MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@4drian0 Bardzo złe zarządzanie firmą i polityka podobna do Ubisoftu. Nie uczą się od konkurencji, nie wyciągają wniosków, nie rozwijają się w żaden sposób.
3
Zero skruchy niestety i to już na chłodno.
16
Ładnie mu prąd odcięło. To sobie wpisał do CV.
2
@macio_944 Dla mnie cały ten naród to sztuczny twór udawanych ludzi z życiem na pokaz.
1
@pioz123 Obstawiam, że Yamal będzie 3 w całym zestawieniu, ale oczywiście przekonamy się w swoim czasie.
0
@SkN W tym roku są piłkarze, którzy swoją jakość potwierdzili dużo lepszymi statystykami indywidualnymi.
0
@damian16161212 U mnie nie zauważyłem tego zjawiska.
6
@Recha_0684 Tutaj masz napisane, że "żona z dzieckiem walczy o życie" a potem dostajesz linka, gdzie gość pisze "straciłem wszystko" i z tej konwersacji niczego nie wiecie? To sorry, ale ja nie wiem ile Wy macie IQ
1
@derus @cchesterr43 Chłopaki jak nie będziecie razem to nie wierzę w miłość. Widać, że tu iskrzy i jeden za drugiego wskoczy w ogień.
3
@Arkon Najczęściej "że drożej" to piszą osoby, które były najdalej w Sosnowcu. Oczywiście jak sobie ktoś wymarzy Dominikanę albo Hawaje to wyjdzie go drożej, niż w Łebie, ale np. Chorwacja wychodzi taniej. Bułgaria, Albania, Turcja również. I mówię tutaj o wczasach z przelotem w dwie strony oraz All Inclusive - hotel minimum 4**** Byłem w każdym z tych miejsc łącznie z polskim morzem, więc mam jakiś kontrast porównawczy. Nie wspiminam już o takich terminach jak czerwiec czy wrzesień bo wtedy to już w ogóle ceny są mega atrakcyjne przy nadal dobrej pogodzie. W tym roku w Vernie miałem cały równy tydzień 31 stopni i goście, którzy siedzą w polskim deszczu napiszą, że "nawet ładna pogoda tego nie rekompensuje". OK hahah
2800/os 7dni Hotel 4* ze SPA i ofertą All Inclusive Ultra, więc wszystko za free nawet nawet w bufetach przy hotelowej plaży.
https://zapodaj.net/images/2eb14860cd493.jpg
1
@Arkon Strefa Gangsterów, Dojrzewanie, Dept. Q
6
@Pawlak1992 W jakimś słonecznym miejscu, gdzie jest mało ludzi.
0
@BezglutenowyPedri Gram, ale ostatnio mniej czasu mam na PS. Ogólnie bardzo angażujące RPG. Podoba mi się.
2
@Sulimo Zawsze ogrywaj w pierwszej kolejności te starsze wersje, wtedy dużo naturalniej się przechodzi do tych części bardziej rozwiniętych technologicznie.
4
@Sulimo Ja tak nie umiem :D Każdą grę zawsze robię na 100% bo inaczej mam wrażenie, że jej nie dokończyłem.
5
@Rupert_Haubica Nic głupszego już dzisiaj nie przeczytam na 100%. Widać, że jeszcze dupa boli po odejściu.
0
@Danny Gaucho @mrboom Zoofilię też chcą ludzie oglądać. Nie jest to dla mnie żaden wyznacznik jakości. Widziałem na czym te gale były budowane, co sobą reprezentują, jakie wzorce propagują i jak wygląda ten "Talk Shit" na konferencjach, gdzie sobie jadą po bliskich. To, że mają kilku zawodowców, którym topnieje kasa na koncie to nie znaczy, że ich to w jakiś sposób wybiela. Nie ma tam za grosz moralności. Odpalam UFC , Bellator MMA, ACB i mam czysty poziom sportowy bez żuli spod kiosku i dna polskiego internetu.
2
@mrboom Fakt. Teraz biorą Goche Magical, niepelnosprawnego Daltona i Ufoludka oraz wieczną legendę organizacji Cesarza Najmana "El Toster" xddddd
0
@Sawik_10 Ehhhhh....
0
Ciekawe czy nasz nowy Neymar ubierze swój złoty kajdan a'la 50 Cent xd
https://zapodaj.net/images/ca01092bcdb92.png
3
@Faro Ale piłka nożna to nie jest praca w biurze czy w kopalni. Ta branża funkcjonuje zupełnie inaczej i działa na zasadzie "spekulacji" czyli ocenie prawdopodobieństwa, iż zakup się opłaci. Raz taki zakup pracownika się zwraca z nawiązką, a raz wydajesz 150 baniek na Coutinho i oddajesz za czapkę gruszek. Od zawsze taką polityką się rządzi ta branża i skoro do tej pory nikt tego nie zmienił to znaczy, że środowisko i federacje uważają taki biznes za sprawiedliwy. To trochę jak granie na giełdzie.
7
@partymaker Zdecydowanie bliżej mu do Neymara, niż Messiego czy Cristiano jeśli chodzi o życie poza boiskiem. Najbardziej to mnie rozśmieszył ten gruby złoty łańcuch z inicjałami YL. Prawie jak 50 Cent xd Z nim to jeszcze będą niezłe jaja w przyszłości. Można robić screeny.
2
@malicinho Gromda to nie jest Fame MMA. Tam nie zarabiają na ludziach upośledzonych. Nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć dlaczego sprawia Ci przyjemność oglądanie osób chorych, których wykorzystują za Twoje pieniądze. Być może wynika to z tego, iż nie zdajesz sobie sprawy jaką cegiełkę dokładacie do tego procederu wykupując pakiet. Czasem to po prostu wynik braku głębszych refleksji.
2
@alone49 Nie, to nie jest płytkie tylko takie są fakty. To czym się interesujemy określa nasze wymagania względem rozrywki i poziom intelektu. Ludzie którzy zadawalają się byle czym są niewymagający intelektualnie i można ich łechtać tanią rozrywką dla prostego ludu. Można pracować w banku i codziennie chodzić z teczką pod krawatem, a jednocześnie mieć bardzo tani gust. To samo jest z poczuciem humoru. Jednego śmieszą żarty o genitaliach i nawet nie zrozumie dowcipu, który wymaga wysokiej inteligencji. Oczywiście jeśli ktoś lubi oglądać Fame i słuchać Zenka to jest to jego wolne prawo, ale skoro pośród tylu ambitnych form rozrywki oraz gatunków muzycznych wybrał akurat takie dno z wodorostami i mułem to mówi samo za siebie i to jest właśnie "płytkie". Poważnych ludzi nie interesują patologiczne starcia bo stronią i odcinają się od rynsztoka, a nie sami do niego lgną. Proste.
6
@Szymemdymek Oglądasz to? kurła jak wstyd.
1
@GeneralXavi Pytanie do czego @michal26 się odniósł w kontekście wolności demokratycznej. Do tego, że można sobie bezgranicznie mówić co się chce czy do tego, że każdy ma prawo głosować na kogo chce i nie powinno się go za to szmacić.
17
Niesamowita historia i spektakularne wydarzenie, które wstrząsnęło światem.
3
@Luciano99 Już się przyzwyczaiłem. Niczego spektakularnego się nie spodziewam po nich. Nadal uważam, że Deco to marny dyrektor sportowy, a Laporta jedzie na populizmach. Najlepszą rzecz jaką wykonali to zakontraktowanie Flicka, ale i tak nie był ich pierwszym wyborem.
1
@PaPo Masz tutaj wszystko ładnie rozpisane
https://zapodaj.net/images/790d5d2662783.png
0
@Tasde Ocenić sobie możesz, ale ogólnie rozumiana wolność polega również na tym, że na kogo bym nie głosował to nie musi mnie interesować zdanie obcych ludzi. Zawsze mnie śmieszą takie posty uderzające w daną grupę wyborców bo zwyczajnie każdego to uj interesuje co kto myśli o jego wyborach, ale rozumiem, że istnieje pewna grupa osób, która ma nieodpartą potrzebę wyrzucenia z siebie frustracji i jest to silnie od nich. Ok, rozumiem.