klimat.

0

@marcin62 U mnie to samo. Kawa mi zaczęła smakować dłuuuuugo po tym jak szkołę skończyłem, a i tak dzisiaj nie piję jej nałogowo tylko czasem w pracy jak mi się przypomni i to w formie Cappuccino.

4

@partymaker Szanuję, że nie brniesz w dalszą dyskusję z ignorantami. Cubarsi jest 18 letnim diamentem, który już teraz gra na wysokim poziomie, a kiedyś będzie jednym z najlepszych obrońców na świecie. Z każdym kolejnym sezonem grając w pierwszej drużynie będzie się rozwijał i łapał doświadczenie. Tym czasem widzę tu wielki żal bo "zdarzają mu się błędy". Oni w tym wieku jedli kozy z nosa.

4

@marcin62 Jakie te dzieci teraz dorosłe. Później jak będą dorosłe to będą chciały być dziećmi, ale już się nie będzie dało. W moich czasach szkolnych kawa to był taki ujowy napój dla starych ludzi i każdy wolał zimnego Lifta albo Cherry Coke.

1

@waletpl No właśnie, a Twój punkt widzenia nie bierze pod uwagę tego, że Figo było kapitanem drużyny, gdy postanowił przejść do największego rywala w lidze. Żadne pieniądze nie są w stanie tego wynagrodzić, no chyba, że wychodzisz z założenia, iż wszystko jest na sprzedaż łącznie z godnością, honorem i cnotą.

2

@olejtm Czepiam się, ale liczba mnoga to "mężczyznom".

18

Gdyby miał trochę oleju w głowie to by obniżył oczekiwania finansowe by skusić atrakcyjne kluby i odszedł do innej drużyny w Europie, żeby przygotować się do MŚ. Jak woli wojować z klubem i kręcić dramę to przyspawać go do trybun i niech obgryza paznokcie.

1

@MichalZZZ No z miejsca łatwiej gubi rywali Nico. Jeśli chodzi o nagły zryw z biegiem.

1

@MichalZZZ Porównywalnie, ale lepszy dribling i kreatywność.

0

@arasz1819 A dzisiaj wygląda jakby połknął Balon d'Or

0

@patrykzmc2000 Mam dobre przeczucia co do tego transferu. Czuję, że fajnie się rozwinie u nas.

0

@bartekvisca No w tym roku miała nadejść aktualizacja pod Next Gen, wraz z nową zawartością Online, więc obstawiam, że to będzie to. Ostatni raz grałem w tę grę na premierę w 2018 pod PS4, więc jak tylko wyjdzie to wchodzę w ten świat na nowo.

28

Był jednym z moich ulubionych zawodników w kadrze, gdy grał u nas. Cały czas mam wrażenie, że trochę zbyt szybko się go pozbyli. Miał kiepską końcówkę sezonu i to zaważyło, ale dał sporo wartości dodatniej w ogólnym rozrachunku, a sezon jest długi.

2

@GTBTP No właśnie od dłuższego czasu jest w bardzo kiepskiej formie i przejawia pewne zaburzenia psychiczne, być może powstałe w wyniku chorób. Zastanawiam się czy ktoś się tym człowiekiem opiekuje.

0

@Rifek Chyba jednak nie przejrzałeś sobie dokładnie tych celów. Wynagrodzenia nie są finansowane z tych 8000zł. Jeszcze raz Ci przesyłam zrzut, będziesz chciał to sobie dokładnie przeczytasz i wyciągniesz wnioski, a jak nie no to trudno.
https://zapodaj.net/images/c0d1ba4eaaaae.png

2

@Walker No nie da się ukryć, że Dre i Snoop mieli lepsze Flow ;)

0

@Rifek Jak wejdziesz w "Zostań patronem" i klikniesz sobie tam w "cele" to jest opisane ile kosztuje utrzymanie strony, a ile kosztują pozostałe rzeczy.
https://zapodaj.net/images/7217a23e688ac.png
Oni zbierają na wszystko jednocześnie.
Oczywiście nigdy nie zweryfikujemy czy to są autentyczne koszta. Jak zjedziesz na sam dół to zobaczysz, że podjęte są jeszcze współprace z innymi stronami. Generalnie w reklamach liczy się ilość wyświetleń czyli nie są to wielkie kwoty, ale robi się wielka kwota, gdy Cię będą zasypywać nimi z każdej strony.

Potrzebują "8000zł miesięcznie na rozwój podcastu" żeby polepszyć obróbkę dźwięku lub kupić lepszy sprzęt. Wychodzi na to, że ten sprzęt będą kupować co miesiąc. To wszystko jest mocno naciągnięte Panie.

4

@Walker A teledysk oczywiście z legendarnego dissu "Real Muthaphuckkin G’s", oraz "Only if you want it" wymieszany z filmem "Friday" :)

0

@Rifek Chodzi o to, żeby można było komfortowo przeglądać treści, więc jeżeli nikt z tym nic nie robi pomimo wielokrotnych apeli to takich geniuszy adbloka będzie tylko przybywać. I nie wierz we wszystko co Ci tam piszą w tej redakcji na temat desperacyjnego utrzymania strony bo główny cel jest taki, żeby Was z tymi reklamami oswoić.

3

@Martwy Nie, ale próbuję zrozumieć jak w dzisiejszych czasach cyfrowej bankowości, mediów społecznościowych, VPN i przeróżnych internetowych TIP-ów ludzie nie są w stanie dotrzeć do wiedzy na temat tego jak tych reklam tutaj nie mieć.

3

@Kasy Codziennie wchodzę na stronę przez telefon i nie mam nawet jednej reklamy. Zgadnij jak to możliwe?

2

@Stinger_ Ja wtedy chwytam za wózek, przekręcam go tak, żebym mógł przejść i idę czując na sobie wzrok zdegustowanych oszołomów.

8

Słynne spotkanie Patricka Swayze i Roberta De Niro w Koluszkach 89'
https://zapodaj.net/images/7e14556644db9.png

2

@Hasszz Wyliczyłeś to ze wzoru Hajto?

0

@zenoowity Nie zapominaj o powrotach Neymara.

2

@gumaz Nigdy nie zrozumiem fenomenu tworzenia i obserwowania takich "kontentów", które totalnie nic nie wnoszą. To tak jakbym poszedł do kolegi, powiedział mu coś, a ktoś to udostępnił, żeby inni też mogli poznać nasze prywatne sprawy. Ta Pani jest symbolem tych bezwartościowych trendów.

1

@NeroTFP1
Tu masz kilka tytułów z grubsza. Później uzupełnię.

Contratiempo
Krzywe linie Boga
W stronę morza
Fatamorgana
Poniżej zera
Biutiful
Cela 211
Stare grzechy mają długie cienie
Trup - El Cuerpo
Labirynt Fauna
La Cara Oculta
Skóra, w której żyję
Oczy Julii
Sekret jej oczu
Sierociniec
REC
Platforma
Złe Wychowanie
Porozmawiaj z nią
Język Motyli
Volver
Camino
17

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?