10

78 lat kończy dzisiaj Marian Dziędziel. 7 nagród i 9 nominacji. Znany z takich produkcji jak: "Wesele", "Dom zły", "Mocna kawa wcale nie jest taka zła", "Moje córki krowy", "Kret", "Piąta pora roku", "Wino truskawkowe", "Zero", "Komornik", "Wataha", "Odwróceni", "Supermarket", "Pod mocnym aniołem", "Drogówka", "Masz ci los", "Róża", "Fanatyk", "Vinci", "Czas surferów", "Kler", "Pitbull: Ostatni Pies" i inne...............

https://zapodaj.net/images/e58f5c9061ce2.png

Zdecydowana TOP-ka jeśli chodzi o polskich aktorów. Najlepsza rola IMO jako Wiesław Wojnar co grosza nie skąpi.

7

@gumaz O, już nawet po krzakach chodzą. Ciekawe, gdzie rozbili swój namiot operacyjny.

10

@LambiPL Nie doceniasz potencjału społeczeństwa w tym zakresie ;)

1

@bartekvisca Tak naprawdę to całe studio Ubisoft jest gówniane, ale akurat 1, 3, 4 i Primal były jeszcze dobre. 2 mi akurat nie siadła, 5 i 6 to już kotlet z mikrofalówki i zmęczenie materiału, a najgorsze było New Dawn. Te ostatnie części mogłyby nie powstać i nikt by nawet nie zauważył. Oczekiwania co do 7 części na GryOnline to 2.9/10.

1

@Mixtape Serio ktoś Ci polecił Far Cry? :D którą część?

0

Jest ktoś w stanie polecić solidny rower MTB do 4k? Fajnie, gdyby miał amortyzator powietrzny i napęd tylni Deore lub Cues. Myślałem o Giant Talon 0 lub Trek Marlin (ale tam chyba amor sprężynowy). Są jakieś ciekawe alternatywy z innych marek?

6

@Kgorecki2500 Co za banda idiotów.

0

@Kgorecki2500 Za co mu dał ten order?

1

@Cyzix Mocno niepopularna opinia :D

5

@Rhaan To zależy od gatunku. Nie ma żadnych odgórnie narzuconych standardów. Jedni robią RPG na 120+ godzin, inni robią "Wolfensteina" na 20h, a jeszcze inni "The Quarry" lub "MADISON" na 10h. Zobacz sobie ile trwają takie liniowe gry jak nowy "Indiana Jones" - główny wątek 15 godzin z czego 4 godziny to Cut Scenki. Nie wspominam już o Residentach czy Silent Hill. Rynek gier to nie tylko wielkie sandboxy typu "Ghost of Tsushima" czy "Horizon Zero Dawn" i całe szczęście bo czasami człowiek chce zagrać w coś zwięzłego.

0

@4drian0 Z tego co kojarzę to Mafia 1 też kręciła się wokół 10-12 godzin.

0

@MirusAmisz MTB jest typowo w teren. Ma grube opony z głębokim bieżnikiem, a Cross jest kompromisem pomiędzy terenem, a asfaltem. Ma węższe opony, które na środku są gładkie, a po bokach mają bieżnik (typu Slick) i inną geometrię (bardziej miejską, niż pochyloną jak w przypadku górskiego roweru).

0

@MirusAmisz Marlin to też MTB :D Spoko, dzięki za chęci.

0

@MirusAmisz Nie, właśnie potrzebuję rower Crossowy, więc z marki Kross to już bardziej Evado lub Horizon i można je wyhaczyć już na całkiem spoko osprzęcie Cues lub Deore, ale jestem ciekaw innych alternatyw.

0

Czy jest na sali jakiś wariacik rowerowy, który poleci jakiegoś Crossa do 4k?

7

@michal26 Mnie to właśnie nie śmieszy bo to świadczy o niskim poziomie wyobraźni i świadomości. To są osoby zabetonowane w swoich sztywnych ramach, których się już raczej nie otworzy.

4

@NeroTFP1 "Słuchaj Rafa ja wiem, że miałeś najlepsze statystyki w poprzednim sezonie, ale pre sezon pokazał, że Barcelona to za wysokie progi, żegnaj" - Hansi Flick

0

@KacperVEB Dokładnie, ale ciiii.... ukradł bramkę.

3

@Faro My mamy prawo stwierdzić, że jesteś odklejony.

0

@HypeR Myślę, że odnosił się do ostatnich minut jak w przypadku meczu z Interem, gdzie nadal byli ustawieni wysoko i narażali się na kontry.

0

Gdyby ktoś się szykował na Clair Obscur Expedition 33 pod PS5 to niżej link do dobrej ceny.
https://www.pepper.pl/promocje/gra-playstation-5-clair-obscur-expedition-33-at-allegro-smart-1090931

2

@Zelazny_Mike Oni tam właśnie takich ekspertów mają w tych sieciówkach. Gry z PS4 są w pełni komptybilne z nową generacją konsol.

5

@Safrani Mam to samo. Taka forma amerykańskiego teatru w ogóle do mnie nie trafia.

0

@Who_you_mam Według mnie to też zależy od stopnia ugotowania. Jak zrobisz al dente to fajnie się ślizga, a jak będzie zbyt miękki to trzeba wyciskać jak pastę z tubki. Znam też dużo ludzi co jedzą bób razem ze skórą, ale ja jakoś inaczej jestem nauczony.

1

@Czajka90 Najlepsza przekąska sezonowa. Nie raz to i 1kg sie wciągnie na raz.

11

Dewastacją to bym tego nie nazwał. Spodziewałem sie po tym tytule bardziej czegoś takiego: https://zapodaj.net/images/aaa1c6d661496.png

0

@Faro Przecież to jest dopiero pre-sezon, a Ty byś go już posadził na ławce w rozgrywkach o punkty bo słabiej wypadł w tych meczach treningowych? Robiłeś już te papiery trenerskie, o których kiedyś wspominałeś?

2

@Colon Zdecydowanie "Droga" 2009

0

@BorzyKrzys Liny oraz sumy dobrze na nie biorą.

0

@Arkon Ja stoję w centrum pomiędzy lewą, a prawą stroną. Ty głosowałeś na Lewicę. To znaczy, że nie mamy szans się spotkać myślami w tym samym miejscu jeśli chodzi o politykę. Zostańmy lepiej przy filmach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?