0

@Kgorecki2500 Od samego początku trzeba uważnie słuchać prologu. Generalnie, żeby za bardzo nie spojlerować to chodzi o kontakt z pewną materią.

1

@Mlodypro101 No właśnie o to chodzi, że trzeba patrzeć przede wszystkim na wielkość skali. Jeżeli mamy w Polsce ok. 22 000 000 kierowców to 2000 śmiertelnych wypadków jest bardzo niskim odsetkiem i równie dobrze może coś w Ciebie wjechać jak będziesz szedł po bułki do sklepu. Ludzie patrzą się dziwnie bo wiedzą, że ryzyko jest bardzo niskie i po prostu zastanawiają się czemu Tobie wydaje się wysokie, ale odrzucanie kogoś przez takie rzeczy jest idiotyczne, infantylne i świadczy o kiepskiej osobowości danego człowieka. Ludzie mają różne fobie i jeżeli potrafisz sobie z tym radzić to najważniejsze, żebyś był szczęśliwy i w zasadzie tylko tyle sie liczy. Pozdro.

0

@Kgorecki2500 No chodzi o to, że jesteś kurierem i dostajesz różne zlecenia by dostarczyć dany towar w wyznaczony punkt. Musisz dbać o to by nie uszkodzić przesyłki i dostarczyć je w całości. Wszystko jest owinięte w jakąś historię, ładną oprawę wizualną i udźwiękowienie. To nie jest na pewno gra dla ludzi, którzy lubią dużą aktywność na mapie tylko dla zwolenników głębszego klimatu.

3

@clyde Pograłem trochę w to "Death Stranding" i moje pierwsze wrażenia są takie, że jest to na pewno jedna z najbardziej specyficznych gier jakie grałem. Z jednej strony czułem, że chyba nie będzie mi się chciało tak łazić, a z drugiej cała historia zaczęła się coraz bardziej rozwijać i zaczęło mnie to kupować. Trochę się wciągnąłem bo wizualnie i fabularnie wygląda to bardzo dobrze + soundtrack, ale zobaczymy czy to maszerowanie po nierównościach oparte na łapaniu równowagi nie znuży z czasem.

3

@agaFCB Więcej dystansu do takich relacji bo jeżeli druga strona poczuje, że za bardzo się wczuwasz od samego startu to może to być odstraszające. Sam by zabiegał o kontakt jeżeli by był zauroczony, ale skoro nie odpisał przez 3 dni to albo jest w śpiączce albo po prostu chce się zdystansować.

17

@draxidox Czyli wtargnęli do naszego domu bez zaproszenia i jeszcze dostali za to wynagrodzenie. Ludzie, którzy odpowiadają za takie decyzje powinni siedzieć w więzieniu bo to jest jawne działanie na szkodę Państwa Polskiego.

0

@Mlodypro101 Rozumiem, ale on napisał, że u niego to nie jest strach tylko forma ostrożności ze względu na statystyki.

3

@Arkon No, ale co to jest 1000 osób jak masz w Polsce 22 miliony kierowców? Masz 0,004% szans na śmierć. Podejrzewam, że podobna szansa jest przy wychodzeniu z wanny. We wszystkim trzeba zachować jakiś balans i rozsądek bo tego typu podejście to jest już dla mnie skrajna nadwrażliwość. To musiałbym nie przechodzić przez ulicę bo ludzie w ciągu roku giną na pasach.

3

@JohnKennedy Można jeździć z tyłu tylko trzeba dach zamykać. Na tym polega odpowiedzialność.

9

@Arkon Wszyscy znamy statystyki i są one na tyle małe w całej skali, że nikt ich nawet nie traktuje jako ryzyko. Jeżeli wsiadanie z kimś z przodu za każdym razem postrzegasz jako potencjalne zagrożenie to jest to fobia, tyle że jeszcze oficjalnie niezdiagnozowana. Poza tym poważne wypadki kończą się tym, że zazwyczaj giną wszyscy w samochodzie, a nie tylko Ci z przodu.

36

@Arkon O kurde. To powiem Ci, że jeszcze nigdy w życiu nie poznałem nikogo z taką fobią :o

2

@Guillegavira Raphinha też gra najwięcej na pozycji, która nie jest jego pozycją naturalną i klub uznał, że postawią tam innego zawodnika, którego lewe skrzydło też nie jest pozycją naturalną. To tylko szwagry mogą mieć takie konkluzje.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@VegetaPolska "Gra w zielone". Istnieje to odkąd pamiętam, ale nawet jak byłem mały to śmialiśmy się razem z mamą z tych ludzi, którzy tam podchodzili grać :D

"Pani da mi 100zł, a ja Pani dam 200zł, teraz dokładam Pani do tego to 100zł i zabieram 300zł" xd

2

@clyde @Kalipso Mam ochotę dać szansę tej grze i pograć kilka godzin, zobaczyć czy to dla mnie. Dzięki za recenzję.

0

@RinooniR Nikt nie da rady dopóki PZPN jest zarządzany przez Lato vol.2

1

@shinthps Teraz możesz pisać do mnie częściej.
https://zapodaj.net/images/a340b78ea1b8d.png

2

Komentarz usunięty

0

Mam pytanie do osób, które grały w Death Stranding. Czy jest tam jakaś eksploracja, zbieranie przedmiotów, rozwój postaci? Czy po prostu dostajemy liniowe zadania by przejść z punktu A do punktu B? Jest jakaś forma walki z przeciwnikami czy to bardziej unikanie zagrożeń i przechodzenie bokiem?

0

@MateS Formacja do najlepszych zawodników jakich posiadasz.

34

Czy tylko mi się już ulewa jak widzę kolejny artykuł z nazwiskiem Ter Stegen? Za dużo Niemca w ostatnim czasie. Czuję się jakbym słuchał "Sanah" w radiu.

6

@Borneo Problem polega na tym, że nie rozumiesz jednej elementarnej zasady.

To jakich metod używa ta kobieta to jest PATOLOGIA i nie usprawiedliwia tego NIC. Nie ważne o co walczy, nie ważne jaki przyświeca jej cel, nie ważne co przeżyła, ile ma lat i czy robi to za darmo. Używa do tej walki PATOLOGICZNYCH METOD. Pomimo tego, że ma do dyspozycji inne cywilizowane opcje to wybiera prymitywną agresję.

Ciekawe czy jakby ktoś w imię swoich idei Cię opluł, ugryzł i zwyzywał od skurw... to też być był taki wyrozumiały.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@manero Jest popyt, jest podaż. Czyli oczekiwania są na tak niskim poziomie, iż nie trzeba wybitnych jednostek by je zaspokoić.

14

@Borneo Czyli nadal jednych zachowań patologicznych bronisz pisząc, że je "rozumiesz", a drugą patologią gardzisz. Czyli dzielimy patologię na lepszą i gorszą w zależności, która jest bliższa naszemu sercu. Ok.

0

@BezglutenowyPedri Nie ma czegoś takiego jak dyscyplinarka w branży sportowej bo zawód piłkarza funkcjonuje na zupełnie innych zasadach, niż przyziemne zawody z urzędu pracy. Jak nie stawiasz się w pracy to dostajesz kary finansowe za niedopełnienie kontraktu. Dodatkowo trener może Cię odstawić na trybuny, ale nie ma czegoś takiego, że napiszą mu w papierach dyscyplinarkę :D Przede wszystkim zacznijmy od tego, że najpierw musiałoby dojść do dyscyplinarnego zwolnienia, a klub nie może go zwolnić bez rekompensaty za zerwanie ważnego kontraktu. Kilka dobrych baniek jest do wypłacenia za przedwczesne rozwiązanie umowy.

10

@Borneo "Patologii nie należy bronić", ale jak stara baba gryzie, bije i wyzywa od najgorszych to wtedy to już dla Ciebie nie jest patologia bo walczy o praworządność. Przerażająca hipokryzja, a jeszcze bardziej przerażające, że tego nie widzisz. Idealnie tutaj pasuje hasło - "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Zero jakiekolwiek obiektywności.

Jak piętnujemy patologię to piętnujemy zarówno jego jak i ją, a nie wybiórczo tak jak nam jest wygodnie i pasuje do narracji. Zrozum.

https://zapodaj.net/images/274a97ab56a90.png

8

@MsBarca Oboje siebie warci. Tamta miała jeszcze więcej zarzutów i w dodatku skazana za gryzienie, bicie i zniesławienie. Wcześniej jeszcze wiele innych spraw sądowych. Skrajnie antypisowska dlatego Andrzejek ułaskawił.

1

@Muhitos @CPuyol "Wyrzucenie z domu" to jedno, a to co Laporta wygadywał na konferencji i wycierał sobie mordę Leo to drugie.

"Miałem nadzieje, iż Messi powie, że może grać za darmo"

Od razu po tym wywiadzie zaczęły dochodzić głosy o bardzo dużym niezadowoleniu w otoczeniu Argentyńczyka i nawet na Gali ZP nie podszedł do Laporty. Z kolei szwagier jest znany z tego, że unosi się dumą i pierwszy ręki nie wyciągnie. Dlatego właśnie Messi nie będzie uczestniczył w żadnych uroczystościach dopóki na stanwisku jest ten Prezydent.

1

@Sulimo Jest wiele takich rzeczy.

A co do samolotu to miałem kiedyś takie same myślenie i mogę powiedzieć, że diametralnie się zmienia, gdy odbędzie się pierwszy lot. Trzeba trafić szóstkę w pechowego lotka, żeby akurat trafić na katastrofę lotniczą. Obecnie są takie rygorystyczne procedury bezpieczeństwa i zaawansowana technologie, że nawet jak się coś zepsuje to nie stwarza to większego zagrożenia.

https://zapodaj.net/images/22fd29b22d4ee.png

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?