MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lanosss Albo u arabskich albo jakieś Visel Kobe bo tam też mają wysoki budżet. Na pewno miał oferty z jakichś mniejszych klubów w Europie, ale chyba stopniowe budowanie kariery i renomy to nie jest priorytet u Hiszpana.
0
@Lanosss Lubi egzotyczne ligi bo dobrze w nich płacą.
0
@gaucho104 Sterydy u Wrestlerów to był standard. Kuli dupę, aż miło.
0
@F3DO Formacją z dwoma napastnikami też można grać, np 4-4-2.
5
@Frimpong Albo wersja od Ubisoftu.
1
@Kinginiesta Nie zadzwoni bo wie jaki Messi ma obecnie do niego stosunek.
0
@lithotripter Nie, po prostu zwracam uwagę na to co jem i wiem jak smakuje dobrej jakości kebab.
2
@TR3YWAY Zjadłbym, ale z kraftowym mięsem owiniętym w lawasz wypiekany na miejscu i świeżywmi warzywami na ostrym sosie. Niestety u mnie 95% kebsów w mieście to chamska kula mocy z Makro na kupnych plackach bleee
3
Taki Laporta to by idealnie siadł w jakiejś partii politycznej. Populizm i nawijanie makaronu na uszy ma opanowane do perfekcji.
11
No tak, tu nie ma przypadków tylko profesjonalna ręka Prezesa xd Król populizmu.
1
@mordini123 No ja np. totalnie się nie interesuję Wrestlingiem, a bardzo lubiłem oglądać z nim filmy. Ciężko nie kojarzyć gościa.
2
@4drian0 @Objectivo Pewnie tak, zabieg marketingowy, ale mam nadzieję, że od teraz będą lecieć po kolei bo niestety grałem tylko w The Room za starych czasów i teraz chciałbym sobie na nowo ograć całą serię. Dwójkę już zaliczyłem i jedna z najlepszych w swojej kategorii (Survival Horror).
0
@BezglutenowyPedri Uważam, że "dziennikarze" z social mediów właśnie się świetnie bawią ze swoimi wiernymi pelikanami.
0
@4drian0 Zastawia mnie tylko czemu robią te remastery nie po kolei. Nie dało się zacząć od jedynki?
2
@Sulimo To co mi się bardzo podobało w Origins to penetrowanie grobowców, ukrytych w piramidach i ten starożytny klimat, ale ja zawsze miałem słabość do tajemnic Egiptu.
4
@4drian0 Ludzie, którzy w trakcie trwającej dyskusji nagle znikają jakby ich porwało ufo i kontynuują za 3 godziny zasługują na miejsca bliżej ognia. Za czasów GG to chociaż się pisało, że teraz kończę i wrócę później, a teraz to wycinają się bez słowa.
1
@BorzyKrzys To zależy od tego jakie mają ze sobą relacje. Nie złapał jej za cycka tylko chwycił za podbródek. Czy to takie intymne miejsce? Według mnie nie. Przyjaźnię się bardzo długo z wieloletnim małżeństwem i zdarzało się, że gadając ze swoim kolegą jego żona siadała mi na kolanie by pokazać jakieś ich zdjęcia na telefonie. Zero jakichś dziwnych reakcji z jednej czy drugiej strony. Po prostu każdy jest pewny tego, że tu nie ma żadnych podtekstów. Dla mnie dziwne jest np. takie totalne spięcie plandeki, że ludzie się przyklejają do ścian w przedpokoju, by czasem się o siebie nie otrzeć. Wszystko zależy od danej relacji.
0
@zgiru Na W-F oczywiście. Dużo swobody i sport.
0
@Zoker Wiem, jak jest dobry majster to robotę ma cały czas i terminy zawalone, ale czasami wyskoczy coś takiego, że nie można czekać i wtedy robi się problem.
4
Czy tylko ja mam wrażenie, że znalezienie ogarniętego fachowca w tym kraju to jak szukanie perły w morzu g#&a ? Cieszy mnie jedynie to, że większość rzeczy jestem sobie w stanie zrobić sam, od położenia płytek, aż po prace stolarskie bo dostaję konwulsji na samą myśl, że mam dzwonić po tzw. "fachowca". Im rzadszy kontakt z tą gałęzią gospodarczą tym lepiej.
13
@barcanawieki A kto to jest Alvaro Morales?
0
@clyde To jest gra od Ubisoftu? Dobrze wiedzieć, bo miałem to sprawdzić, ale już nie chcę.
5
@Antimadridista_WR Myślałem, że na końcu będzie od razu przejście na manual, ale i tak dobry slide.
18
@marcin62 Też mnie to kiedyś przerażało, ale zrozumiałem, iż to wcale nie jest tak, że na tle tych dobrych, mądrych i prawidłowo ukształtowanych ludzi jest tylko jakaś mała garstka tych umysłów spaczonych. W rzeczywistości jest ich cały ogrom. Socjopaci codziennie chodzą wśród nas wyglądając z pozoru normalnie.
24
@marcin62 Bo na świecie jest bardzo dużo ludzi, którzy są pozbawieni zarówno empatii jak i wyobraźni.
3
@Astad Ja osobiście nie jestem fanem polskiego morza i zazwyczaj wybieram wczasy za granicą, a tam już biorę hotel z pełnym wyżywieniem, gdzie serwują różne kuchnie.
1
@Ojciec5tkidzieci A tak, pamiętam tego specjalistę od słupków statystycznych i pierwiastka prawdopodobieństwa.
0
@Ojciec5tkidzieci Myślę, że zarówno w jednym jak i drugim przypadku przesadzają.
4
@Astad Gościu to wysłał z Gdańska. Pewnie jakieś miejsce blisko deptaka dla turystów i tam ceny mają inny wymiar.
4
@PatrychoO Jak nie ma na karcie rozmiarów do wyboru to trzeba założyć, że jest tylko jeden rozmiar standardowy 32cm. Chyba, że na każdej osobnej karcie mają inny rozmiar, ale to by było bezsensownie zaprojektowane Menu.