3

@Luciano99 Jak spojrzałem na tego drugiego to od razu mi się przypomniał film "Wzgórza mają oczy" i "Droga bez powrotu".

0

@Toretto No, ale podczas treningu spalam dość znaczną ilość kalorii, więc w przypadku, gdy obetnę sobie z samej diety 300 i do tego dojdzie jeszcze ze 400 spalonych na treningu to mamy już 700, a to już obcinka, która generalnie traktowana jest za zbyt gwałtowną.

0

@Rifek No, a ja tę wiarę w rodzaj ludzki nadal mam bo większość osób potrafiła odpowiedzieć w sposób merytoryczny skupiając się na tym by w jakiś sposób rozjaśnić temat, a nie na uszczypliwościach.

0

Pytanie odnośnie redukcji. Porównałem na kilku kalkulatorach online, że moje zapotrzebowanie kaloryczne to 2900. Przy umiarkowanej aktywności (3-4 treningi w tygodniu), żeby tracić na wadze powinienem spożywać 2300-2400. Następnie wchodzę w aplikację Fitatu i ustalam cel 2300, po czym zaznaczam opcję "Uwzględnij treningi" i zmienia się na 2750, więc jak to jest? Według tych kalkulatorów już była wzięta pod uwagę aktywność fizyczna na treningach i wyliczyło 2300-2400. Albo jest już jestem śpiący i nie mogę skleić, albo ogólnie tego nie rozumiem.

2

@michal26 Bo to nie Paella, ale dla dobra sprawy utrzymujmy, że nią jest ;)

0

@Elvisek I tak nikt na niego nie liczy.

0

@juarez Jaki artykuł ? Na stronie głównej zawsze jest przypięta informacja o transmisji. To stały element strony, a nie artykuł czy felieton. Ludzie, którzy nie potrafią dotrzeć do tego skrupulatnie ukrytego miejsca to jest dopiero inna gęstość.

2

@Safrani Też wpadłem ostatnio na ten post
https://zapodaj.net/images/ef397006cf28e.png

0

@NeyJr11 Do młodzieży to on się nie już kwalifikuje :D Może go jedynie zdegradować do drużyny trybunowej

13

@A4ron Nie skreśliłbym ważnej relacji ze względu na nałóg nikotynowy. Jeżeli ma się odpowiednie wsparcie i partnera z dodatnią energią to jest inna motywacja do tego by pracować nad sobą pod wieloma względami, w tym również paleniem papierosów. Znaleźć dzisiaj prawdziwe szczęście to jest jak dar z niebios i czasem trzeba mu troszeczkę pomóc.

6

@NeroTFP1 Jednostki, które unicestwiają same siebie są ważnym czynnikiem w kontekście balansu i równowagi dla świata.

3

@Safrani Na co byśmy dzisiaj nie zwrócili uwagi, czy to muzyka, filmy, dziennikarstwo, reklamy, aktywność w internecie itp itd to liczy się wyłącznie ilość, a nie jakość. Jest ogromny popyt na tandetę i to wiele mówi na temat poziomu oczekiwań.

Ma być dużo, ma być głośno, zalewać Cię od każdej strony, masz to popularyzować i robić zasięgi. To jest dzisiaj najłatwiejszy sposób na zarobek.

1

Gdzie podpisać?

18

"To była jego decyzja i z mojej strony nie było żadnej presji." - Ja mu wierzę, byłem tą decyzją.

2

@Transu96 Zmień obroty z lewych na prawe

6

@macio_944 Dla mnie takim idealnym sosem do kebsa jest Siracha Mayo.

0

@Goldenretriever1899 Jaronald Tusczyński

3

@gumaz Wyglądają bardzo apetycznie. Ja jem racuchy może trochę nietypowo? bo zamiast pudru posypuję cynamonem.

4

@MesQueUnClub_87 No, więc ja od siebie dodam tytuł, który jeszcze tutaj nie padł, a mianowicie "Bliskie spotkania trzeciego stopnia" Stevena Spielberga oraz "Znaki" z Melem Gibsonem.

1

Najlepsze filmy fabularne o UFO. Biorę po 500 od każdego i słucham Państwa.

0

@Gronek Myślę, że pokazał, iż dobrze się zna na tej robocie i dokonał czegoś naprawdę dużego, ale może po tych latach w RM stwierdził, że to robota kosztuje masę stresu i odpuścił.

0

@Ojciec5tkidzieci Dobra, nie będę się śmiał :)

0

@Borneo To zawsze jest kwestia indywidualna, ale takie wieloletnie trwanie w stałym poglądzie również rozumiem i nie zawsze to oznacza brak rozwoju. Może dla niego rozwój oznacza dokowanie w miejscach, w których jeszcze nie był, a nie wracanie do tych samych miejsc. Skoro był w lidze hiszpańskiej, był w niemieckiej, jest w angielskiej to bardziej prawdopodobne, że pociągnie go do włoskiej, francuskiej czy Reprezentacji, niż z powrtem do Hiszpanii.

8

Szanuję ludzi, którzy są wierni temu co mówią. Powiedział kiedyś raz, że zakończył ten etap i lata mijają, a on się tego trzyma. W porządku!

Zgadzam się również co do tych porównań. Lamine wystartował lepiej i tylko pod tym względem można na razie porównywać go z Messim bo Hiszpan jest dopiero na początku swojej drogi.

5

@tbas Mam wrażenie, że kompletnie nikt nie bierze już dzisiaj pod uwagę tego, że ktoś może być po prostu człowiekiem, który jest słowny i pewne jego poglądy pozostają niezmienne. Dawno temu powiedział, że już nie wróci i w swojej głowie autentycznie zakończył ten etap.

4

@gumaz Najbardziej lubię pierogi polane tłuszczem z podsmażoną cebulą, ale lubię też z sosem Chilli na ostro.

13

@BorzyKrzys @zadafcb Spoko, każdy słucha co mu w ucho wpada. Dla mnie osobiście ta lista to profanacja kultury i sztuki.

1

@gumaz Ja ziemniaki w każdej postaci zjem z kefirem. Gotowane, pieczone w formie łódeczek czy frytek, z ogniska albo właśnie jako placki. Lubię jak takie zimne mleczko z lodówki balansuje gorącego ziemniaka. Z ketchupem czy śmietaną też bym zjadł.

1

@Hshdhrhdh Dokładnie. Też tak myślę.

3

@BorzyKrzys Czy opis tego zdjęcia przez HIB HOB XD jest ironiczny? Mam nadzieję, że tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?