0

Lubicie taki zespół jak "Elektryczne gitary" z Kubą Sienkiewiczem? Mam wrażenie, że jest to mocno niedoceniany zespół. Wielokrotnie pojawiały się tu jakieś rankingi polskich zespołów i w gąszczu komentarzy tylko jakieś pojedyncze jednostki wspominały o nim, a tak tylko się przewijały Myslovitz, Lady Pank, Maanam, Dżem, Perfect, O.N.A., T Love, Coma, Kult, Hey, Budka Suflera, Republika itd.

1

@Karol145 No i równo ze wzrostem zainteresowania rosną ich zarobki bo jeżeli zobaczysz ile dzisiaj zarabia Ewa Pajor, a ile kiedyś zarabiała Printz, Akers czy Abigail to jest przepaść. To, że te zarobki nadal tak drastycznie różnią się od męskich wynika z tego, że to zainteresowanie rozwijało się dużo, dużo, dużo wolniej. Za 10 lat piłkarki będą jeszcze więcej zarabiać, ale nadal mnie niż mężczyźni i to jest naturalna kolej rzeczy. Nie wiem w jaki sposób chciałbyś to obejść lub przyspieszyć, ale inwestycja w większe pensje nie sprawi, że to zainteresowanie w społeczeństwie będzie rozwijać się żwawiej, gdyż są to dwa zupełnie niezależne od siebie czynniki.

2

@Karol145 Problem polega na tym, że Tobie się wydaje, iż zainwestowanie większych pieniędzy w rozwój kobiecej piłki sprawi, że nagle męskiej widowni się odmieni i powiedzą "Hej! To jednak nie jest nudne" i to jest właśnie błąd myślowy bo skupiasz się wyłącznie na skutkach, a nie na przyczynie. Próbowałeś kiedyś rozwikłać tę zagadkę DLACZEGO? kobieca piłka jest postrzegana przez mężczyzn czy nawet przez kobiety za nudniejszą? Zauważyłeś, że kobieca siatkówka, koszykówka, hokej są również postrzegane jako mniej ciekawe? To teraz znajdź wspólny mianownik przez, który tak się dzieje, że te sporty drużynowe uważane są za rozrywkę gorszej jakości. Bardzo jestem ciekawy wniosków, które wyciągniesz.

Na koniec tylko dodam, że żadne pieniądze nie zrównają popularności tych dwóch form footballu.

5

Żeby tylko to był mem, a nie rzeczywistość....
https://zapodaj.net/images/f3a5a65e90426.png

1

@karolszymek Unravel, Inside, Little Nightmare

3

@Karol145 Ale ja nie wiem czego Ty nie rozumiesz. Kluby piłki męskiej mają podpisane WIĘKSZE umowy sponsorskie, dostają WIĘKSZE pieniądze za udział w turniejach, generują WIĘKSZY zysk biletów i dostają WIĘKSZE pieniądze za prawa telewizyjne, więc są w stanie dać WIĘKSZE wynagrodzenie swoim zawodnikom. Nie wiesz jak funkcjonuje kapitalizm?

3

@Starrk Otrzepał się z kurzu i poszedł do domu.

2

Uwaga bramki


1

@gumaz O! no widzisz. To wiesz o czym mówię.

3

@LeoMessiiBarcaPepa Jak zaczynał podbijać scenę to był naprawdę dobry bo te występy były bardziej naturalne. Później zaczął gwiazdorzyć i stosować na siłę jakieś schematy jakby przeczytał 100 podręczników "Jak zrobić profesjonalny Stan Up".

1

@gumaz No jest to lepsza alternatywa dla napojów słodzonych, ale dla mnie to nadal się za słodkie do picia. Jak odzwyczaisz się od spożywania cukrów w postaci batonów, lodów, Coli czy cukru w herbacie to później wszystko Ci się wydaje bardzo słodkie. Kiedyś jak słodziłem 2 łyżeczki cukru i nagle przestałem w ogóle słodzić to było to tak gorzkie i niedobre, że stwierdziłem, że nie ma szans, ale przemęczyłem się miesiąc i później te odczucia już nie były takie same.

5

@gumaz Prosty wybór bo nie ma wody mineralizowanej. Ja się już oduczyłem picia tych słodzonych farbek i teraz nawet jak się napije, gdzieś na imprezie Coli to mnie mdli jakbym zjadł kilo lodów waniliowych.

1

@Konradowskyy Różnica jest taka, że eFootball czy UFL jest dostępny za darmo, więc raczej zrozumiałe, że nikt w to nie inwestuje jakichś wielkim pieniędzy i ogromu pracy, a za guwno od EA krzyczą sobie ponad 300zł na premierę, oraz ponad 500zł za wersję z dodatkowymi kartami.

6

@pluszek Wyobrażacie sobie zaprosić do jednego studia Giertycha, Lisa i Wałęsę ? xD

1

@Eklerek Tomek jest TOP

0

@PatrykBarca Smarzowski też się zna, a "Wesele 2" jest słabe.

1

@Walpiano Wszystkie filmy, w których zagrał główną rolę po "Lista Schindlera" to całkowicie inna półka kina.

3

@Kamilos84 Niestety niewiele kontynuacji po latach jest udanych, a szczególnie polskich. Jak patrzę na te wszystkie nowe "Kogel-Mogel", "Wesele", "Fuks 2" itd to jestem sceptycznie nastawiony.

1

Szkoda, że na 20 ataków nie przyszło im do głowy, żeby wystawić jedną na krótko.

1

@kubix05 Chyba wolałbym ten 98, niż funkcjonować na tej wersji 11. Dla mnie najgorszy Windows zaraz po Vista. Najchętniej to bym wrócił do W7 Pro.

4

@Sheva77 Dla mnie to oczywiste tak samo jak to, że zarabiał najwięcej w FCB. Ignoranci piszą, że doił klub, ale ten klub się rozwijał finansowo głównie dzięki niemu. Messi był kurą znoszącą złote jaja i po prostu brał swój kawałek tortu z tego co wnosił do budżetu. Jakby firma mojego szefa zarabiała miliardy głównie dzięki mojej pracy to chciałbym od tego procent albo idę do innej firmy, która rozumie zasady biznesu i przyjmie taką propozycję z pocałowaniem w rękę.

1

@Lionel_Messi10 No wiesz jak jest z gustem, każdy ma swój ;D

2

@Lionel_Messi10 Mi siadły tylko dwa sezony, później odpuściłem bo się zaczęło robić naciągane jak guma w kalesonach. To samo miałem z "Dom z Papieru". Najbardziej lubię mini-seriale.

2

@Sheva77 On nie inkasuje kwot na poziomie średnich fachowców. Dosłownie sra pieniędzmi.

A kto nie lubi pieniędzy?

7

@Lionel_Messi10 Nie sądzę by się skusił. W MLS też zarabia chore pieniądze, a Messi patrzy na to, gdzie mu się będzie dobrze żyło z rodziną. On już ma wbite w jakąś rywalizację z Ronaldo. Arabia to zupełnie inny świat, niż Miami i nie poświęci komfortu otoczenia dla trochę milionów więcej. Lubi pieniądze, ale to nie jest jedyny priorytet w jego przypadku i nie musi się chwytać takich "okazji" na emeryturę.

3

@IamBeauty Nie zauważyłem bo mam na to wyeabne graty

2

@Starrk Kondycji na 90 minut nie ma, ale umiejętności nie zatracił. Według mnie to będzie nadal zawodnik z najlepszym podaniem i przeglądem pola w całej tej kadrze. Jedyne o co się rozchodzi to o wydolność organizmu, ale jako krótkodystansowy Joker uważam, że się sprawdzi.

0

@Starrk Niecałe 26 lat, a dokładnie 25,7. Tyle wynosi średnia wieku w klubie AC Milan na podstawie 25 zawodników. Dla porównania Inter Mediolan 28.

0

@Starrk A jaka jest średnia wieku w ich składzie?

0

@Bolton Ciekawe co by powiedział Flick, gdyby zobaczył to zdjęcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?